Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Dagmara Kaźmierska odchodzi z "Tańca z gwiazdami". Ma przykry powód
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 18.04.2024 14:18

Dagmara Kaźmierska odchodzi z "Tańca z gwiazdami". Ma przykry powód

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
fot. KAPIF

Fani Dagmary Kaźmierskiej mogą poczuć się niepocieszeni. Dagmara Kaźmierska własnie ogłosiła, że rezygnuje z udziału w “Tańcu z Gwiazdami”. Co stoi za tą decyzją?

Dagmara Kaźmierska w "Tańcu z Gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska została jedną z uczestniczek “Tańca z Gwiazdami” i szybko wzbudziła duże zainteresowanie widzów, którzy z zaangażowaniem oddawali na nią głosy, a celebrytka, pomimo otrzymywanych niskich not, przechodziła do kolejnych odcinków. Uczestnictwo “królowej życia” w programie od samego początku spotyka się z różnego rodzaju opiniami - zarówno tymi pozytywnymi, jak i negatywnymi. Jedno jednak trzeba jej przyznać - nawet jeśli z powodu problemów zdrowotnych nie była w stanie wykonywać spektakularnych choreografii, zawsze dbała o to, by jej występ stał się niezapomnianym show, okraszonym jej radosnym uśmiechem.

Martyniuk nie będzie dobrze wspominał tej podróży. Padły mocne słowa

Dagmara Kaźmierska rezygnuje z "Tańca z Gwiazdami"

Wprawdzie widzowie czekali na kolejny występ Dagmary Kaźmierskiej, będą musieli niestety obejść się smakiem. Celebrytka właśnie ogłosiła, że rezygnuje z udziału w tanecznym show. W zamieszczonym poniżej nagraniu tłumaczy powód swojej decyzji. Wyjaśnia w nim, że przeszkodą w dalszym udziale jest uszkodzone żebro, które dodatkowo utrudnia jej nawet oddychanie.

Przychodzę do Was z bardzo smutną wiadomością, przynajmniej dla mnie - muszę zrezygnować z programu “Tańca z Gwiazdami” […] Niestety z tym żebrem jest tak ogromny problem […] Mam problem nawet z oddychaniem […] Całą noc nie spałam dzisiaj. Jednak nie dam rady dalej. Przepraszam Was, jeśli Was zawiodłam, bo wiem, że chcieliście, żebym doszła do finału - wyjaśniła Dagmara Kaźmierska.

 

ZOBACZ TAKŻE: Stanisław Górka chciał zostać księdzem. Ostatecznie porzucił kapłaństwo dla aktorstwa

W niedzielę Dagmara Kaźmierska miała zatańczyć z Conanem

Dagmara Kaźmierska w niedzielę miała wystąpić w “Tańcu z Gwiazdami”, a na parkiecie wraz z nią miał stanąć Conan. Sławna mama i jej syn ćwiczyli choreografię do tego występu, jednak, jak okazało się, nie będzie dane im go zaprezentować. Mężczyzna w pełni popiera decyzję swojej mamy o rezygnacji z programu.

Niestety, kochani, nie mogę się na to godzić i już za dużo. I tak się zgodziłem, że mama tańczyła i tak eksploatowała te nogi i do tego doszło jeszcze złamane żebro - wyjaśnił Conan.