Rozrywka.Goniec.pl > Marcin Hakiel

Marcin Hakiel

Marcin Hakiel
19.04.2024 11:18 Marcin Hakiel zatańczy w "TzG" z inną gwiazdą? Tancerz postawił sprawę jasno

Dagmara Kaźmierska nieoczekiwanie zrezygnowała z dalszej rywalizacji w "Tańcu z Gwiazdami". W mediach bardzo szybko rozgorzała dyskusja na temat jej tanecznego partnera - Marcina Hakiela. Mówi się o tym, że jeden z najbardziej doświadczonych tancerzy w programie może kontynuować zmagania na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" z inną partnerką. Hakiel skomentował te doniesienia.

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
18.04.2024 22:09 Marcin Hakiel zrobił to po rezygnacji Kaźmierskiej z "TzG". Fani mogli być zaskoczeni

Dagmara Kaźmierska, znana z programu "Królowa Życia", podjęła niedawno zaskakującą decyzję o rezygnacji z dalszego udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Choć przedstawiła racjonalne powody swojego odejścia, to wiele osób zapomina o tym, że jej wybór wpłynął również na życie Marcina Hakiela. Tancerz postanowił zabrać głos.

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
18.04.2024 21:45 Dagmara Kaźmierska odchodzi z "Tańca z Gwiazdami". Internauci podzieleni

Dagmara Kaźmierska w niedzielę miała po raz kolejny stanąć na parkiecie “Tańca z Gwiazdami”, ostatecznie jednak musiała zrezygnować z programu. Przyczyną tej decyzji była kontuzja, której nabawiła się podczas treningów. Jak na tę informację zareagowali internauci? W sieci zawrzało, a zdania są podzielone.

Marcin Hakiel
18.04.2024 21:21 Partnerka Hakiela powiedziała to na wizji. Cichopek nie będzie zadowolona

Marcin Hakiel po raz pierwszy zorganizował live'a na Instagramie. Gwiazdor postanowił sięgnąć po nowe doświadczenie, aby opowiedzieć o rezygnacji z udziału w “Tańcu z gwiazdami” jego partnerki, Dagmary Kaźmierskiej. W transmisji udział wzięła także ukochana tancerza, świetnie bawiąca się przy okazji Dominika. Gdy ta odczytała jedno z pytań, zrobiło się bardzo niezręcznie. Zadowolona z pewnością nie była zwłaszcza była żona Marcina, Katarzyna Cichopek.

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
18.04.2024 15:34 Dagmara Kaźmierska odeszła z "Tańca z Gwiazdami". Wiemy, kto ją zastąpi

Właśnie przekazano sensacyjne wieści o nagłym odejściu Dagmary Kaźmierskiej z popularnego programu telewizyjnego "Tańca z Gwiazdami". Decyzja ta wywołała spore poruszenie wśród fanów show i zainicjowała falę spekulacji - kto pojawi się na jej miejsce. Znamy przyczyny zaskakującej decyzji celebrytki i wiemy, kto zamiast niej pojawi się w programie.

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
16.04.2024 17:21 Marcin Hakiel nie wytrzymał, przerwał milczenie. Chodzi o Dagmarę Kaźmierską

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, wbrew wszelkiej logice, powoli stają się faworytami 14. edycji "Tańca z gwiazdami".Celebrytka, delikatnie mówiąc, nie zachwyca swoimi tanecznymi umiejętnościami, ale bez większych problemów awansuje do kolejnych odcinków. Ostatnio jednak ich udział w programie stał się przedmiotem głośnej afery. Tancerz postanowił zabrać głos w tej sprawie.

Taniec z Gwiazdami
16.04.2024 10:41 Dagmara Kaźmierska wspomniała o kontuzji. "Mam pęknięte żebro"

Choć występy Dagmary Kaźmierskiej w “Tańcu z Gwiazdami” są nisko oceniane przez jury, celebrytka cały czas pozostaje w programie. W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła jednak, że oprócz problemów ze stopami, doskwierają jej również inne bolesne dolegliwości. Najprawdopodobniej doszło do nich podczas treningów.

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
15.04.2024 15:14 "Taniec z Gwiazdami". Marcin Hakiel i Dagmara Kaźmierska przeszli dalej. Reakcja tancerza mówi wiele

Mimo surowych ocen ze strony jury i historycznie słabego wyniku za broadwayowski jazz Dagmara Kaźmierska zaskoczyła wszystkich, awansując do kolejnego odcinka "Tańca z Gwiazdami". Sytuacja była o tyle zaskakująca, że nawet jej partner nie potrafił powstrzymać emocji, gdy usłyszał werdykt. Co zrobił?

Jury "Tańca z gwiazdami"
15.04.2024 09:17 Padł niechlubny rekord "Tańca z Gwiazdami". Tak niskiej noty jeszcze nie było

Ostatni odcinek "Tańca z gwiazdami" przyniósł fanom programu kolejną porcję tanecznych emocji i nie lada zaskoczeń. Był to odcinek pełen niespodzianek i ocen, które czasem przyprawiały o gęsią skórkę. Padł nawet niechlubny rekord!

