Tvp

Izabella Krzan
28.09.2023 17:02 Izabella Krzan mówi wprost o końcu kariery w TVP. "Czas się ewakuować"

Izabella Krzan może się pochwalić dynamiczną i pełną sukcesów karierą telewizyjną, o której wielu prezenterów mogłoby tylko pomarzyć. Czy gospodyni "Pytania na śniadanie" właśnie osiągnęła kres swoich możliwości i zamierza w chwale odejść z TVP? Izabella Krzan zaszczyciła to pytanie odpowiedzią.

"Rolnik szuka żony"
26.09.2023 18:46 TVP ma problemy. Fani mają "dowody" na to, że "Rolnik szuka żony" jest ustawiony

10. sezon misyjnego programu "Rolnik szuka żony" dopiero się rozpoczął, a już wzbudza nieporównywalnie większe kontrowersje w porównaniu do poprzednich edycji. Widzowie zarzucili TVP obłudę, a na dowód rzekomej ustawki przedstawili swoje dowody. Dlaczego według fanów "Rolnik szuka żony" został skrzętnie wyreżyserowany i nie ma dużo wspólnego z prawdziwym życiem? Uwagę krytyków przykuł zwłaszcza jeden szczegół.

Maja Ostaszewska
25.09.2023 14:03 Maja Ostaszewska straciła rolę za swoje poglądy? Aktorka szczerze o powrocie do TVP

Maja Ostaszewska jest znana ze swojej odwagi, gdy chodzi o sprawy społeczne i polityczne w naszym kraju. Aktorka nie boi się zabierać głosu publicznie i otwarcie mówi o tym, co jej się nie podoba, jeżeli chodzi o rządy obecnej władzy. Czy z powodu swoich poglądów straciła kiedyś propozycję pracy? W najnowszym wywiadzie gwiazda wyznała, co myśli o powrocie do TVP. 

Anna i Bartek z programu "Rolnik szuka zony"
25.09.2023 11:36 Absurdalne zaloty kandydata Anny w "Rolnik szuka żony". Ruszyła fala komentarzy

W 2. odcinku 10. sezonu "Rolnik szuka żony" bohaterowie zapoznali się na żywo z wybranymi przez siebie kandydatami. Największą uwagę widzów skradł dżentelmen, który w dość niesforny sposób próbował zdobyć sympatię 35-letniej Anny. Niestety, wyszło zupełnie odwrotnie, a nieco wyrachowane zachowanie Bartka zostało ocenione nie tylko przez rolniczkę, ale także przez widzów show "Rolnik szuka żony". Co ostatecznie zaprzepaściło szanse Bartka?

Ewelina Lisowska
23.09.2023 12:43 Ewelina Lisowska w ogniu krytyki przez współpracę z TVP. Gwiazda postanowiła odpowiedzieć

Ewelina Lisowska jakiś czas temu ogłosiła w mediach społecznościowych swój udział w koncercie organizowanym przez Telewizję Polską. Spadła na nią przez to ogromna fala krytyki, na którą gwiazda postanowiła odpowiedzieć. 

Anna Popek
23.09.2023 11:16 Murem za polskim mundurem w TVP. Anna Popek dziękowała ze sceny służbom mundurowym. "Stoimy na straży waszego dobrego imienia"

W ostatnim czasie jednym z najgłośniejszych tematów w polskich mediach są reakcje rządzących na film “Zielona granica” w reżyserii Agnieszki Holland. Produkcja tak bardzo oburzyła władzę, że pod adresem jego twórczyni padły najgorsze oskarżenia, w tym o “nienawiść do ojczyzny” i “zamach na polski mundur”. Tymczasem w TVP błyskawicznie zorganizowano koncert “Murem za polskim mundurem”, gdzie Anna Popek ze sceny wygłosiła podziękowania dla służb mundurowych.

kadr z koncertu "Murem za polskim mundurem"
23.09.2023 10:32 Koncert "Murem za polskim mundurem" nie przyciągnął pod scenę tłumów. TVP starała się to ukryć?

Telewizja Polska zorganizowała specjalny koncert, który miał być gestem solidarności z polskimi służbami, które strzegą polskich granic. Wydarzenie “Murem za polskim mundurem” odbyło się w tym samym dniu, co premiera filmu Agnieszki Holland “Zielona granica”. Koncert nie cieszył jednak specjalnym powodzeniem wśród publiczności

Halina Mlynkova
22.09.2023 14:20 Halina Mlynkova wymownie odcięła się od TVP. "Dzisiejszy wieczór spędzę w kinie"

Halina Mlynkova nie wystąpi na koncercie Murem za polskim mundurem organizowanym przez TVP. Piosenkarka wydała w tej sprawie wymowne oświadczenie, a internauci błyskawicznie doszukali się w nim drugiego dna. Co według fanów zasugerowała Halina Mlynkova?

