Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Natalia Janoszek trafiła do szpitala. Pokazała niepokojące zdjęcie
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 17.04.2024 18:00

Natalia Janoszek trafiła do szpitala. Pokazała niepokojące zdjęcie

Natalia Janoszek
fot. KAPIF

Natalia Janoszek przez długi czas przedstawiana była jako "Polka, która podbiła Bollywood". Choć już dawno zrewidowano jej karierę, szum wokół aktorki sprawił, że na dobre zaistniała w polskim show-biznesie. Teraz okazało się, że trafiła do szpitala. Co się z nią dzieje?

Natalia Janoszek opublikowała zdjęcie ze szpitalnego łóżka. Co dzieje się z aktorką?

Natalia Janoszek to dość kontrowersyjna postać, która w krótkim czasie podbiła polską branżę rozrywkową. Aktorka szturmem przebiła się do świadomości publicznej, a liczne media przedstawiały ją jako prawdziwą gwiazdę indyjskiego przemysłu filmowego. Choć jej spektakularny sukces okazał się nieprawdą, to samo zamieszanie wokół celebrytki sprawiło, że dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych Polek. Nic dziwnego, że wiele osób nadal żywo interesuje się jej życiem.

Ostatnio najwierniejsi fani Natalii Janoszek najedli się strachu, gdy celebrytka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie wprost ze szpitalnego łózka. Widzimy na nim aktorkę, która leży z założoną opaską na ręce. Okazało się, że gwiazda oczekiwała na operację.

Relacja Natalia Janoszek
fot. Instagram: @nataliajanoszek
Wiemy, kto pojawi się w drugiej edycji "Królowej przetrwania"

Natalia Janoszek przeszła operację. Fani niepokoili się o jej zdrowie

Pisarka Edyta Folwarska, przyjaciółka Natalii Janoszek, ujawniła więcej szczegółów na temat stanu zdrowia celebrytki. Według niej aktorka była tuż przed operacją, gdy opublikowała zdjęcie ze szpitalnego łóżka. Choć nie ujawniła dokładnych przyczyn zabiegu, to przekazała, że gwiazda będzie potrzebować kilku godzin, aby dojść do siebie po zabiegu.

Natalka jest operowana. Stories wrzuciła na 10 minut przed operacją i nawet nie wiedziałam, że czytała wtedy moją książkę [...] Czekamy, aż Natalia się wybudzi po zabiegu, ale to pewnie jeszcze ze 2-3 godziny - przekazała Edyta Folwarska.

Natalia Janoszek postanowiła wykorzystać okazję, aby zwiększać świadomość na temat choroby

Niedługo później głos w sprawie postanowiła zabrać sama Natalia Janoszek. Aktorka podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat publikowania zdjęć ze szpitala. Gwiazda bała się, że publikacją znowu "narazi się swojemu prześladowcy", który zarzucił jej, że wymyśliła sobie zator płuc. Aktorka postanowiła podzielić się swoim doświadczeniem w nadziei, że zachęci w ten sposób inne osoby do regularnych badań.

Relacja Natalia Janoszek
fot. Instagram: @nataliajanoszek

W ostatnim roku przeszłam tak wiele, że jeśli to, co udostępnię, sprawi, że chociaż jedna z was zrobi badania, lub profilaktycznie się zaszczepi, to było warto. To, że się nie odzywam, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia, ale, że moje zdrowie jest dla mnie priorytetem, a nie potyczki z hejterami. Wszystko w swoim czasie... - napisała na Instagramie Natalia Janoszek.

Dodatkowo aktorka opublikowała zdjęcia dokumentacji medycznej oraz informacje o raku szyjki macicy i konieczności regularnych badań i profilaktyki. Aktorka ma nadzieję, że dzięki swoim zasięgom sprawi, że więcej osób zainteresuje się swoim stanem zdrowia.