Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Maciej Kurzajewski w "Tańcu z Gwiazdami"? Marcin Hakiel będzie miał problem
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 20.05.2024 16:35

Maciej Kurzajewski w "Tańcu z Gwiazdami"? Marcin Hakiel będzie miał problem

Maciej Kurzajewski i Marcin Hakiel
fot. KAPIF

Miniona edycja “Tańca z Gwiazdami” okazała się sukcesem, nie ma więc w tym nic dziwnego, że pojawiły się plotki dotyczące kolejnego wydania tanecznego show. Mówi się, że w programie ponownie mogą pojawić się znane nazwiska, a jednym z uczestników być może zostanie Maciej Kurzajewski. Chodzą głos, że jeśli dziennikarz pojawi się w formacie, dalsza przyszłość Marcina Hakiela w “TzG” może być niepewna.

Ostatnia edycja "Tańca z Gwiazdami" pełna emocji

Po dłuższej przerwie na antenę Polsatu powrócił 'Taniec z Gwiazdami". Format został odświeżony, a do udziału w nim zaangażowano wiele znakomitych artystów, którzy uświetnili swoją obecnością format. Stoczyli oni niełatwy bój, by stać się właścicielami Kryształowej Kuli, ostatecznie jednak zdobyła ją Anita Sokołowska.

Gwiazdy, które wzięły udział w formacie, wykazały się ogromną pracowitością, a także tanecznym talentem, jednocześnie co odcinek podnosząc poprzeczkę coraz wyżej. Zafundowali widzom niesamowite widowisko, przepełnione interesującą choreografią i bardzo trudnymi figurami.

Program cieszył się dużym zainteresowaniem widzów, którzy niemal z zapartym tchem śledzili taneczne wyczyny artystów. Co niektórzy doszukiwali się nawet romansów pomiędzy poszczególnymi uczestnikami.

Król Karol III oczekuje od księcia Harry'ego tylko jednego. Ma ważną prośbę

Maciej Kurzajewski weźmie udział w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"?

W minionej edycji “Tańca z Gwiazdami” pojawił się Marcin Hakiel, który przed laty miał już okazję brać udział w tanecznym show. Jego występ połączony był z dużymi emocjami, które władały częścią widzów, bowiem tańczył w duecie z Dagmarą Kaźmierską. Ostatecznie celebrytka zniknęła z show, a niedługo po tym ukazał się szokujący materiał dotyczący jej mrocznej przeszłości.

Choć jeszcze nie wiadomo, czy “Taniec z Gwiazdami” znajdzie się w jesiennej ramówce Polsatu, pojawiły się głosy, że stacja szuka już artystów, którzy podjęliby się wyzwania, by stanąć na parkiecie i zmierzyć się o Kryształową Kulę. Jak informuje “Plotek” do grona uczestników być może dołączy Maciej Kurzajewski. Serwis przekazał, że angaż dziennikarza do tanecznego show miał być pomysłem Edwarda Miszczaka, jednak podobno prezenter na tę chwilę nie podał konkretnej odpowiedzi, czy pojawi się na parkiecie.

ZOBACZ TAKŻE: Aleksandra Kwaśniewska ma powody do dumy. Pochwaliła się sukcesem

Marcin Hakiel zniknie z "Tańca z Gwiazdami"?

Angaż Macieja Kurzajewskiego do “Tańca z Gwiazdami” zapewne jest ciekawym krokiem, by zainteresować widzów do oglądania kolejnej edycji show, jednak kolidować może z udziałem Marcina Hakiela, o czym informuje “Plotek”.

Udział Maćka wywoływałby na pewno wielkie emocje i przysporzył programowi wiele relacji w mediach. O lepszą reklamę trudno, więc może liczyć na to, że jak się zgodzi na udział w programie, Marcin Hakiel nie znajdzie się w nowej edycji - przekazał portal.