Edyta Górniak
19.09.2023 12:12 Edyta Górniak występuje w TVP, ale nie popiera PiS? Gwiazda zabrała głos

Edyta Górniak z powodzeniem występuje w wielu programach pod egidą TVP, przez co jest oskarżana o sympatie do związanej z publiczną telewizją partii PiS. Piosenkarka, która do tej pory stroniła od politycznych deklaracji, zdobyła się na szczere wyznanie. Czy Edyta Górniak popiera PiS?

Rafał Brzozowski i Małgorzata Opczkowska
18.09.2023 23:05 Widzowie nie wytrzymali po koncercie TVP. Są wściekli po tym, co zobaczyli

W dzień 84. rocznicy sowieckiej agresji na Polskę Telewizja Polska postanowiła zorganizować specjalny koncert "Razem dla bezpiecznych granic". W ramach wydarzenia mogliśmy podziwiać lojalne gwiazdy publicznego nadawcy wykonujące piosenki żołnierskie oraz przemówienie ministra obrony. "Atrakcji" było jednak znacznie więcej.

Anna Popek
18.09.2023 17:52 Anna Popek skomentowała utratę posady w TVP. Od razu musiała zareagować

Według najnowszych doniesień Anna Popek miała stracić posadę przy jednym z programów Telewizji Polskiej. Prezenterka w swoim najnowszym wpisie w mediach społecznościowych odniosła się do tych plotek. Jak zareagowała?

Artur z programu "Rolnik szuka żony"
18.09.2023 15:00 Niewybredne opinie Artura z "Rolnik szuka żony". Tak mówił o kandydatkach

Artur w programie "Rolnik szuka żony" zamierza odnaleźć miłość życia, jednak ma bardzo wymagający i szczegółowy obraz wymarzonej kandydatki. Gdy Marta Manowska pokazała mu listy od kandydatek, rolnik z werwą i uśmiechem rozpoczął selekcję. Artur przed kamerami "Rolnik szuka żony" pozwalał sobie przy tej okazji na niewybredne komentarze względem potencjalnych amantek. 

Anna Bogusiewicz
18.09.2023 13:14 Anna Bogusiewicz nową prowadzącą "Wiadomości". Kim jest gwiazda TVP?

W niedzielnym wydaniu “Wiadomości” oczom widzów ukazała się nowa prowadząca. Kim jest Anna Bogusiewicz? Okazuje się, że karierę zaczynała od udziału w konkursach miss. 

Agnieszka z programu "Rolnik szuka żony"
18.09.2023 12:57 "Rolnik szuka żony". Wybredna Agnieszka pod ostrzałem widzów. "Jadowita baba"

Agnieszka z 10. edycji programu "Rolnik szuka żony" nie przypadła go gustu widzom do tego stopnia, że już po tzw. odcinku zerowym show TVP można uznać ją za najbardziej kontrowersyjną uczestniczkę. Jakie zarzuty skierowano wobec rolniczki odrzucającej matrymonialne oferty kolejnych amantów w "Rolnik szuka żony"? Padły naprawdę mocne słowa.

Rapujący żołnierz VVito Agnieszka Holland
18.09.2023 10:32 Żołnierz na koncercie TVP uderzył w film Agnieszki Holland pt. "Zielona granica"

Pamiętacie rapującego żołnierza o pseudonimie Vito, który był jedną z gwiazd koncertu TVP? Okazuje się, że Witold Ostynowicz uświetnił kolejne muzyczne widowisko, tym razem dla wojskowych z regionu bałtyckiego. W trakcie swojego występu w dosadny sposób nawiązał do kontrowersyjnego filmu Agnieszki Holland pt. "Zielona granica". Jakie słowa padły z ust żołnierza-rapera?

Waldemar z programu "Rolnik szuka żony"
18.09.2023 09:51 "Rolnik szuka żony". Waldemar pożalił się na falę hejtu. "Ciężko to znosiłem"

Waldemar to jeden z bohaterów przedstawionych w tzw. zerowym odcinku show "Rolnik szuka żony". Kilka chwil na antenie TVP wystarczyło, by widzowie zalali go falą hejtu. Poszukujący miłości rolnik przyznał, że nie zniósł tego najlepiej. Co zarzucali Waldemarowi fani "Rolnik szuka żony"?

Anna Popek
17.09.2023 21:54 Anna Popek straciła pracę w TVP. Nie mogła ukryć, jak jest jej przykro

Anna Popek jest jedną z prezenterek TVP. Wiosną powróciła do popularnego “Pytania na śniadanie”, gdzie występuje u boku Roberta Rozmusa. Teraz okazuje się, że nie dotrzymano jej obietnicy, a program z jej udziałem znika z anteny.

Pytanie na śniadanie
17.09.2023 14:40 "Pytanie na śniadanie" w ogniu krytyki. Widzowie zanosili się śmiechem

“Pytanie na śniadanie” znów w ogniu krytyki. W niedzielnym wydaniu programu śniadaniowego TVP2 wzięła na tapet zdrowotne właściwości jodu. Ekspertka, która pojawiła się na antenie, użyła słów, które wzbudziły rozbawienie wśród widzów. W mediach społecznościowych zawrzało od komentarzy.

