Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Joanna Opozda w za małej sukience na komunii. Burza w komentarzach
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 20.05.2024 23:07

Joanna Opozda w za małej sukience na komunii. Burza w komentarzach

Joanna Opozda
fot. KAPIF

Joanna Opozda pochwaliła się w sieci, że jej chrześnica przystąpiła do Pierwszej Komunii Świętej. Przy okazji aktorka zapozowała do zdjęcia z dziewczynką, które następnie zamieściła na Instagramie. Internauci zwrócili uwagę na jej strój, a co niektórzy zarzucili, że sukienka, którą tego dnia miała na sobie celebrytka, była zbyt odważna jak na tę okoliczność.

Joanna Opozda świętowała Pierwszą Komunię Świętą chrześnicy

Maj dla wielu osób jest szczególnym miesiącem. Rozpoczyna on nie tylko maraton maturalny, ale także komunijny. Zwykle w tym czasie odbywa się większość Pierwszych Komunii Świętych, na których często pojawiają się licznie zaproszeni goście. Wśród osób celebrujących ten wyjątkowy czas są również artyści, a w tym roku wśród nich znalazła się także Joanna Opozda.

Aktorka za pośrednictwem Instagrama pochwaliła się, że w minioną niedzielę do komunii przystąpiła jej chrześnica. Przy okazji zamieściła zdjęcie z dziewczynką, co nie umknęło uwadze internautów. Zwrócili uwagę na jej krój, twierdząc, że jest zbyt odważny jak na tę okoliczność.

Fani nie wytrzymali po tym, co zrobił Andrzej z Plutycz. Są na niego wściekli

Joanna Opozda pochwaliła się komunijną stylizacją

Joanna Opozda jest aktywna w sieci i chętnie dzieli się z internautami swoją codziennością. Nie ma więc w tym nic dziwnego, że zdecydowała się pochwalić uroczystością, która w miniony weekend miała miejsce w gronie jej najbliższych. Aktorka wyjawiła, że do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiła jej chrześnica. Celebrytka zamieściła zdjęcie, na którym pozuje z dziewczynką - na pozór zwykła fotografia wywołała jednak duże zamieszanie.

Joanna Opozda w tym szczególnym dniu postawiła na dość odważną stylizację - pojawiła się w krótkiej sukience o brzoskwiniowym kolorze. Posiada ona dość mocno wycięty dekolt oraz oryginalne wykończenie dołu, które nadawało jej stylizacji charakteru. Aktorka postawiła również na delikatną biżuterię.

ZOBACZ TAKŻE: Mama zwycięzcy "Mam talent" boi się wychodzić z domu. Porażające wyznanie

Joanna Opozda w ogniu krytyki

Choć zapewne Joanna Opozda była zadowolona ze swojej kreacji i z chęcią pochwaliła się w sieci, jak tego dnia prezentowała się, internauci byli podzieleni. Niektórzy twierdzili, że wyglądała znakomicie i ze smakiem, inni za to dość sceptycznie podchodzili do pomysłu, by na komunię założyć kusą sukienkę.

Nie da się ukryć, że piękna, no ale jednak na imprezę, dyskotekę, więcej taktu, klasy

Raczej nie kwestia kościoła, ale kto tu dziś powinien być na pierwszym planie, chrześnica czy chrzestna?

Jak dla mnie, to ładna sukienka, możliwe, że miała coś na sobie w kościele. Ja osobiście nie założyłabym takiej sukienki na komunię, źle bym się czuła, ale nie ukrywam, że na inną okazję chętnie

Zupełnie obiektywnie niestety sukienka nie jest stosowna ani do kościoła, ani na tego typu imprezy, bo to jest impreza Kościelna

Sukienka piękna, to fakt, ale do kościoła niestosowna

Ale piękna sukienka. Cudna jest. Już dawno nie widziałam sukienki z takimi falbanami, czy jak to nazwać. Pięknie wyglądasz

Przepięknie wyglądasz. Super sukienka i figura sztos. Nie wulgarna, z klasą i kobieco, seksownie, bardzo ładnie - możemy przeczytać.

Jej stylizację postanowił również skomentować również Tomasz Jacykow. Zrobił to na łamach “Pudelka”, twierdząc, że aktorki sukienka nie jest odpowiednia do okazji. 

To cudowna kreacja do klubu nocnego lub na imprezę na plażę, a tak można powiedzieć, że nogi skradły uroczystość dziecku. Szkoda - przekazał.