Rozrywka.Goniec.pl > Rolnik Szuka Żony

Rolnik Szuka Żony

"Rolnik szuka żony"
26.09.2023 18:46 TVP ma problemy. Fani mają "dowody" na to, że "Rolnik szuka żony" jest ustawiony

10. sezon misyjnego programu "Rolnik szuka żony" dopiero się rozpoczął, a już wzbudza nieporównywalnie większe kontrowersje w porównaniu do poprzednich edycji. Widzowie zarzucili TVP obłudę, a na dowód rzekomej ustawki przedstawili swoje dowody. Dlaczego według fanów "Rolnik szuka żony" został skrzętnie wyreżyserowany i nie ma dużo wspólnego z prawdziwym życiem? Uwagę krytyków przykuł zwłaszcza jeden szczegół.

Anna i Bartek z programu "Rolnik szuka zony"
25.09.2023 11:36 Absurdalne zaloty kandydata Anny w "Rolnik szuka żony". Ruszyła fala komentarzy

W 2. odcinku 10. sezonu "Rolnik szuka żony" bohaterowie zapoznali się na żywo z wybranymi przez siebie kandydatami. Największą uwagę widzów skradł dżentelmen, który w dość niesforny sposób próbował zdobyć sympatię 35-letniej Anny. Niestety, wyszło zupełnie odwrotnie, a nieco wyrachowane zachowanie Bartka zostało ocenione nie tylko przez rolniczkę, ale także przez widzów show "Rolnik szuka żony". Co ostatecznie zaprzepaściło szanse Bartka?

Kamila Boś
20.09.2023 11:05 Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" była nękana. Ostrzega inne kobiety

Uczestniczka programu “Rolnik szuka żony” opublikowała w mediach społecznościowych nagranie w którym opowiedziała o swojej trudnej historii. Kamila Boś padła ofiarą stalkingu, a teraz chce przestrzec inne kobiety.

Artur z programu "Rolnik szuka żony"
18.09.2023 15:00 Niewybredne opinie Artura z "Rolnik szuka żony". Tak mówił o kandydatkach

Artur w programie "Rolnik szuka żony" zamierza odnaleźć miłość życia, jednak ma bardzo wymagający i szczegółowy obraz wymarzonej kandydatki. Gdy Marta Manowska pokazała mu listy od kandydatek, rolnik z werwą i uśmiechem rozpoczął selekcję. Artur przed kamerami "Rolnik szuka żony" pozwalał sobie przy tej okazji na niewybredne komentarze względem potencjalnych amantek. 

Agnieszka z programu "Rolnik szuka żony"
18.09.2023 12:57 "Rolnik szuka żony". Wybredna Agnieszka pod ostrzałem widzów. "Jadowita baba"

Agnieszka z 10. edycji programu "Rolnik szuka żony" nie przypadła go gustu widzom do tego stopnia, że już po tzw. odcinku zerowym show TVP można uznać ją za najbardziej kontrowersyjną uczestniczkę. Jakie zarzuty skierowano wobec rolniczki odrzucającej matrymonialne oferty kolejnych amantów w "Rolnik szuka żony"? Padły naprawdę mocne słowa.

Waldemar z programu "Rolnik szuka żony"
18.09.2023 09:51 "Rolnik szuka żony". Waldemar pożalił się na falę hejtu. "Ciężko to znosiłem"

Waldemar to jeden z bohaterów przedstawionych w tzw. zerowym odcinku show "Rolnik szuka żony". Kilka chwil na antenie TVP wystarczyło, by widzowie zalali go falą hejtu. Poszukujący miłości rolnik przyznał, że nie zniósł tego najlepiej. Co zarzucali Waldemarowi fani "Rolnik szuka żony"?

Krzysztof Pachucki
11.09.2023 22:53 Śmierć Krzysztofa z "Rolnik szuka żony" wstrząsnęła widzami. Po tragedii sąsiedzi przerwali milczenie

Krzysztof Pachucki z programu “Rolnik szuka żony” dał się poznać jako osoba pełna ciepła i serdeczności. Szybko zaskarbił sympatię widzów formatu TVP, a miłość znalazł u boku Bogusi. Niestety para długo nie cieszyła się swoim szczęściem. Po pół roku zdarzyła się tragedia, która wstrząsnęła fanami rolnika, a partnerkę pogrążyła w smutku i żałobie. Teraz, po ponad roku od śmierci Krzysztofa, jego sąsiedzi postanowili przerwać milczenie. 

"Rolnik szuka żony"
09.09.2023 21:33 "Rolnik szuka żony". Asia i Kamil wzięli ślub. Suknia panny młodej zachwyciła wszystkich

Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz z programu “Rolnik szuka żony” wzięli ślub. Suknia ślubna panny młodej zrobiła ogromne wrażenie na gościach. Zobaczcie, jak uczestnicy randkowego show prezentowali się podczas najpiękniejszego dnia w życiu. 