Taniec z Gwiazdami
12.04.2024 22:42 To dlatego Dagmara Kaźmierska nie odpadła z "Tańca z Gwiazdami". Tak Polsat sumuje punkty

Podczas szóstego odcinka “Tańca z Gwiazdami” wprawdzie to Dagmara Kaźmierska otrzymała najniższą ilość punktów od jury, jednak nie odpadła z programu. Przyczyniły się do tego głosy, które otrzymała od widzów. Produkcja zdradziła szczegóły dotyczące głosowania i przyznawania punktów.

Taniec z Gwiazdami
11.04.2024 14:41 Wydało się, ile Dagmara Kaźmierska dostaje głosów SMS. "Nawet w stacji są zaskoczeni"

Nie milkną echa związane z ostatnim odcinkiem "Tańca z Gwiazdami". Choć to Dagmara Kaźmierska otrzymała najniższą ilość punktów od jury, z programem pożegnał się Aleksander Mackiewicz. O tej decyzji zaważyły głosy oddawane przez widzów. A ile dostaje ich “królowa życia”? Okazuje się, że nawet pracownicy stacji są zaskoczeni ogromem wsparcia, jaki celebrytka otrzymuje od fanów.

Taniec z Gwiazdami
08.04.2024 09:09 Widownia wybuczała werdykt w "Tańcu z gwiazdami". Fani są wściekli jak nigdy

Wprawdzie Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel w ostatnim odcinku “Tańca z Gwiazdami” otrzymali najmniejszą ilość punktów, po raz kolejny udało im się pozostać w programie. Z tanecznym show pożegnali się za to Aleksander Mackiewicz i partnerująca mu Izabela Skierska. Widzowie skrytykowali ten werdykt, a w sieci pojawiło się wiele nieprzyjemnych komentarzy zostawionych przez rozczarowanych internautów.

Marcin Hakiel Dominika
02.04.2024 15:02 Partnerka Marcina Hakiela pokazała test ciążowy. Para wydała oświadczenie

Marcin Hakiel i jego ukochana nie przestają podsycać plotek na swój temat. Para dopiero co wrzuciła na swoje profile w mediach społecznościowych relację, z której jasno wynikać miało, że Dominika jest w ciąży. Wiadomość ta wywołała tak wielkie poruszenie, że musiała zostać w końcu oficjalnie skomentowana. Tancerz wraz ze swoją partnerką wydali w tym celu oświadczenie, rozwiewające wszelkie wątpliwości. Będzie nowy potomek?

Marcin Hakiel
01.04.2024 22:02 Partnerka Marcina Hakiela pokazała test ciążowy. Tancerz zostanie ojcem?

Marcin Hakiel układa sobie życie po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Tancerz od kilku miesięcy spotyka się z 32-letnią Dominiką, a ich relacja rozwija się w błyskawicznym tempie. W Poniedziałek Wielkanocny kobieta pokazała na Instagramie test ciążowy.

Marcin Hakiel
29.03.2024 10:53 Tak Hakiel poznał Dominikę! Trudno uwierzyć, gdzie pracowała

Marcin Hakiel od dłuższego czasu bacznie pokazuje się ze swoją nową partnerką Dominiką. Bez wątpienia ich relacja z dnia na dzień rozwija się i kwitnie. Zapewne jednak mało kto wie, jak para się poznała. Niewiarygodne, gdzie pracowała wówczas ukochana tancerza. 

Katarzyna Cichopek
27.03.2024 20:41 Cichopek wcale nie chciała wychodzić za Hakiela!? Ujawniła prawdę

Katarzyna Cichopek ma za sobą nieudany związek z Marcinem Hakielem. Para była w małżeństwie przez czternaście lat i doczekała się dwójki dzieci. Dziś wychodzi na jaw, że prezenterka nie chciała ślubu z mężczyzną. Po latach ujawniła całą prawdę. 

Dagmara Kaźmierska
27.03.2024 15:09 Kaźmierska wprasza się na wesele! Reakcja gwiazdy "TzG" rozczula

Znana z “Królowych życia” Dagmara Kaźmierska obecnie walczy na parkiecie o Kryształową Kulę. Celebrytka zarówno podczas wywiadów udzielanych po programie, jak i w trakcie rozmów z jury, zdecydowanie nie gryzie się w język, mówiąc wprost to, co myśli. Tym razem taneczna partnerka Marcina Hakiela przeszła samą siebie i przed kamerą wprosiła się na wesele jednego z uczestników.

Marcin Hakiel
25.03.2024 16:54 Robili zdjęcie Hakielowi z córką. W tle znalazło się coś ciekawszego

Po zakończeniu każdego odcinka “Tańca z Gwiazdami” celebryci udzielają licznych wywiadów i pozują do zdjęć. Fotoreporterom tym razem udało uchwycić się nieoczywiste kadry. Na zdjęciach Marcina Hakiela z córką możemy wychwycić ciekawą sytuację z partnerką tancerza w roli głównej. Co wydarzyło się po emisji tanecznego show? 

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
24.03.2024 21:19 Dagmara Kaźmierska pożarła Hakiela w rumbie. Jurorzy jak zawsze dali jej popalić!

