Rozrywka.Goniec.pl > Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler
20.07.2024 11:55 Magda Gessler szczerze o "Kuchennych rewolucjach". Ujawniła zatrważające dane o restauracjach

Choć “Kuchenne rewolucje” w odbiornikach widzów goszczą już od kilkunastu lat, nieustannie cieszą się dużą popularnością. Nie da się ukryć, ze w dużej mierze sukces programu zawdzięczany jest Magdzie Gessler, która swoją nietuzinkową osobnością przyciąga oglądających. Teraz barwna restauratorka zdradziła, że program przejdzie niemałe zmiany. Zdradziła także, jak prezentują się okrutne statystyki, które pokazują, ile lokali upadło po tym, jak wzięło udział w show.

Magda Gessler
19.07.2024 16:04 Uczestniczka "Kuchennych rewolucji" ujawniła prawdę o Magdzie Gessler. Wielu się myliło

Mimo upływu lat “Kuchenne rewolucje” nadal cieszą się ogromną popularnością wśród widzów TVN. Spora zasługa w tym Magdy Gessler, która swoją magnetyczną osobowością przyciąga odbiorców przed ekrany. Wszystko przez jej silny temperament i stanowczość w przeprowadzaniu metamorfoz. Okazuje się jednak, że restauratorka w rzeczywistości nie jest taka, jaką pokazują ją kamery. 

Magda Gessler
10.07.2024 11:48 Trudno uwierzyć jak Magda Gessler kiedyś wyglądała. Zdjęcie sprzed ponad 30 lat

Widzowie znają Magdę Gessler nie tylko z porywczych reakcji i ciętego języka, ale również burzy blond loków, które stały się niemal jej znakiem rozpoznawczym. A jak wyglądała przed laty? Ówczesna fryzura znacznie odbiegała od tej obecnej.

Magda Gessler
08.07.2024 14:01 Magda Gessler otwarcie to przyznała, lubi "wprowadzać ludzi w błąd". Chodzi o jej wiek

Magda Gessler, znana restauratorka i gwiazda programu "Kuchenne rewolucje", 10 lipca obchodzić będzie swoje 71. urodziny. Mimo dojrzałego wieku "kreatorka smaku" zachwyca młodzieńczym wigorem i chęcią do życia, których pozazdrościć mogą znacznie młodsze koleżanki.

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski
25.06.2024 18:01 Wielkie problemy ukochanego Magdy Gessler. Zapadł dotkliwy wyrok

Waldemar Kozerawski, wieloletni partner Magdy Gessler, ma poważne problemy. Mężczyzna, który z zawodu jest lekarzem, stanął przed Trybunałem Dyscypliny Lekarzy i Chirurgów Ontario. W sprawie mężczyzny zapadł wyrok.

Magda Gessler
24.06.2024 09:57 W środku nocy Magda Gessler opublikowała zdjęcie. Plotki okazały się prawdą

Nie jest tajemnicą, że Magda Gessler uwielbia zaskakiwać. Tym razem pokusiła się o szczere wyznanie i udostępniła na Instagramie wyjątkowy post. Jakby tego było mało, zrobiła to w środku nocy. Gwiazda pochwaliła się tym, jak wygląda w naturalnych włosach. Plotki okazały się prawdą.

Magda Gessler
17.06.2024 10:15 Trudno uwierzyć, ile kosztują jagodzianki u Magdy Gessler. Cena zaskoczy niejednego

Magda Gessler, znana z ratowania podupadających restauracji, prowadzi także własne lokale. Słynne na całą Polskę stały się jagodzianki sygnowane nazwiskiem Magdy Gessler, ale rozgłos zawdzięczają przede wszystkim cenie. Były drogie? To będą jeszcze droższe.

Magda Gessler
12.06.2024 12:52 Magda Gessler poinformowała o tragedii. Koszmar uczestników "Kuchennych Rewolucji"

Magda Gessler przemierza Polskę wszerz i wzdłuż, by pomóc restauratorom w rozwinięciu kulinarnych skrzydeł. Niestety ostatnio przekazała smutne wieści - właściciele jednego z lokali, w którym pojawiła się, spotkali się z ogromną tragedią. 

Blanka Lipińska, Magda Gessler
19.05.2024 22:57 Blanka Lipińska poszła do restauracji Magdy Gessler. "Jedzenie niestety niejadalne"

Niedzielne popołudnie słynie z rodzinnych obiadów i spędzania czasu z najbliższymi. Taki plan miała Blanka Lipińska, która zabrała swoich rodziców do restauracji Magdy Gessler. Wizyta ta jednak nie należała do udanych i celebrytka musiała zwrócić uwagę obsłudze lokalu. O wszystkim opowiedziała na swoim Instagramie.

