Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Fani nie wytrzymali po tym, co zrobił Andrzej z Plutycz. Są na niego wściekli
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 20.05.2024 21:36

Fani nie wytrzymali po tym, co zrobił Andrzej z Plutycz. Są na niego wściekli

Andrzej z Plutycz
fot. kadr YouTube @Gienek i Andrzej Plutycze

W ostatnim czasie w gospodarstwie Andrzeja z Plutycz nastąpiły kolosalne zmiany. Uczestnik “Rolnicy. Podlasie” postanowił znacznie zmienić swoje otoczenie i przystąpił do remontów. Nie ominęły one także jego podwórka, które niegdyś okalało błoto. Mężczyzna utwardził teren, co miało zlikwidować te niedogodności. Internauci zwrócili jednak uwagę na jego działania, jednocześnie nie pozostawiając na nim suchej nitki.

Andrzej z Plutycz bohaterem "Rolnicy. Podlasie"

Program “Rolnicy. Podlasie” opowiada o codziennym życiu mieszkańców podlaskich wsi, którzy zmagają się z rolniczymi trudami. Uczestnicy pokazują, jak pracują, zdradzają, jak spędzają wolny czas, opowiadają o swoich najbliższych, okraszając często te historie humorystycznym akcentem.

Wśród bohaterów show znalazła się także rodzina Onopiuków, a prym wiedzie ojciec i syn - Gienek oraz Andrzej. Panowie dość szybko wzbudzili zainteresowanie widzów, którzy z ciekawością śledzą ich poczynania. Eugeniusz wraz z synami prowadzą także kanał na YouTube, gdzie zamieszczają dodatkowe materiały, relacjonując przy tym swoje działania.

"Rolnik szuka żony". Krzysztof Pachucki nie żyje od dwóch lat. Co się dzieje z Bogusią?

Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" modernizuje swoje gospodarstwo

Od momentu, gdy Gienek i Andrzej pojawili się w programie, w ich domostwie oraz gospodarstwie zaszły znaczne zmiany. Wprawdzie rolnikowi nie udało się nadal znaleźć miłości, o której niejednokrotnie opowiadał przed kamerami, zaczął robić, co w jego mocy, by pomóc losowi. Mężczyzna sądził, że potencjalne kandydatki mogą skreślać go przez warunki mieszkaniowe, które jeszcze do niedawna nie należały do najlepszych. Uczestnik “Rolnicy. Podlasie” postanowił zatem wprowadzić zmiany i w domu zamieszkiwanym przez niego oraz ojca pojawiła się upragniona łazienka. Andrzej wymienił także stare okna oraz zdemontował wiekowy ganek, okalający wejście do budynku.

Na tym jednak nie zakończył zmian i postanowił zmodernizować podwórko. Zdecydował się wytoczyć walkę z błotem, które po ulewach królowało i utrudniało znacznie codzienne funkcjonowanie. Zostało ono pokonane, a pomogło utwardzenie ziemi oraz wylanie betonu. Andrzej oraz jego brat Jarek nie kryli zachwytu nad wykonanymi pracami, ciesząc się jednocześnie, że ich obejście znacznie zmieniło swój wygląd i od tej pory stanie się funkcjonalne bez względu na pogodę.

ZOBACZ TAKŻE: Maciej Kurzajewski w "Tańcu z Gwiazdami"? Marcin Hakiel będzie miał problem

Internauci ponownie nie pozostawili na Andrzeju z Plutycz suchej nitki

Andrzej oraz jego ojciec i brat prężnie działają w sieci, gdzie zamieszczają materiały ukazujące m.in. ich codzienną pracę na gospodarstwie. Tym razem w sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak uczestnicy podjęli się trudnego i niezbyt komfortowego zadania, a mianowicie wywożenia obornika. Nie zabrakło przy tym rozmów oraz narzekań ze strony Andrzeja, co skłoniło internautów do licznego komentowania jego zachowania. Nie zostawili na mężczyźnie suchej nitki.

Andrzejku, chcę tylko tobie powiedzieć, że każda robota dla ciebie jest najgorsza. Natomiast jest coś, co lubisz robić najbardziej, czyli: narzekać, marudzić, mądrować się, pouczać innych, obrażać się i robić wokół siebie bałagan

Jakim trzeba być idiotą, żeby jeździć z włączonym wałkiem po nowym podwórku

Ja miastowy, ale ręce opadają, jak patrzę na tego nieudacznika

Nie ma to jak na świeżo zrobionym podwórku gnój rozrzucić. Gratulacje

Masakra, ledwo zrobione podwórko, a syf już jak dawniej, Andrzej nawet na betonie zrobi błoto

Podwórze kostkuje, kupuje ładowarki, a gnój widłami wywala i nie umie wałka wyłączyć. Gospodarz na medal - możemy przeczytać.