Za nami czwarty odcinek tanecznych zmagań gwiazd. Artyści po raz kolejny na parkiecie dali z siebie wszystko, urzekając widzów wynikami swojej ciężkiej pracy. A jak tym razem poszło Dagmarze Kaźmierskiej i Marcinowi Hakielowi?

Dagmara Kaźmierska Marcin Hakiel "Taniec z gwiazdami"
20.03.2024 16:30 Kaźmierska i Hakiel na próbie! Widać że się lubią

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel pokazali, jak wyglądają ich przygotowania do niedzielnego "Tańca z Gwiazdami". Jednym nagraniem udowodnili, że przykre plotki o ich relacji są wyssane z palca. Choć razem na parkiecie bawili się doskonale, w pewnym momencie dołączył do nich niespodziewany gość - inny uczestnik tanecznego show. Jak wypadli?

Marcin Hakiel Katarzyna Cichopek
15.03.2024 17:21 Hakiel przy Cichopek się na to nie odważył. Teraz TO zauważyliśmy

Gdyby Marcin Hakiel dalej był mężem statecznej i ułożonej Katarzyny Cichopek, z pewnością by się na to nie zdecydował. Na szczęście przy nowej partnerce może pozwolić sobie na większą dozę szaleństwa, z czego oboje są wyjątkowo uradowani. Na najnowszym zdjęciu tancerza baczni fani wypatrzyli wymowny szczegół.

Marcin Hakiel
13.03.2024 21:30 Ukochana pokazała nagranie z Hakielem. Wszyscy patrzyli na brzuszek

Marcin Hakiel nieustannie rozwija swój związek ze swoją ukochaną, Dominiką. Po rozwodzie z Katarzyną Cichopek pozwolił sobie na szczęście, które jest obecne w jego aktualnym związku. Jak widać, para jest w sobie bardzo zakochana, co pokazują na swoich portalach społecznościowych. Ostatnio partnerka Hakiela wstawiła filmik z tańczącym mężczyzną. Uwagę przykuł brzuch.  

Marcin Hakiel
11.03.2024 16:38 Hakiel zaraz po występie w "TzG" potrzebował pomocy. Co się stało?

Marcin Hakiel powrócił na salony w niebywałym stylu. Choć jeszcze niedawno głośno było o jego rozstaniu z Katarzyną Cichopek, obecnie tancerz święci triumfy. Nie tylko jest szczęśliwie zakochany, ale także powrócił na parkiet “Tańca z Gwiazdami”, gdzie wraz z Dagmarą Kaźmierską mkną ku zwycięstwu. Wygląda na to, że choreograf potrzebował jednak pomocy specjalisty. Co mu się stało?

Marcin Hakiel
10.03.2024 20:56 Marcin Hakiel w długich blond włosach. Niebywała metamorfoza

Marcin Hakiel zaskoczył nowym wizerunkiem w drugim odcinku nowej serii “Tańca z Gwiazdami”. W takim wydaniu zobaczyliśmy tancerza po raz pierwszy. Od długich blond włosów trudno było oderwać wzrok. 

Marcin Hakiel
07.03.2024 18:08 Nim poznał Cichopek, Hakiel spotykał się z inną sławą. Była w "TzG"

Związek Marcina Hakiela z Katarzyną Cichopek był jednym z głośniejszych w show-biznesie. Jak wiadomo, połączył ich program “Taniec z Gwiazdami”.  Niestety para nie przetrwała próby czasu i po czasie odeszli od siebie. Okazuje się, że przed ich związkiem gwiazdor spotykał się z inną celebrytką, którą również  mogliśmy oglądać w tanecznym show. O kim mowa? 

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
07.03.2024 13:50 Plotkowano, że się nie znoszą. Tak zachowują się Kaźmierska i Hakiel

W minioną niedzielę wystartowała najnowsza edycja “Tańca z gwiazdami”. Jedną z par, które stanęły do boju o Kryształową Kulę, tworzą: Dagmara Kaźmierska oraz Marcin Hakiel. W pewnym momencie pojawiły się plotki, że obydwoje nie przepadają za sobą. Jaka jest prawda?

Taniec z Gwiazdami
05.03.2024 18:41 Dagmara Kaźmierska publicznie przeprosiła Hakiela. O co poszło?

Za nami pierwszy odcinek nowego sezonu ”Tańca z Gwiazdami”. Swój debiutancki występ razem przeżyli m.in. Dagmara Kaźmierska wraz z Marcinem Hakielem. Po wspólnym tańcu ”Królowa życia” publicznie przepraszała tancerza. Co się stało? 

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek
05.03.2024 08:49 Hakiel podejmie poważne kroki wobec Cichopek? Poszło o dzieci

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek znów mogą wejść na wojenną ścieżkę. Najnowsza i mocno buńczuczna wypowiedź tancerza świadczy o tym, że trudno mu będzie porozumieć się z aktorką w sprawie dzieci. Gwiazdor "Tańca z gwiazdami" wyjaśnił, co stało się kością niezgody pomiędzy nimi. Nie ukrywał, że jest gotów na podjęcie zdecydowanych działań. O co chodzi?