Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Wyjątkowy gest syna Anny Przybylskiej. Tak uczcił zmarłą mamę
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 18.04.2024 12:30

Wyjątkowy gest syna Anny Przybylskiej. Tak uczcił zmarłą mamę

Anna Przybylska
fot. KAPIF

W roku przypada 10. rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Gdy odeszła, jej dzieci były jeszcze małe. Przed kilkoma miesiącami jej środkowy syn obchodził 18. urodziny, a teraz zdecydował się na wyjątkowy gest. Zrobił go w hołdzie dla swojej zmarłej mamy. 

Anna Przybylska zmarła przed dekadą

Anna Przybylska słynęła z ogromnego talentu, charakterystycznego głosu, nietuzinkowej osobowości i niesamowitej urody. Na swoim koncie miała wiele ról filmowych i serialowych, jednak ponad karierę stawiała rodzinę. Wraz z Jarosławem Bieniukiem doczekali się trójki dzieci: Oliwii, Szymona oraz Jana. Niestety, rodzinną sielankę przerwała brutalnie diagnoza, którą usłyszała aktorka, a następnie śmierć.

Przybylska przez dłuższy czas zmagała się z rakiem trzustki. Przeszła operację usunięcia guza trzustki, poddała się także leczeniu w Szwajcarii. Niestety, zmarła 5 października 2014 roku. Miała 35 lat.

"Taniec z Gwiazdami". Musiał skrytykował Kaźmierską. Później ją przeprosił

Syn Anny Przybylskiej oddał hołd swojej mamie w wyjątkowy sposób

Gdy zmarła Anna Przybylska, jej dzieci były jeszcze małe. Obecnie dwoje z trójki jej latorośli jest już pełnoletnia - starszy syn aktorki w styczniu obchodził 18. urodziny. Chłopak postanowił w specjalny sposób uhonorować swoją zmarłą mamę, a proces tego gestu zrelacjonował w sieci. Szymon Bieniuk zdecydował się na wytatuowanie na swoim ciele daty urodzin daty urodzin Anny Przybylskiej. 

26.12.1978 - pojawiło się na ciele młodego mężczyzny.

Zrzut ekranu (6155)fd.jpg
fot. Instagram @bieniuk_szymon

ZOBACZ TAKŻE: Natalia Janoszek trafiła do szpitala. Pokazała niepokojące zdjęcie

Córka Anny Przybylskiej również zdecydowała się na podobny gest

Nie tylko Szymon Bieniuk postanowił wytatuować na swoim ciele datę urodzin Anny Przybylskiej. Wcześniej zrobiła to również córka aktorki. Oliwia Bieniuk ten uroczy gest pokazała pierwszy raz w sierpniu 2021 roku, gdy wraz z Wiktorią Gąsiewską zapozowała do zdjęcia. Młode gwiazdy ubrane były wówczas w bikini, dzięki czemu można było dostrzec charakterystyczny tatuaż znajdujący się w okolicy żeber.