Polsat

Henio i Maria
19.04.2024 12:53 Henio z "Chłopaków do wzięcia" podpadł Marysi. Musiał się tłumaczyć

Niemała afera wybuchła w jednym z ostatnich odcinków "Chłopaków do wzięcia". W rolach głównych Maria i Henio. Mężczyzna musiał się solidnie wytłumaczyć, po tym co jego partnerka znalazła w szafie, przy okazji wiosennych porządków. 

dagmara kaźmierska
19.04.2024 09:17 Dagmara Kaźmierska mogła wygrać "Taniec z Gwiazdami"? Nieoficjalne doniesienia

Wczoraj ku zaskoczeniu wielu fanów "Tańca z Gwiazdami" jedna najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek ogłosiła, że rezygnuje z dalszego udziału w programie. Dagmara Kaźmierska postanowiła sama odejść z tanecznego show, ze względu na problemy zdrowotne. Teraz pojawiają się nieoficjalne informacje, że gdyby Kaźmierska tańczyła dalej, mogłaby dojść do finału, a nawet wygrać cały program.

Nasz Nowy Dom
18.04.2024 17:14 Burza po najnowszym odcinku "Nasz Nowy Dom". Widzowie nie wytrzymali

Choć Polacy pokochali program “Nasz Nowy Dom”, coraz częściej jest on obiektem zmasowanej krytyki. Po emisji ostatniego odcinka w sieci ponownie zawrzało, a internauci nie kryli wściekłości. Ich pełne zawodu i żalu komentarze mocno uderzyły w ekipę i produkcję hitu Polsatu. - Od jakiegoś czasu te programy wyglądają na ustawki - twierdzą zgodnie widzowie.

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
18.04.2024 14:18 Dagmara Kaźmierska odchodzi z "Tańca z gwiazdami". Ma przykry powód

Fani Dagmary Kaźmierskiej mogą poczuć się niepocieszeni. Dagmara Kaźmierska własnie ogłosiła, że rezygnuje z udziału w “Tańcu z Gwiazdami”. Co stoi za tą decyzją?

Jarosław Mergner i Gosia
17.04.2024 18:04 "Chłopaki do wzięcia". Jaruś wyprowadził się z domu. Zabrał głos

Jarosław Mergner, zwany "Jarusiem", to bez wątpienia najpopularniejszy bohater programu "Chłopaki do wzięcia". Jakiś czas temu udało mu się w końcu znaleźć miłość i wszystko wskazywało na to, że zazna wreszcie trochę szczęścia i spokoju. Teraz w sieci pojawiły się druzgocące informacje o tym, że jego małżeństwo przeszło do historii. Co się wydarzyło?

Znicze
16.04.2024 21:27 Nie żyje bohater serialu Polsatu. Stacja potwierdziła tragiczne informacje

W poniedziałek, 15 kwietnia 2024 roku, Polsat Play przekazał wyjątkowo smutną wiadomość. W mediach społecznościowych stacji opublikowano zdjęcie jednego z bohaterów serialu dokumentalnego, który właśnie opuścił ten świat. Pożegnano go w poruszający sposób.

Taniec z gwiazdami
16.04.2024 18:22 Romans na planie "Tańca z gwiazdami". Tę parę przyłapano na czułościach

Każda kolejna edycja "Tańca z gwiazdami" to nie tylko ogromne emocje i mnogość niespodzianek, ale również... romanse. Przez lata widzowie wielokrotnie byli świadkami rodzących się uczuć i nic dziwnego, że co roku doszukują się wśród uczestników par, które czują do siebie miętę. Wygląda na to, że już wiadomo, kogo wspólna praca na planie mocno do siebie zbliżyła.

telewizja
16.04.2024 09:42 O 21:10 wielu widzów włączy TVP1. Na ekranie kultowy polski film

Wtorkowy wieczór będzie obfitował w interesujące produkcje telewizyjne. Ich zróżnicowanie sprawi, że widzowie będą mogli znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Sprawdźmy zatem, co takiego będzie można obejrzeć po włączeniu poszczególnych stacji. Będą premiery, a także emisja hitu dnia. Wielu Polaków o 21:10 przełączy na TVP1. 

Anita Sokołowska
15.04.2024 22:21 Kolejna afera w "Tańcu z gwiazdami". Anita Sokołowska musiała się odgryźć

“Taniec z gwiazdami” wchodzi w decydującą fazę. Ostatni odcinek 14. edycji popularnego polsatowskiego show wyłonił ćwierćfinalistów, wśród których znalazła się tańcząca w parze z Jackiem Jeschke Anita Sokołowska. Sukces aktorki najwyraźniej nie cieszy krytykujących jej w sieci internautów. Ta jednak nie pozostaje im dłużna. 

Dagmara Kaźmierska, Rafał Maserak
15.04.2024 18:33 Rafał Maserak ujawnił, co myśli o Dagmarze Kaźmierskiej. "Chce nas lekceważyć"

Pomimo rekordowo niskich ocen jury, tańcząca w parze z Marcinem Hakielem Dagmara Kaźmierska zameldowała się w ćwierćfinale “Tańca z gwiazdami”. Eksperci nie zostawiają jednak na celebrytce suchej nitki. Co myśli o jej występach Rafał Maserak?

