Tvp

Niedźwiedzica TVP
21.02.2024 13:08 Niedźwiedzica zaatakowała dziennikarkę TVP na wizji. Tym żył świat

Gdy dziennikarka przygotowywała się do tego spotkania, zupełnie nie spodziewała się, że już za kilka chwil jej życie będzie poważnie zagrożone. Niebezpiecznie sceny rozegrały się w studiu TVP, w którym oprócz niej pojawiła się także niedźwiedzica. Choć brzmi to absurdalnie, wydarzyło się naprawdę.

TikTok/Wpadła w histerię w "Jaka to melodia"
15.02.2024 09:24 Wpadła w histerię na oczach widzów "Jaka to melodia". Prowadzący zdębiał

Nie każdy nadaje się do tego, aby unieść presję wystąpień publicznych. Z pozoru praca przed kamerą może wydawać się lekka, jednak taka nie jest. Przekonują się o tym uczestnicy różnych teleturniejów. To, co wydarzyło się w “Jaka to melodia” przejdzie do historii. Uczestniczka nagle zaczęła przeraźliwie wyć. Później nawet prowadzący nie wiedział, co zrobić.

Przez lata pracował dla TVP. Udawał hetero
13.02.2024 13:46 Przez lata pracował dla TVP. Udawał hetero. W końcu ujawnił prawdę!

Zmiana władzy ma ogromny wpływ na Telewizję Polską, która tak naprawdę została poddana próbie stworzenia na nowo. Nowi rządzący zwalniają kolejno prowadzących i dziennikarzy zatrudnionych przez poprzednią władzę. Jak wiadomo, wcześniejsze TVP nie przepadało za osobami LGBT i nie raz padały dość obraźliwe komentarze na temat tej społeczności. Jeden z aktorów Telewizji Polskiej w wyniku zmiany władzy zdecydował się wyznać, że nie jest hetero. Po latach ujawnił prawdę.

Facebook.com/pytanienasniadanie, Widzowi są wściekli
13.02.2024 12:22 Zwrot akcji w "PnŚ". Widzowie są wściekli. Żądają reakcji władz

“Pytanie na śniadanie”, a w zasadzie jego nowi prowadzący są cały czas pod lupą wiernych widzów TVP. Odkąd zmieniona została cała obsada śniadaniówki, widzowie nie szczędzą im gorzkich słów. Tym razem mają żądania, które ciężko pominąć. Władze się do nich odniosą?

Widzów TVP Info zamurowało
13.02.2024 11:38 Widzów TVP Info zamurowało. Nagle na antenie padły przeprosiny

W Telewizji Polskiej nieustannie następują zmiany, które były oczywiste po ostatnich wyborach. Jak się okazuje, rządzący chcą na nowo stworzyć TVP i zastąpić wszystko czymś nowym, niezwiązanym z poprzednią władzą. Dotyczy to również prowadzących oraz prezenterów, którzy zostali pozwalniani, by na ich miejsce pojawili się inni. Niedawno nawet TVP Info przeprosiło za sytuacje sprzed kilku lat, które miały miejsce na antenie stacji. O co dokładnie chodzi? 

TVP
10.02.2024 22:28 Tylko u nas: Medioznawca o zwolnieniach w TVP. Dobry ruch?

W obliczu medialnych zmian dziejących się w kraju od połowy grudnia robimy rachunek sumienia wszystkim dziennikarzom każdej stacji, radia czy tytułu. Telewizja Polska zwalnia tak samo wielu pracowników, jak i zatrudnia, choć informują tylko o osobach, których opinia publiczna zna z ekranów telewizorów. Często są to czysto polityczne decyzje, choć czy na pewno prawidłowe? Pytamy o to doktora Krzysztofa Grzegorzewskiego, medioznawcę z Uniwersytetu Łódzkiego. 

Wielkie zmiany w "Szansie na sukces"
08.02.2024 18:48 Wielkie zmiany w "Szansie na sukces". Do TVP wraca legenda!

