Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Tak zachowywała się księżna Kate. Jeden szczegół może niepokoić
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 15.06.2024 19:41

Tak zachowywała się księżna Kate. Jeden szczegół może niepokoić

Księżna Kate
Fot. JUSTIN TALLIS/AFP/East News

Księżna Kate pojawiła się publicznie po raz pierwszy od kilku miesięcy. Wielki powrót ulubienicy poddanych spotkał się z ogromnym entuzjazmem. Na temat zachowania księżnej wypowiedzieć się postanowiła m.in. ekspertka od mowy ciała. Jej uwagę zwrócił jeden szczegół. O co może chodzić?

Księżna Kate po raz pierwszy publicznie

Księżna Kate po raz pierwszy publicznie pojawiła się podczas wydarzenia "Trooping the Colour". Jest to uroczystość odbywająca się co roku w czerwcu. W jej trakcie świętowane są urodziny króla nawet gdy ten urodził się w innym miesiącu. W tym roku wydarzenie zorganizowano 15 czerwca. 

Dla fanów brytyjskiej rodziny królewskiej cała uroczystość ma podwójne znaczenie. Nie dość, że mogą świętować razem z Karolem III, to jeszcze mogą zobaczyć na żywo chorych na nowotwór członków brytyjskiej monarchii. Przypomnijmy, że z powodu choroby król ograniczył swoje obowiązku, a księżna Kate całkowicie wycofała się z życia publicznego.

Księżna Kate pokazała się pierwszy raz od diagnozy. Świętuje królewskie urodziny

Ekspertka o zachowaniu księżnej

Żonę Williama w trakcie wydarzenia można było zaobserwować w drodze samochodem, karocą oraz na balkonie pałacu Buckingham. Przyszła królowa zdawała się zachowywać niemal normalnie. Uśmiechała się oraz pozdrawiała zgromadzony w Londynie tłum. Na temat jej publicznego wystąpienia wypowiedzieć się postanowiła ekspertka od mowy ciała.

Klasyczna elegancja w ubiorze i postawie. Delikatne gesty, swobodny ruch przy wysiadaniu z karety. Serdeczny uśmiech do ludzi obserwujących paradę - powiedziała Daria Domaradzka-Guzik w rozmowie z “Plotkiem”.

ZOBACZ: Księżna Kate publicznie bez księcia Williama. Dlaczego jechała tylko z dziećmi?

Jak się okazuje, podczas obecności księżnej była jedna rzecz, która szczególnie przykuła uwagę ekspertki. Sygnał ten może zaniepokoić poddanych oraz fanów rodziny królewskiej.

Jednak przy większym zbliżeniu i sprawnej obserwacji można dostrzec lekko opuszczone kąciki oczu i ust, co często bywa jednym z wielu sygnałów smutku - dodała.

Kate Middleton szczerze o leczeniu

Zarówno obserwatorzy całej uroczystości jak i Daria Domaradzka-Guzik zwrócili uwagę na zachowanie księżnej w stosunku do swoich dzieci. Przyszła królowa z wielką czułością zwracała się do księcia George'a, księżniczki Charlotte i księcia Louise'a. 

 Zauważalna wyraźna i nieskrywana wylewność i serdeczność kierowana do swoich dzieci, delikatne przytulanie, głaskanie. To często widoczne zachowanie u księżnej - zauważyła ekspertka.

ZOBACZ: Księżna Kate pojawi się na uroczystości. Wzruszająca reakcja króla Karola III

Przypomnijmy, że wiadomość o udziale Kate Middleton w tegorocznej paradzie pojawiło się zaledwie dzień przed całym wydarzeniem. Księżna jednocześnie potwierdziła, że planuje częściowo wrócić do obowiązków i planuje kilka spotkań tego lata. Przyszła królowa wyznała także, jak przebiega jej leczenie.

Robię duże postępy, ale jak wie każdy, kto przechodzi chemioterapię, są dobre i złe dni. W te złe dni czujesz się słaby, zmęczony i musisz dać swojemu ciału odpocząć. Ale w dobre dni, kiedy czujesz się silniejszy, chcesz jak najlepiej wykorzystać swoje dobre samopoczucie - napisano na Instagramie.

EN_01623413_0607.jpg
Księżna Kate podczas "Trooping the Colour" (2024). Fot. JUSTIN TALLIS/AFP/East News