Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Rafał Mroczek pokazał nagranie ze ślubu. Fani nie kryli wzruszenia
Mateusz Wyderka
Mateusz Wyderka 21.05.2024 09:17

Rafał Mroczek pokazał nagranie ze ślubu. Fani nie kryli wzruszenia

Rafał Mroczek
Fot. KAPiF/Screen Instagram@rafalmroczek

W sobotę 11 maja Rafał Mroczek poślubił swoją wybrankę Magdalenę Czech. Wesele odbyło się w luksusowej rezydencji niedaleko Warszawy. Uwielbiany aktor postanowił pochwalić się filmem z ceremonii. Romantyczne kadry wzruszyły fanów, którzy dali upust emocjom w sekcji komentarzy. 
 

Rafał Mroczek wziął ślub

Rafał Mroczek dał się poznać widzom dzięki serialowi “M jak Miłość", w którym od samego początku, wciela się w postać Pawła Zduńskiego. Po latach poszukiwań i kilku nieudanych związkach aktor znalazł wreszcie tą jedyną. Okazała się nią Magdalena Czech. Para w grudniu 2022 r. ujawniła prasie swój związek

Obydwoje jednak stronili od rozgłosu. Pomimo wielu podróży i pielgrzymek - spotkali się nawet z papieżem Franciszkiem, nie zamieszczali wspólnych zdjęć. W połowie maja media obiegła informacja o ich ślubie.

Joanna Opozda w za małej sukience na komunii. Burza w komentarzach

Rafał Mroczek zamieścił nagranie z wesela. Fani byli zachwyceni

Wesele Rafała Mroczka i Magdaleny Czech odbyło się 11 maja w luksusowej rezydencji niedaleko Warszawy. Wśród gości weselnych znaleźli się m.in. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski.

ZOBACZ: Dopiero co Rafał Mroczek wziął ślub, a tu takie wieści. Znajomy się wygadał 
 

Obecnie świeżo upierzeni małżonkowie wybrali się w podróż poślubną na Bali. Myślami jednak cały czas są przy tym wyjątkowym dla nich dniu. Szczęśliwy Rafał Mroczek zamieścił na swoim profilu na Instagramie nagranie z ceremonii, którym ujawnia kulisy i przebieg ceremonii.

Magda, miej dużo wyrozumiałości dla niego, tak jak ja miałem. (...) To jest ten dzień, w którym połączyliście swoje serca i żebyście dalej przez całe życie szli obok siebie - mówi Marcin Mroczek, brak bliźniak Rafała

 

Piękny film — piękne słowa. Niech życie dla Was będzie teraz takie jak w tym filmie - komentują wzruszeni fani

 

Kim jest Magdalena Czech?

Niedawno poślubiona żona Rafała Mroczka, to finalistka konkursu Miss Polonia z 2018 r. Magdalena Czech jest z wykształcenia jest farmaceutką, ale spełnia się również dziennikarsko. Związana z religijnym programem TVP “Studio Raban”. Reporterka podkreśla, że wiara stanowi ważny element w jej życiu. 

Źródło: Fakt/Instagram