W Telewizji  Polskiej nieustannie następują wszelkiego rodzaju zmiany i perturbacje, przez które niektórzy prowadzący muszą żegnać się z dotychczasową posadą. Ale na ich miejsce przybywają inni, którzy sprawdzają się w nowej roli. Zmiany nie ominęły też kultowego programu muzycznego “Szansa na sukces”. Powróci legenda. O kim mowa?

Michał Adamczyk
08.02.2024 08:25 Była żona pozywa Adamczyka. W tle nieletnia córka

Michał Adamczyk i Agnieszka Piechurska wprawdzie dość krótko byli małżeństwem, jednak doczekali się narodzin córki, która niebawem skończy 17 lat. Niestety byli małżonkowie cały czas nie mogą dojść do porozumienia w jednej kwestii. Sprawa ostatecznie trafiła do sądu.

Wypadek
04.02.2024 17:41 Były dziennikarz TVP potrzebuje krwi! Doszło do wypadku

W Warszawie wydarzył się duży wypadek. Poszkodowanym okazał się być były dziennikarz TVP, który pracował tam w wielu programach i redakcjach. Aktualnie trwa zbiórka krwi!

Jacek Knap
02.02.2024 17:05 Wielkie zmiany w TVP. Z serialem żegna się ulubieniec widzów, stracił pracę po niespełna roku

W Telewizji Polskiej cały czas zachodzą wielkie zmiany, które przyczyniają się do zwalniania kolejno aktorów i prezenterów telewizyjnych. Aktor z kultowego, polskiego serialu “Komisarz Alex”, od razu zyskał dużą sympatię wśród widzów. Dzisiaj się okazuje, że również i on musi doświadczyć perturbacji zachodzących w TVP 

Danuta Holecka o WOŚP
29.01.2024 18:59 TVP od dawna wieszało na niej psy. Prywatnie Danuta Holecka wiele zawdzięcza WOŚP. Tak mówiła o orkiestrze przed laty

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od długiego czasu była krytykowana przez niedawno rządzącą władze. Republika TV w swoim ostatnim materiale dokonała porównania organizacji charytatywnej do inicjatywy z czasów nazistowskich Niemiec. Danuta Holecka, była prowadząca serwisu informacyjnego “Wiadomości” jest wdzięczna organizacji. Co mówiła kiedyś w rozmowie z Jurkiem Owsiakiem? Dziennikarka jest prywatnie związana z WOŚP

Andrzej Piaseczny
29.01.2024 17:39 Andrzej Piaseczny przez lata był niemile widziany w TVP. Nieoczekiwanie pojawił się w popularnym programie. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

Andrzej Piaseczny na jakiś czas musiał pożegnać się z Telewizją Polską. Wcześniej był jury w “The Voice Senior”. Sprawy się pokomplikowały i gwiazdor musiał niestety opuścić program, długo nie pojawiał się w TVP.  Teraz widzowie zobaczyli go w programie “Jaka to melodia?”. Nikt się tego nie spodziewał po tak burzliwym odejściu Piasecznego ze stacji. Czy teraz piosenkarz powróci do Telewizji Polskiej? 

Edyta Lewandowska
28.01.2024 15:34 Fatum wisi nad Edytą Lewandowską, najpierw praca, a teraz to. Pogodynek TVP porzucił ją dla innej?! Będzie rozwód?

TVP wciąż kontynuuje masowe zwolnienia wszystkich twarzy stanowiących symbol dla czasów rządu Jarosława Kaczyńskiego. Edyta Lewandowska nie dość, że z pewnością martwi się o swoją posadę, to teraz być może nawet i o swoje małżeństwo. Jej mąż pokazał się z inną kobietą. 

Tomasz Kammel
27.01.2024 19:59 Tomasz Kammel wcale nie potrzebował TVP? Zarabia krocie na czymś zupełnie innym. Już jest milionerem?!

Tomasz Kammel znany był w Polsce jako jedna z największych gwiazd TVP. Przez lata pracy jako dziennikarz czy prowadzący programów stworzył pokaźne portfolio. I podobnie duże kwoty w tym czasie zarobił. Wiemy, jak dużo TVP mu płaciło, a także jaki majątek zbił na pracy pobocznej. 