Krzysztof i Bogusia
18.08.2023 17:03 Co się dzieje z Bogusią z "Rolnik szuka żony" po śmierci Krzysztofa? Marta Manowska nawet nie próbowała ukryć smutku

Krzysztof i Bogusia poznali się na planie 8. edycji “Rolnik szuka żony”. Szybko przypadli sobie do gustu, a ich zaręczyny, ku ogromnemu zaskoczeniu widzów, nastąpiły jeszcze w trakcie emisji programu. Potem był piękny ślub i szybki koniec bajki, którą przekreśliła śmierć tytułowego rolnika. Marta Manowska zabrała niedawno głos w tej przykrej sprawie.

Rolnik szuka żony
13.08.2023 08:37 "Rolnik szuka żony". Łukasz Lipiński został ojcem. Spływają gratulacje

Łukasz Lipiński z ósmej edycji “Rolnik szuka żony” przekazał fanom radosną nowinę. Gwiazdor randkowego show został niedawno ojcem. Miłość swojego życia znalazł po programie. 

Rolnik szuka żony
11.08.2023 20:39 Fatalne informacje dla fanów "Rolnik szuka żony". Program nie wróci we wrześniu

Widzów programu “Rolnik szuka żony” czeka niemałe rozczarowanie. Uwielbiany przez Polaków show nie wróci na antenę z początkiem września – taką kontrowersyjną decyzję podjęły władze TVP. Kiedy zatem zostanie wyemitowany pierwszy odcinek dziesiątej edycji formatu? 

Bardowscy
11.08.2023 11:42 Bardowscy mają spore kłopoty. Nachodzą ich nieproszeni goście. "To jest straszne"

Ania i Grzegorz Bardowscy z programu “Rolnik szuka żony” zdecydowanie nie mają ostatnio szczęścia. Niedawno pojawiły się u nich problemy na gospodarce, a teraz przyszły kolejne kłopoty. Żona rolnika zdradziła, że nocą ich dom nachodzą nieproszeni goście.

Anna Bardowska
08.08.2023 13:05 Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" została oszukana. Nie kryła wściekłości

Anna Bardowska, która była jedną z uczestniczek programu “Rolnik szuka żony” nie kryła swojej złości i rozczarowania. Jakiś czas temu wprowadziła się wraz z rodziną do wymarzone domu. Okazuje się jednak, że pomimo radości z własnych czterech kątów, spotyka ją także zirytowanie. Wszystko za sprawą... zmywarki.

Ania Bardowska i Grzegorz Bardowski
07.08.2023 08:21 Kłopoty w domu Bardowskich. Ania nie kryła oburzenia: "Kłamie, że ze mną rozmawiał"

Ostatnie dni dla Ani Bardowskiej nie były łatwe. Kosztowały ją wiele stresu i nerwów. Gwiazda z “Rolnik szuka żony” odezwała się do swoich fanów, by się im wyżalić. Wyznała, że czuje się oszukana i wręcz kipi ze złości. Co takiego się wydarzyło?

Krystyna Kamińska
20.07.2023 09:36 Krystyna z "Rolnik szuka żony" urodziła. Wychowa dziecko z Agnieszką

Krystyna Kamińska z drugiej edycji programu “Rolnik szuka żony” właśnie została mamą. Gwiazda randkowego show przekazała radosną nowinę za pośrednictwem Instagrama. Jak zapowiedziała, dziecko wychowa z żoną Agnieszką.

Rolnik szuka żony
18.07.2023 22:12 Marta Manowska nie pojawiła się na ślubie Ady i Michała. Wiemy, co się stało

W zeszłą niedzielę Ada i Michał z programu “Rolnik szuka żony” stanęli na ślubnym kobiercu. Na ich weselu bawili się rodzina i przyjaciele. Nie zabrakło również innych uczestników reality show. Na ślubie nie pojawiła się jednak Marta Manowska.

Anna i Grzegorz Bardowscy
17.07.2023 22:10 Tak mieszkają Anna i Grzegorz Bardowscy. Złote krany to dopiero początek

Anna i Grzegorz Bardowscy to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych par programu “Rolnik szuka żony”. Rolnik i jego ukochana żona aktywnie prowadzą swoje konta w mediach społecznościowych i chętnie dzielą się z fanami życiem codziennym. Tak wygląda ich luksusowa willa.

znicz, logo
12.07.2023 16:42 Ekipa "Rolnik szuka żony" żegna kolegę. "Pozostaniesz w naszych sercach na zawsze"

Kolejna tragiczna wiadomość ze świata ulubionych programów telewizyjnych Polaków. Osoby z produkcji “Rolnik szuka żony” przekazały przykre wiadomości o śmierci kolegi Zbigniewa Woźnickiego. To bolesna strata dla całej załogi. Wyrazy współczucia płyną z całej Polski. 

Ilona z "Rolnik szuka żony"
07.07.2023 19:57 Ilona z "Rolnik szuka żony" ma spory problem. Zaapelowała do fanów o pomoc

Ilona z "Rolnik szuka żony" ma ogromny problem. Jej ukochany koń zachorował i trwa walka o jego zdrowie. Gwiazda zaapelowała do swoich obserwatorów o wsparcie.  Liczy się każda pomoc.

