Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Partnerka Hakiela powiedziała to na wizji. Cichopek nie będzie zadowolona
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 18.04.2024 21:21

Partnerka Hakiela powiedziała to na wizji. Cichopek nie będzie zadowolona

Marcin Hakiel
Fot. Instagram/marcinhakiel

Marcin Hakiel po raz pierwszy zorganizował live'a na Instagramie. Gwiazdor postanowił sięgnąć po nowe doświadczenie, aby opowiedzieć o rezygnacji z udziału w “Tańcu z gwiazdami” jego partnerki, Dagmary Kaźmierskiej. W transmisji udział wzięła także ukochana tancerza, świetnie bawiąca się przy okazji Dominika. Gdy ta odczytała jedno z pytań, zrobiło się bardzo niezręcznie. Zadowolona z pewnością nie była zwłaszcza była żona Marcina, Katarzyna Cichopek.

Marcin Hakiel zorganizował pierwszego live'a

Marcin Hakiel, dzięki rozwodowi z Katarzyną Cichopek, udziałowi w licznych wywiadach, a wreszcie także powrotowi na parkiet “Tańca z gwiazdami” przeżywa ponownie swoje 5 minut sławy. Tancerz budzi wielkie zainteresowanie mediów i praktycznie codziennie pojawia się w plotkarskich serwisach. W czwartek (18 kwietnia) portale szeroko rozpisywały się na jego temat przy okazji rezygnacji z udziału w tanecznym show jego partnerki Dagmary Kaźmierskiej. Celebrytka wycofała się z zabawy z powodu kontuzji.

Hakiel natychmiast postanowił wykorzystać ten fakt po to, aby zorganizować swojego pierwszego w życiu live'a na Instagramie, nie kryjąc ekscytacji. Na wstępie przyznał, że wsparciem technicznym służyła mu ukochana Dominika. Później zaczął odpowiadać na pytania zadawane przez swoich fanów, a jedno z nich wyjątkowo przypadło do gustu wybrance gwiazdora. Co innego można powiedzieć zapewne o jego byłej żonie, której wbito przy okazji cienką szpilę. Cichopek miała prawo się zagotować.

Znany aktor w żałobie. Nie żyje jego żona, miała zaledwie 53 lata

Tajemnicza Dominika wbiła szpilę Katarzynie Cichopek?

Marcin Hakiel skupił się w swoim live głównie na kwestii rezygnacji “Królowej życia”, która powoli wyrastała na czarnego konia trwającej obecnie edycji “Tańca z gwiazdami”, ale nie udało mu się uniknąć także pytań zakrawających o życie osobiste.

Siedząca u jego boku Dominika wytropiła wśród żywo interesujących fanów show kwestii jedną, która wyjątkowo ją rozbawiła i postanowiła pociągnąć temat, stawiając partnera w nieco niewygodnej sytuacji.

Którą partnerkę ocenia pan najlepiej ze wszystkich edycji - odczytała jedno z pytań, oświadczając, że najbardziej się jej podoba.

Wybity z tropy Hakiel dość wymownie się zaśmiał, po czym wybrnął z pułapki, dyplomatycznie unikając ostatecznego rozstrzygnięcia.

Kochana, Taniec z Gwiazdami to świetny program - usłyszeliśmy. 

Hakiel dziękuje widzom i Dagmarze Kaźmierskiej

Nie wiadomo dokładnie, czy zamiarem już nie tak tajemniczej Dominiki było uderzenie w Katarzynę Cichopek, z którą to Hakiel związał się na długie lata właśnie po tym, jak para poznała się w 2. edycji “Tańca z gwiazdami”, jednak trzeba przyznać, że wyszło dosyć niezręcznie.

Jeśli zaś chodzi o samą Dagmarę, tancerz nie szczędził jej wyjątkowo miłych słów i oświadczył, że dla niego “Królowa życia” i tak jest zwyciężczynią. Podziękował także widzom, dzięki którym tak długo mógł pojawiać się na parkiecie show. Będziecie tęsknić za Marcinem i Dagmarą?

Źródło: Instagram