Magda Gessler
10.05.2024 09:06 Magda Gessler aż przecierała oczy. Decyzja mogła być tylko jedna

Program "Kuchenne rewolucje" od lat cieszy się ogromną popularnością. Nic dziwnego, że stanowi dla wielu właścicieli restauracji ostatnią deskę ratunku. Jednym z takich przypadków był lokal 43-letniej Eweliny z Kalinowca. Gdy Magda Gessler przybyła na pomoc, nie mogła uwierzyć w to, co zastała.

Magda Gessler
06.05.2024 09:08 Magda Gessler w żałobie. W nocy przekazała tragiczne informacje

Magda Gessler w żałobie. Najsłynniejsza polska restauratorka poinformowała o śmierci Jennifer. Partner prowadzącej “Kuchennych rewolucji” potwierdził, że wcześniej zmagała się ona z chorobą. Fani wspierają gwiazdę w trudnych chwilach.

Magda Gessler
05.05.2024 14:47 Magdzie Gessler puściły nerwy. Wdała się w kłótnię z fanką

Magda Gessler często udziela się w mediach społecznościowych, gdzie potrafi wejść w ostrą dyskusję ze swoimi fanami. Nie inaczej było i tym razem. 

Magda Gessler
03.05.2024 18:17 Ujawnili, jaka jest Magda Gessler poza kamerami. Smutne i przykre

“Kuchenne rewolucje” już od lat wyraźnie intrygują widzów, którzy są ciekawi, jak tym razem przebiegnie wizyta Magdy Gessler w konkretnym lokalu. Często w programie wyemitowane są momenty zaskakujące i nieoczywiste. A jak wygląda praca z restauratorką zza kulis? Opowiedział o tym właściciel jednej z restauracji, który wziął udział w kulinarnym show, a także jego menadżerka. 

Kuchenne rewolucje
27.04.2024 22:04 Awantura po "Kuchennych rewolucjach". Produkcja musi się tłumaczyć

Ostatni odcinek “Kuchennych rewolucji” wywołał duże zamieszanie w sieci. Podczas emisji pokazano próbę ratowania lokalu znajdującego się w Łodzi. Ostatecznie nie udało się tego dokonać, a restauracja została zamknięta. Internauci uderzyli w restauratorkę, a także produkcję. Stacja postanowiła zabrać głos.

Kuchenne rewolucje
26.04.2024 09:44 Afera w "Kuchennych rewolucjach". Magda Gessler odwołała kolację

“Kuchenne rewolucje” po raz kolejny zaskoczyły widzów. Magda Gessler tym razem udała się do Łodzi, by pomóc Marcie i Tomaszowi. Niestety już od samego początku napotkała problemy, które z czasem przybierały na sile. Czy restauratorce udało się pozytywnie zakończyć te działania?

Magda Gessler i Mr Kryha
23.04.2024 23:05 Spróbował "schabowego giganta" Magdy Gessler. Recenzja mówi wszystko

Kiedy Magda Gessler pojawiła się w Żninie, niewiele osób spodziewało się, że kolejnym obiektem jej "Kuchennych rewolucji" będzie niepozorny lokal "Chicken Go". Restauracja, która specjalizowała się oczywiście w daniach z kurczaka, została przekształcona w bardziej wyrafinowany lokal o nazwie "Mój Schaboszczak". Znany youtuber postanowił sprawdzić, jak smakuje w nim popisowe danie, które sygnowane jest nazwiskiem popularnej restauratorki.

Magda Gessler
16.03.2024 17:22 Magda Gessler tyle chce za rosół! Kwota zwala z nóg

Według GUS-u inflacja w lutym 2024 roku wyniosła 2,8% rok do roku, a Magda Gessler mogła zdecydowanie zawyżyć te statystyki. Teraz w swojej restauracji ”U Fukiera” zaprezentowała wielkanocne menu. Ceny robią wrażenie nawet jak na restauratorkę. 

Magda Gessler Kuchenne rewolucje
15.03.2024 16:30 Gessler powiedziała "DOSĆ"! Przerwała rewolucje. Ingerował prawnik

Jeśli ktoś myślał, że w produkowanych od wielu lat "Kuchennych rewolucjach" wydarzyło się już wszystko, jest w błędzie. Magda Gessler w 28. sezonie po raz kolejny przekonała się, że nie wszystkim wyzwaniom jest w stanie od razu sprostać. W pewnym momencie powiedziała "stop" i… przerwała rewolucję, a na planie programu musiał pojawić się prawnik. Atmosfera była naprawdę nerwowa.

Magda Gessler
11.03.2024 22:38 Rodzina Magdy Gessler ponownie się powiększy! Gratulacje płyną z całej Polski

Magda Gessler przekazała radosne informacje. Niebawem życie charyzmatycznej restauratorki oraz jej najbliższych ulegnie znacznej zmianie, a wszystko za sprawą nowego członka rodziny, który pojawi się już za kilka miesięcy.