TVP
27.01.2024 18:58 Kolejny program znika z TVP?! Był na antenie przez 17 lat. Prowadząca jest załamana

Wnioskiem ostatnich tygodni będzie jednoznacznie stwierdzenie, że żaden dziennikarz nie może być spokojny o swoją pracę niezależnie od stacji i preferencji politycznych. TVP zmienia wewnętrznie całą swoją strukturę, zamykając kolejne pasma lub zwalniając kolejne osoby. Teraz to 17-letni program jest zagrożony.

KAPiF/Wojciech Olkusnik/East News, Małgorzata Tomaszewska przeżywa koszmar
27.01.2024 18:21 Niepokojące informacje o stanie zdrowia Tomaszewskiej. Ciężarna gwiazda już nie opuszcza domu

Małgorzata Tomaszewska ma przed sobą naprawdę ciężki czas. Po nagłym zwolnieniu z “Pytania na śniadanie” musi mierzyć się z kolejnym przykrym zajściem. Niestety chodzi o zdrowie ciężarnej gwiazdy. Przypominamy, że była prowadzącą śniadaniówkę w TVP, już za miesiąc ma powitać na świecie drugie dziecko. Czy grozi jej coś poważnego?!

Klaudia Carlos i jej syn
26.01.2024 21:39 Syn nowej gwiazdy "PnŚ" wygrał program TVP! Nikt nie wiedział, że to on. Co za głos!

Od kilku dni polskie media śledzą rewolucyjne zmiany wokół "Pytania na śniadanie". Jedną z nowych twarzy jest Klaudia Carlos, która przed laty pracowała już w TVP i TVN. Okazuje się, że nie tylko ona ma wiele wspólnego z telewizją. Swoje pięć minut miał również jej syn.

Elżbieta Jaworowicz
26.01.2024 17:30 Elżbieta Jaworowicz zaskoczyła widzów ostatniego odcinka. Nie wierzyli własnym uszom. "Cudowne nawrócenie", "Piekło zamarzło”

”Sprawa dla reportera” w swojej historii podatna była na wiele skandali, choć większość działa się przed 2016 rokiem. Odkąd PiS zagarnął TVP, do jednego z najważniejszych polskich programów społecznych, interwencyjnych zaczęto zapraszać gwiazdy disco polo. Elżbieta Jaworowicz, zazwyczaj bierna i neutralna, teraz przełamuje ciszę z uśmiechem na twarzy. 

Piotr Gembarowski
25.01.2024 19:56 Piotr Gembarowski przed laty był twarzą TVP. Dziesięć minut wystarczyło, aby zrujnować jego karierę

Piotr Gembarowski przed laty był twarzą TVP, a dodatkowo tworzył parę z Edytą Górniak, jednak ich związek nie przetrwał i ostatecznie rozstali się. Jego telewizyjna kariera zakończyła się wielkim skandalem. Co dzisiaj u niego słychać?

Krzysztof Ziemiec
25.01.2024 17:23 Krzysztof Ziemiec nagle stracił pracę. Dramatyczna sytuacja popularnego dziennikarza. "Rynek jest zamknięty"

Krzysztof Ziemiec nie miał okazji, by pożegnać się z widzami i z dnia na dzień został zwolniony z TVP. Były gospodarz "Teleexpressu" opowiedział o kulisach tego przykrego wydarzenia. Zasygnalizował także, że jego aktualną sytuację zawodową najlepiej opisuje słowo dramatyczna.  Dlaczego?

Barbara Kurdej-Szatan
24.01.2024 18:43 Barbara Kurdej-Szatan została wyklęta przez TVP. Teraz na jaw wyszły nowe fakty. Właśnie odrzuciła propozycję z uwielbianego formatu stacji!

Barbara Kurdej-Szatan na własnej skórze przekonała się, że współpraca z TVP nie należy do najłatwiejszych. Miała zatem wiele powodów, by nie wchodzić drugi raz do tej samej rzeki. Dlaczego? Na jaw wyszły nowe fakty.

KAPiF, Małgorzata Tomaszewska boi się o dziecko
24.01.2024 13:04 Tomaszewska obawia się o nienarodzone dziecko?! "Robię wszystko by donosić ciążę". To przez zwolnienie z TVP?