Marta Manowska
01.07.2023 23:12 "Rolnik szuka żony". Marta Manowska szalała na weselu Marty i Pawła. Takiej fani jej nie znają

Marta i Paweł z siódmej edycji programu “Rolnik szuka żony” wzięli ślub kościelny. Na uroczystości nie mogło zabraknąć Marty Manowskiej, która bawiła się na imprezie do białego rana. Zdjęciami z imprezy pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Rolnik szuka żony
29.06.2023 20:29 "Rolnik szuka żony". Ada ma dość złośliwych plotek. Zareagowała na komentarze

Ada z dziewiątej edycji “Rolnik szuka żony” spotkała w programie prawdziwą miłość. Wspólnie z narzeczonym Michałem planują ślub i lada moment zostaną małżeństwem. Narzeczona rolnika musi się jednak mierzyć ze złośliwymi komentarzami. W końcu straciła cierpliwość i odpowiedziała wścibskim internautów.

Kamila Boś
24.06.2023 22:27 Kamila Boś z "Rolnik szuka żony" trafiła na izbę przyjęć. Niepokojące informacje

Kamila Boś z ósmej edycji “Rolnik szuka żony” podzieliła się z fanami na Instagramie bardzo niepokojącą informacją. Bohaterka jednego z najpopularniejszych programów TVP trafiła na szpitalną izbę przyjęć. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, ale sytuacja wyglądała groźnie. O mały włos i doszłoby do prawdziwego nieszczęścia.  

Ania Bardowska
18.06.2023 13:13 "Rolnik szuka żony". Ania Bardowska pokazała ogród. "Nie wygląda zbyt dobrze"

Ania Bardowska z programu “Rolnik szuka żony” opublikowała w mediach społecznościowych nagranie, na którym pokazała swój ogród. Gwiazda randkowego show nie jest jednak zadowolona. 

Marta Paszkin, Paweł Bodzianny
07.06.2023 15:33 Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" zadała fanom pytanie o dzieci na weselach. W komentarzach rozpętała się burza

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny przygotowują się już do ślubu. Czasu pozostało niewiele – impreza ma się odbyć w czerwcu. Zanim jednak nastąpi ich wielki dzień, planują wybrać się na wesele do znajomych. Jednak tak się niefortunnie złożyło, że w tym dniu nie mają z kim zostawić swojego synka, Adasia. Będą zmuszeni zabrać go ze sobą. Przy tej okazji Marta zaczęła w mediach społecznościowych niecodzienną dyskusję. Zapytała swoich fanów, co myślą o obecności dzieci na weselach. No i się zaczęło. Ruszyła lawina komentarzy – zdania skrajnie podzielone.

Instagram @rolnikszukazonytvp
03.06.2023 14:24 Tak wygląda grób Krzysztofa Pachuckiego rok po śmierci. Mamy nagranie

Krzysztof Pachucki, jeden z najsympatyczniejszych bohaterów programu "Rolnik szuka żony", odszedł 2 czerwca ubiegłego roku, zaledwie kilka miesięcy po ślubie z poznaną na planie show Bogusią. 56-latek został pochowany w miejscowości Świętajno, w odosobnionej części cmentarza. Jak wygląda jego grób?

Bogusia i Krzysztof z "Rolnik szuka żony"
03.06.2023 12:14 Rocznica śmierci Krzysztofa z "Rolnik szuka żony". Bogusia przeżyła trudne chwile

Krzysztof Pachucki, jeden z ulubieńców widzów programu "Rolnik szuka żony" zmarł przed rokiem. Okoliczności jego śmierci były wyjątkowo tragiczne. Ciało 56-latka odnalazła Bogusia, którą poznał na antenie TVP. Córka ujawniła, co działo się z jej mamą w ciągu ostatnich miesięcy. Nie było łatwo.

Justyna Wielgosz i Kamil Osypowicz z programu "Rolnik szuka żony"
31.05.2023 15:05 Joanna i Kamil z "Rolnik szuka żony" pokazali efekty sesji przedślubnej. Internauci ich ocenili

Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz wzięli udział w misyjnym programie TVP pt. "Rolnik szuka żony". Ta przygoda jest już historią, a przed zakochanymi kolejne życiowe wyzwania. Aktualnie zajmują się wychowaniem ukochanej córeczki, a już niedługo odbędzie się ich od dawna zapowiadany ślub. Narzeczeni pieczołowicie się do niego przygotowują, wzięli już udział w sesji narzeczeńskiej. Efekty zapierają dech w piersiach. 

Jessica Miemiec
23.05.2023 17:26 Uczestniczka "Rolnik szuka żony" tak wystroiła się na komunię. Burza w komentarzach

Jessica Miemiec to znana telewidzom jedna z uczestniczek piątej edycji uwielbianego show "Rolnik szuka żony". Bohaterka programu jest dosyć aktywna w mediach społecznościowych i często dzieli się swoim życiem z odbiorcami. Tym razem pochwaliła się stylizacją, którą wybrała na pierwszą komunię świętą u siostry. Jak się prezentowała? Oceńcie sami.