Maciej Musiał
15.04.2024 16:21 Tak przekonali Macieja Musiała do udziału w "Tańcu z gwiazdami"? Oto jego warunki

Po ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" emocje jeszcze nie opadły, a już na światło dzienne wychodzą nowe, często sensacyjne fakty na temat uczestników. Nieoficjalnie udało się ustalić, jakie warunki produkcja tanecznego show musiała spełnić, aby zaangażować Macieja Musiała.

Piotr Gąsowski
15.04.2024 13:59 Przyszłość Piotra Gąsowskiego w "TTBZ" wisi na włosku? Przekazano informacje

Nie da się ukryć, że Piotr Gąsowski jest jedną z największych gwiazd Polsatu - między innymi dlatego tak wiele emocji wzbudziły jakiś czas temu sensacyjne doniesienia o tym, że nie poprowadzi kolejnej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Czas pokazał, że popularny konferansjer zmienił jedynie stanowisko i obecnie ocenia występy uczestników. Czy tym razem plotki o jego odejściu nie są przesadzone?

"Taniec z Gwiazdami"
14.04.2024 23:04 Wszyscy mówią o tym, co zrobiła Roksana Węgiel w "Tańcu z Gwiazdami"

Roksana Węgiel znów pojawiła się na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Młoda wokalistka, o której w ostatnim czasie bardzo głośno w mediach, porwała swoim tanecznym występem nie tylko widzów i fanów przed telewizorami, ale również jurorów. Posypały się "dziesiątki".

"Taniec z Gwiazdami"
14.04.2024 22:14 Widzowie "Tańca z Gwiazdami" będą wściekli. Ta para nie powinna była odpaść

Siódmy odcinek "Tańca z Gwiazdami" przeszedł do historii. Tym razem pary pojawiały się na tanecznym parkiecie Polsatu dwukrotnie. Ostatecznie głosami widzów i jurorów z dalszą rywalizacją o Kryształową Kulę pożegnali się Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. Fani programu zapewne nie będą zadowoleni z takiego obrotu spraw. 

"Taniec z Gwiazdami"
14.04.2024 21:34 Pavlović przejechała się po Kaźmierskiej. Trudno uwierzyć, co odpowiedziała

W siódmym odcinku "Tańca z Gwiazdami" swoje taneczne umiejętności zaprezentowała po raz kolejny Dagmara Kaźmierska. Popularna celebrytka w parze z Marcinem Hakielem znów nie porwała serc jurorów. Iwona Pavlović nie szczędziła ostrych słów krytyki. Kaźmierska otrzymała porażająco niską notę. 

"Taniec z Gwiazdami"
14.04.2024 20:29 Niebywały początek "Tańca z Gwiazdami". Prowadzący musieli zaapelować do widzów

Już na samym początku siódmego odcinka "Tańca z Gwiazdami" Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz nieoczekiwanie zwrócili się do widzów. Prowadzący odnieśli się do ostatniej afery związanej z Dagmarą Kaźmierską. Zaapelowali do widzów tanecznego show. 

Izabela Kuna
14.04.2024 14:19 Izabela Kuna na nagraniu sprzed lat. Gwiazda miała zaskakujący zawód

Izabela Kuna należy dziś do grona najpopularniejszych i najbardziej cenionych polskich aktorek. Jej początki w show-biznesie nie były jednak łatwe. Artystka swoje pierwsze kroki stawiała przed kamerami Polsatu, ale w zupełnie innej roli niż ma to w zwyczaju teraz. Jakiej? Mało brakowało, a to od niej dowiadywalibyśmy się o tym, jaka aura zapanuje w Polsce. W sieci pojawiło się archiwalne nagranie.

Bandziorek
13.04.2024 13:16 "Chłopaki do wzięcia". Duże zmiany u Bandziorka. Najpierw miłość, teraz to

Wielkie zmiany u bohaterów “Chłopaków do wzięcia”. Po tym, jak Krzysztof znalazł ukochaną, przyszedł czas na kolejne życiowe rewolucje. Uwielbiany przez widzów Bandziorek zdecydował się wyremontować swój dom na Mazurach, który przeszedł potężną metamorfozę. I choć nowe odcinki serialu dopiero przed nami, media już uchylają rąbka tajemnicy.

Dagmara Kaźmierska
12.04.2024 19:36 Dagmara Kaźmierska wyjawiła, jakie przezwisko miała w więzieniu. Fani będą zaskoczeni

Dagmara Kaźmierska dała się poznać jako charyzmatyczna uczestniczka programu “Królowych życia”, który zagwarantował jej rozpoznawalność. Obecnie pilnie trenuje do “Tańca z Gwiazdami”, jednak jej uczestnictwo w ostatnim czasie przepełnione jest kontrowersjami. Celebrytka, zanim jednak stała się sławna, odsiadywała wyrok w więzieniu. Zdradziła, jakie przezwisko nosiła za więziennymi murami.

pilot, telewizor, ręka
11.04.2024 15:41 O 20:05 wielu Polaków przełączy na Polsat. Czwartek pełen telewizyjnych hitów

Program TV w czwartek (11.04) obfituje w prawdziwe telewizyjne hity. Widzowie już o 20:05 będą tłumnie włączać Polsat, ale zarówno TVN, jak i TVP 1 nie zrezygnują z walki o oglądalność. Nowy odcinek programu “Nasz nowy dom” ma sporą konkurencję. Co warto dziś oglądać w telewizji?