Ostatnie zmiany w “Pytaniu na śniadanie” są wręcz szokujące dla widzów. Zaledwie wczoraj ze śniadaniówką pożegnali się Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, a już dziś wypłynęła informacja o odejściu Tomasza Kammela. Nie cichną także spekulacje wokół zatrudnienia Małgorzaty Tomaszewskiej. Wiele wskazuje, ze również ona, tuż przed porodem, musiała pożegnać się z ciepłą posadą prowadzącej. Widzowie TVP nie kryją oburzenia, a gwiazda w końcu przerywa milczenie. Wspomniała również o maluszku, który znajduje się w jej brzuchu.

Telewizja Polska
24.01.2024 10:05 Wtargnął uzbrojony do siedziby TVP! Ochroniarze zamarli, od razu podjęto działanie. Niebywałe, czego chciał

Od kilku dni w siedzibie Telewizji Polskiej wrze. Niewiele osób o tym pamięta, ale bywało jeszcze goręcej, gdy kilka minut po godzinie 20 do budynku TVP przy ul. Woronicza w Warszawie wtargnął młody i uzbrojony mężczyzna. Sforsował barierki, sterroryzował strażnika i zażądał wpuszczenia na wizję. Adrian M. został obezwładniony i zatrzymany po godzinie 23:00. Trudno uwierzyć, czego oczekiwał.

Katarzyna Cichopek
23.01.2024 19:06 Znajomy Cichopek "boi się o swoją głowę". Dopiero teraz pokazał jak wyglądały kulisy pracy z nią

Zwolnienie Katarzyny Cichopek z ”Pytania na śniadanie” będzie miało efekt domina? Znajomy aktorki, który współpracował z nią przy produkcjach TVP, właśnie stwierdził, że ”boi się o swoją głowę”. Jaki wpis zamieścił w sieci?

TVP
23.01.2024 18:21 W niedzielę o 20 widzowie TVP zaleją się łzami. Czegoś takiego nie było w stacji od lat. Epokowa zmiana

Rewolucja kadrowa w TVP trwa w najlepsze, jednak zmiany tyczą się także tego, co znajdzie się w ramówce państwowej telewizji. W najbliższą niedzielę widzów czeka epokowe wydarzenie, o którym przez ostatnie lata można było tylko pomarzyć. Co pojawi się na antenie?

Pytanie na śniadanie
23.01.2024 15:18 Atmosfera wokół "Pytania na śniadanie" się zagęszcza. Widzowie mają dosyć. Zwrócili się do TVP z żądaniami

Rewolucja w ”Pytaniu na śniadanie” jest tak dynamiczna, że można łatwo stracić rozeznanie. Są jednak tacy, którzy bacznie obserwują każdy krok ze strony produkcji TVP. To właśnie ta część widzów wystosowała do telewizji poważne żądania dotyczące kwestii, która od kilku dni rozgrzewa ich do czerwoności. Nie da się ukryć, że nikomu już nie jest do śmiechu. O co chodzi?

Jacek Kurski TVP
21.01.2024 13:40 W studio na żywo doszło do karczemnej awantury. Poszło o zarobki Kurskich w TVP!

Zarobki Jacka Kurskiego, jakie otrzymywał w czasach prezesury w TVP, stały się powodem zażartej dyskusji, do jakiej doszło w jednym z programów publicystycznych. Politycy nie bali się mocnych słów, a w trakcie rozmowy ujawnione zostały finansowe szczegóły, które z pewnością nie spodobają się Joannie Kurskiej.

Pytanie na Śniadanie
21.01.2024 07:39 "Mam nadzieję, że nikt mi głowy nie urwie". Lewandowska z PnŚ przerwała program i wydała oświadczenie

W ostatnim czasie o porannym programie TVP głośno jest w kontekście zmian kadrowych wśród prowadzących. W gronie osób, które zachowały posadę, znajduje się m.in. Anna Lewandowska. Prezenterka wbrew temu, co było w scenariuszu, nagle wydała przed kamerami szczere oświadczenie. Poruszyła temat, o którym do tej pory nie było mowy w śniadaniówce. Jej poruszające wyznanie łapie za serce z jednego, wyjątkowo osobistego powodu.