Kuchenne rewolucje
09.03.2024 10:28 Wzięli udział w "Kuchennych rewolucjach". Zmagają się z konsekwencjami

Ekipa “Kuchennych rewolucji” z Magdą Gessler na czele w pierwszym odcinku najnowszej edycji programu zawitała do Bydgoszczy, by ruszyć z pomocą Annie i Jakubowi. Wprawdzie ich działania udały się, jednak właściciele lokalu nie są zachwyceni - musieli wystosować specjalny apel.

Dziewczynka
27.02.2024 17:39 Poznajecie tego aniołka? Dziś nawet mafii się nie lęka

Na zdjęciu widzimy małą dziewczynkę, choć teraz jest już dorosłą kobietą i zna ją cała Polska. Informacje z przeszłości na temat tej tajemniczej postaci mogą wzbudzić wiele zainteresowania, ale ujawnimy tylko kilka ciekawostek, które nie są powszechnie znane. Zobaczcie, czy zgadniecie, o kogo chodzi.

Magda Gessler
09.02.2024 15:00 Magda Gessler pogrążona w żałobie. Pożegnała bliską osobę

Magda Gessler przekazała w mediach społecznościowych przykrą wiadomość. Nagle musiała pożegnać się z bliską jej osobą. Przyjaciel był znanym lotnikiem, a zginął w tragedii za granicą. Żegnają go celebryci i gwiazdy sportu. 

yula/Canva/TikTok/Dominik Rupiński, Najdroższy pączek w Polsce
08.02.2024 18:19 To jest najdroższy pączek w Polsce! Wojewódzki i Gessler zostają w tyle

Tłusty czwartek to najlepszy dzień, aby nie tylko zgrzeszyć, ale również porównać przysmaki, które serwowane są w różnych cukierniach w Polsce. Wśród nich prym wiodą słodycze od Magdy Gessler, które serwowane są w lokalu “Słodki słony”, a także pączki od króla TVN-u, czyli Kuby Wojewódzkiego. Okazuje się, że to pikuś przy tym, co do zaoferowania ma ta luksusowa cukiernia.

KAPiF/Instagram.com/klaudiahalejcio, Klaudia Halejcio kpi z Gesslerowej
07.02.2024 22:12 Halejcio kpi z pączków Gesslerowej. "1 malina? Może zjemy na pół"

Powoli zbliża się dzień, na który wszyscy czekamy, czyli tłusty czwartek, to jedyny dzień w roku, w którym bez wyrzutów sumienia możemy objadać się pączkami i innymi słodkimi smakołykami. Ostatnio dużą furorę robią pączki Magdy Gessler. Klaudia Halejcio, polska popularna aktorka, postanowiła z tej okazji spróbować, czy te pączki faktycznie są takie dobre. Swoją reakcję nagrała na InstaStories.

Magda Gessler
06.02.2024 12:21 Pączki u Gessler drogie jak życie w Szwajcarii. Cena jednej sztuki paraliżuje

Tłusty Czwartek odbędzie się już 8 lutego, a nasze wszystkie ulubione cukiernie i paczkarnie szykują się na święto już od tygodnia. Jak co roku, Magda Gessler również będzie sprzedawała własne wyroby w restauracji i cukierni w Warszawie. Nie zgadniecie, ile kosztuje jedna sztuka.

Magda Gessler
04.02.2024 18:49 Stewardessa zdradziła, jak Magda Gessler zachowuje się podczas lotu. To przechodzi ludzkie pojęcie!

Styczeń z pewnością nie należy do przychylnych dla Magdy Gessler. Na jaw wychodzą kolejne fragmenty książki Janusza Palikota, w której rzekomo dużą rolę odgrywa sama Gessler. Restauratorka jest oburzona wykorzystywaniem jej wizerunku, ale teraz wiemy, jak zachowuje się podczas lotu samolotem. 

Magda Gessler, Janusz Palikot
30.01.2024 08:10 Gessler w końcu zabrała głos w sprawie afery z Palikotem: "Wystawił mnie jako przynętę". Były polityk ma spore kłopoty

Magda Gessler wywołała niemały wizerunkowy skandal po tym, jak Janusz Palikot udostępnił nagranie z ich prywatnego spotkania. Teraz, po opublikowaniu fragmentów nowej książki Palikota, ostatecznie wypowiedziała się na temat wspólnej znajomości. Wystosowała oficjalne oświadczenie.

Magda Gessler
21.01.2024 08:19 Ile kosztuje pączek u Gesslerowej? Na tłusty czwartek można go zamówić za HORRENDALNIE wysoką cenę

Tłusty czwartek tuż-tuż, a ceny pączków u Magdy Gessler jak co roku stają się tematem ogólnopolskich dyskusji. Kwota, jaką gwiazda TVN za te słodkie pyszności każe sobie płacić w 2024 roku, jest już znana. Nie ma wątpliwości, że ostateczna bariera została przekroczona. I to z nawiązką.