Danuta Holecka i Mariusz Szczygieł
16.09.2023 20:42 Mariusz Szczygieł obejrzał "Wiadomości" i złapał się za głowę. Nie oszczędził Holeckiej

W piątek wieczorem marszałek Senatu Tomasz Grodzki wygłosił orędzie dotyczące afery wizowej, a jego mowa została emitowana w publicznej telewizji. Wypowiedź tę postanowił skomentować, na łamach TVP, Zbigniew Ziobro, a rozmowę prowadziła Danuta Holecka. Głos w tej sprawie zabrał Mariusz Szczygieł, zdecydowanie nie gryzł się w język.

Rytmy Dwójki
15.09.2023 23:06 Nowy program TVP "Rytmy Dwójki". Trudno uwierzyć, co zrobili Brzozowski i Górniak na scenie

Za nami pierwszy odcinek najnowszego programu TVP “Rytmy Dwójki”. Co wydarzyło się w długo zapowiadanym show? Nie zabrakło wzruszeń i zaskoczeń. 

Maja Ostaszewska
14.09.2023 22:40 Maja Ostaszewska wypaliła o pracownikach TVP. Padły mocne słowa

Maja Ostaszewska w ostrych słowach wypowiedziała się na temat pracowników Telewizji Polskiej. Gwiazda ma dla nich pewną radę. Aktorka zachęciła również Polaków do udziału w wyborach.

Artur Barciś
14.09.2023 12:34 Artur Barciś zaatakowany przez TVP. Mocna odpowiedź aktora

Artur Barciś, niegdysiejsza gwiazda produkowanego przez TVP serialu "Ranczo", został nieoczekiwanie zaatakowany w programie "Reset". Na antenie TVP Info wypomniano artyście powiązania z ważnym polskim politykiem oraz udział w organizowanym przezeń wydarzeniu. Artur Barciś zareagował błyskawicznie, jego odpowiedź była bezlitosna.

Marta Grzywacz
11.09.2023 18:59 Dziennikarka TVP zaszła w ciążę ze skazańcem. Niedługo później zniknęła z anteny

Marta Grzywacz była dobrze zapowiadającą się polską dziennikarką telewizyjną. Część widzów z pewnością pamięta ją z programów, takich jak “Kawa czy herbata” czy “Wiadomości” TVP. Niestety pewna decyzja w życiu prywatnym sprawiła, że szybko została zwolniona.

Katarzyna Cichopek
11.09.2023 13:14 Katarzyna Cichopek traci kolejny program w TVP? Przyszłość celebrytki wisi na włosku?

Katarzyna Cichopek bez wątpienia należy obecnie do największych gwiazd Telewizji Polskiej i nikogo już nie dziwi, że angażowana jest do kolejnych projektów. Nie bez znaczenia jest oczywiście fakt, że aktorka w ostatnim czasie cieszy się ogromnym zainteresowaniem i budzi mnóstwo kontrowersji.

Marta Kielczyk
11.09.2023 12:20 Burza po emisji "Wiadomości" TVP. Poszło o zdjęcie z chlebem. Jest komentarz autora fotki

Podczas ostatniego wydania “Wiadomości” poruszono temat zdjęcia z wyrzuconym chlebem z napisem "Tusk". Prowadząca zapowiedziała materiał, rozpoczynając od cytatu z poezji.

"Wiadomości" TVP
10.09.2023 15:03 "Wiadomości" w swoim stylu podsumowały konwencje wyborcze. "Ostentacyjne kpiny z prawa"

Słynące z wyjątkowego podejścia do dziennikarskiej rzetelności "Wiadomości" podsumowały sobotnie konwencje największych partii politycznych w Polsce. Widownia TVP Info przez cały dzień raczona była materiałami z wydarzenia zorganizowanego przez PiS, jednak w wieczornym wydaniu "Wiadomości" nieco więcej miejsca poświęcono także opozycji. Sposób, w jaki redakcja TVP zrelacjonowała te spotkania z wyborcami, dobitnie ocenił medioznawca, prof. Maciej Mrozowski. 

Mariola Bojarska-Ferenc
10.09.2023 10:37 Mariola Bojarska-Ferenc pogrążyła TVP. Padły mocne oskarżenia

Mariola Bojarska-Ferenc niegdyś była gwiazdą TVP, jednak teraz należy do grona najbardziej zagorzałych przeciwniczek Telewizji Polskiej. Pionierka fitnessu nie gryzła się w język i wystosowała do rodaków niepozbawiony politycznych aluzji apel, nie pozostawiając na TVP suchej nitki. 

Karolina Pajączkowska
09.09.2023 22:26 Karolina Pajączkowska ujawniła porażające szczegóły pracy w TVP. "Mam dosyć chowania się"

Karolina Pajączkowska na początku września poinformowała, że odchodzi z TVP. Teraz przerwała milczenie na temat powodów zakończenia współpracy ze stacją. Prezenterka twierdzi, że była ofiarą mobbingu.