Taniec z Gwiazdami
11.04.2024 08:50 Produkcja "TzG" wydała komunikat. To dlatego Kaźmierska nie odpadła z programu

Choć od ostatniego odcinka “Tańca z Gwiazdami” minęło już kilka dni, nie milkną echa związane z werdyktem, jaki wówczas zapadł. Z programem pożegnał się Aleksander Mackiewicz, zaś Dagmara Kaźmierska, która już kilkukrotnie była zagrożona, nadal walczy o Kryształową Kulę. Produkcja postanowiła wyjaśnić, na jakiej zasadzie liczone są głosy, dzięki którym celebrytka nadal może tańczyć w polsatowskim show.

Dagmara i Conan Kaźmierscy
10.04.2024 08:37 Dagmara Kaźmierska na dywaniku produkcji "Tańca z Gwiazdami". Poszło o Conana

Dagmara Kaźmierska nigdy nie ukrywała, że z synem łączy ją niesamowita więź. Nie ma więc w tym nic dziwnego, że młody mężczyzna podczas ostatniego odcinka 'Tańca z Gwiazdami" postanowił bronic swojej mamy. Jego reakcja nie spodobała się jednak widzom, ani najwidoczniej produkcji, która wezwała “królową życia” na dywanik. Wprowadzono pewną decyzję dotyczącą Conana.

Maciej Kurzajewski
09.04.2024 14:30 Maciej Kurzajewski zmieni pracodawcę? Konkurencyjna stacja miała złożyć ofertę

Jakiś czas temu Maciej Kurzajewski pożegnał się z funkcją gospodarza “Pytania na śniadanie”, jednak na brak zajęć nie musi narzekać. Nadal pracuje jako dziennikarz, a dodatkowo wraz z Katarzyną Cichopek wystartowali z nowym projektem. Pojawiły się jednak pogłoski, że otrzymał ciekawą propozycję z konkurencyjnej stacji.

"Taniec z Gwiazdami"
08.04.2024 22:18 Wielka niespodzianka w finale "Tańca z gwiazdami". Tylu par nie było jeszcze nigdy

Co niedzielę "Taniec z Gwiazdami" przyciąga przed ekrany setki tysięcy widzów. Uwielbiane taneczne show ma swoich wiernych fanów, którzy śledzą parkietowe zmagania największych polskich gwiazd. Okazuje się, że tegoroczny finał "Tańca z Gwiazdami" będzie wyjątkowy. Dojdzie do niespodziewanej zmiany. 

pilot do tv
08.04.2024 18:41 Zacznie się o 20:00. Polacy nie będą w stanie oderwać się od telewizorów

W poniedziałek 8 kwietnia wszystkie największe stacje telewizyjne w Polsce przygotowały dla odbiorców naprawdę ciekawe wieczorne propozycje. Telewidzowie będą mieli zatem twardy orzech do zgryzienia w kwestii wyboru tego, na co mają ochotę. Aby ułatwić wam wybór, przygotowaliśmy najciekawsze opcje. 

Taniec z Gwiazdami
08.04.2024 14:50 Po odpadnięciu z "TzG" przekazał ważne wieści. "Nie mówiłem tego przed programem"

Aleksander Mackiewicz, choć wyraźnie aspirował na faworyta do zwycięstwa “Tańca z Gwiazdami”, odpadł w szóstym odcinku, żegnając się przy tym z przygodą, którą rozpoczął przed kilkoma tygodniami. Aktor zdradził tajemnicę, co planuje zrobić z gażą otrzymaną za udział w ostatnim wydaniu show. Pójdzie ona na szczytny cel.

Aleksander Mackiewicz
08.04.2024 12:22 Gdy odpadł z "Tańca z gwiazdami", widzowie byli wściekli. Wydał do nich apel

Miniony odcinek “Tańca z Gwiazdami” opiewał w emocje i nieoczekiwane zwroty akcji. Jednym z nich było pożegnanie się z Aleksandrem Mackiewiczem i partnerującą mu Izabelą Skierską. Fakt, że odpadli z programu, wywołał ogromne poruszenie w sieci. Aktor postanowił zabrać w głos w tej sprawie, jednocześnie wystosowując apel do widzów.

pilot, telewizor
07.04.2024 13:18 Zacznie się o 20. Miliony Polaków włączą Polsat i długo nie zmienią kanału

Telewidzowie mają w czym wybierać w niedzielę 7 kwietnia. Polsat, TVN i TVP 2 oferują prawdziwe hity i walka o oglądalność będzie wyjątkowo zaciekła. “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” ma mocną konkurencję i bez dwóch zdań widzowie podczas przerw reklamowych zmieniać będą kanały. Co oglądać w telewizji w niedzielę (07.04)?