Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Plotki okazały się prawdą. Aleksander Sikora właśnie potwierdził
Patryk Idziak
Patryk Idziak 04.07.2024 11:18

Plotki okazały się prawdą. Aleksander Sikora właśnie potwierdził

Aleksander Sikora
fot. KAPiF

Aleksander Sikora oficjalnie potwierdził, że krążące od niedawna plotki były prawdziwe. Po odejściu z Telewizji Polskiej dziennikarz znalazł nową pracę i dosłownie za moment zobaczymy go w innej stacji.

Aleksander Sikora dołącza do Polsatu

Kilka miesięcy temu Aleksander Sikora stracił posadę w TVP, gdzie przez lata współprowadził między innymi “Pytanie na śniadanie” czy wybrane edycje “The Voice of Poland”. W kwietniu tego roku na swoim Instagramie napisał, że rozstaje się z Telewizją Polską, a Wirtualnym Mediom mówił, że ma już nowe plany. W końcu oficjalnie przekazał wiadomość o dołączeniu do Polsatu.

Ujawniono, ile dostają bohaterowie "Chłopaków do wzięcia" za jeden odcinek. Zaskakująca kwota

Szybki start Aleksandra Sikory w Polsacie

W krótkim oświadczeniu czytamy, że Aleksander Sikora pojawi się na antenie już 4 lipca, a później jeszcze 5 i 6, współprowadząc 35. Galę Miss Polski oraz Miss/Mister Supranational 2024.

…aż po horyzontu kres. Oficjalnie potwierdzaMY, że Aleksander Sikora dołącza do rodziny Polsatu! I tak się pięknie składa, że Aleksander zadebiutuje na naszej antenie w trakcie Festiwalu Piękna (…)

Wielkie transfery w Polsacie

Polsat korzysta z chwili i niebawem wystartuje z emisją telewizji śniadaniowej o dźwięcznej nazwie “Halo, tu Polsat”. Ze zwiastuna programu wyłapano już “ukrytych” prezenterów, wśród których znajdują się takie pary, jak Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna, Maciej Rock i Agnieszka Hyży oraz Maciej Kurzajewski ze swoją partnerką Katarzyną Cichopek. Ostatnia prowadząca ma przed sobą wielką karierę w Polsacie, bo podobno zostanie zaangażowana we współprowadzenie różnych programów i festiwali, a nawet tworzenie autorskich formatów.