Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Joasia z "Rolnik szuka żony" znika z Instagrama. Zmaga się z problemami zdrowotnymi
Mateusz Wyderka
Mateusz Wyderka 21.05.2024 15:11

Joasia z "Rolnik szuka żony" znika z Instagrama. Zmaga się z problemami zdrowotnymi

Joanna Osypowicz z "Rolnik szuka żony"
Fot. Instagram/@joasia.os

Znana z programu TVP “Rolnik szuka żony” Joanna Osypowicz, poinformowała swoich fanów, że z uwagi na problemy zdrowotne zmuszona jest na jakiś czas zniknąć z Instagrama. Wiadomo, co się dzieje. 

Joasia z "Rolnik szuka żony" znalazła miłość w znanym programie

Joanna Osypowicz zdobyła popularność i sympatię widzów dzięki występowi w ósmej edycji emitowanego na antenie Telewizji Polskiej programu “Rolnik szuka żony”. Wtedy jeszcze przed kamerami prezentowała się pod swoim panieńskim nazwiskiem - Wielgosz. 

Ostatnio na swoim instagramowym koncie zamieściła relację, w której wyznała, że ma problemy zdrowotne i zapowiedziała przerwę od mediów społecznościowych.

Mogę w domu aptekę zakładać. Tym razem to ja jestem chora, także będzie mnie tutaj bardzo mało, czas na odpoczynek - poinformowała Joasia.

ZOBACZ: Ania z "Rolnik szuka żony" urodziła. Znamy imię dziecka 

Niepokojące wieści na temat księżnej Kate. Zrezygnowała z ważnej uroczystości

Co dolega Joasi z "Rolnika"?

Okazuje się, że była uczestniczka programu TVP ma problemy z nadczynnością tarczycy. Na pytania internautów, kiedy pojawiły się u niej kłopoty na tym tle odpowiedziała, że miało to miejsce jeszcze przed zajściem w ciążę. 

U mnie najprawdopodobniej był już problem przed ciążą, z tego, co mówiła moja endokrynolog. Niestety wcześniej się nie badałam i nawet o tym nie wiedziałam. Stąd też mogły być moje problemy w ciąży - wyznała.

Dopytywana przez zaniepokojone fanki opowiedziała również o objawach, jakie towarzyszą temu schorzeniu w jej przypadku.

Szybko chudnę i nie mogę przytyć. Kołatanie serca. To takie chyba dwie, które najbardziej odczuwam i dają mi w kość - dodała.

Ślub dzięki programowi TVP

Joasia i Kamil Osypowicz poznali się dzięki programowi “Rolnik szuka żony”. Wszystko zaczęło się od listu, który wysłała jeszcze jako kandydatka. Na skutek lektury Kamil wybrał Joasię spośród wielu innych chętnych. 

Wtedy, gdy mieliśmy randkę nad jeziorem i usłyszałem charakterystyczny dźwięk pompowania balonu, to nogi ugięły się pode mną. Dobrze, że wtedy siedziałem, bo może bym tam dosłownie padł - wspominał Kamil w rozmowie z TVP.

Krótko po zakończeniu ósmego sezonu para wzięła ślub. W 2022 r. przyszło na świat ich dziecko - córka Antonina. 

Źródło: TVP/Plotek/Instagram