Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > W Walentynki zamieścił zdjęcie z Janoszek. Internet płonie
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 15.02.2024 22:30

W Walentynki zamieścił zdjęcie z Janoszek. Internet płonie

Kuba Wojewódzki Natalia Janoszek
W Walentynki zamieścił zdjęcie z Janoszek. Fot. AKPA

Kuba Wojewódzki i Natalia Janoszek to duet, którego mało kto się spodziewał. Zwłaszcza, że celebryci pojawili się razem w… święto zakochanych. Wirtualna społeczność takiej okazji nie mogła przepuścić. Komentarze, jakie można przeczytać w sieci, nie były dla nich zbyt pochlebne, a sformułowanie "Internet płonie" w tym przypadku nie jest nawet delikatnym nadużyciem.

Natalia Janoszek wzbudza spore kontrowersje

Choć wizerunek i kariera Natalii Janoszek kilka miesięcy temu stanęły na włosku, szum po kontrowersyjnym i rzutującym na prawdomówność aktorki filmie Krzysztofa Stanowskiego powoli maleje. Po okresie medialnej absencji gwiazda znów się w nich pojawia, ma też za sobą udział w reality-show "Królowa przetrwania".

Swoją obecnością uświetniła wydarzenie, na którym drugim gościem był Kuba Wojewódzki. Z jakiej okazji razem się na nim pojawili? Okazuje się, że wzajemna fascynacja nie zakończyła się na wspólnym zapozowaniu do pamiątkowego zdjęcia.

Natalia Janoszek
W Walentynki zamieścił zdjęcie z Janoszek. Fot. KAPiF
Szykuje się koniec Kuby Wojewódzkiego? "Król TVN-u" w coraz gorszej sytuacji. Stracił największego sojusznika w stacji

Kuba Wojewódzki i Natalia Janoszek razem w Walentynki

Wyraźnie uradowany Kuba Wojewódzki zamieścił w sieci zdjęcie, które w mig wywołało falę komentarzy. Pokazał bowiem, jak wraz z Natalią Janoszek zasiadł przy jednym stole. Oboje mieli w rękach książki, które opowiadają o ich życiu. 

Gwiazdor TVN z dumą dzierżył autobiograficzne dzieło pt. "Za kulisami Bollywood", była uczestniczka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" publikację z tego samego gatunku, na której stronach zapisane zostały życiowe przygody 60-letniego showmana.

Panie i Panowie. Dziewczyny i Chłopaki. Chłopaki i Chłopaki. W ten sercowy dzień życzę Wam, aby Wasi partnerzy patrzyli na Was tak, jak Natalia patrzy na mnie - skwitował dziennikarz.

Nietrudno było przewidzieć, że ten swobodny ton spowoduje dużo emocji wśród internautów. Słowa, jakie można przeczytać pod postem, nie są jednak zbyt życzliwe. Zarówno dla autora, jak i spoglądającej na niego z uwielbieniem artystki.

Kuba Wojewódzki
W Walentynki zamieścił zdjęcie z Janoszek. Fot. KAPiF

Kuba Wojewódzki i Natalia Janoszek. Internauci napisali, co o tym myślą

"Walentynkowe" zdjęcie Kuby Wojewódzkiego i Natalii Janoszek sprawiło, że klawiatury użytkowników obserwujących poszły w ruch. Niestety, większość komentarzy nie odnosiła się do promowanych przez celebrytów książek. Poszkodowaną poczuć mogła się zwłaszcza była uczestniczka "Tańca z gwiazdami". Na jej temat padły naprawdę mocne słowa.

  • Jestem w szoku, że to dziewczę nie zapadło się pod ziemię ze wstydu… Mało tego pcha się nieustannie gdzie tylko może z tymi swoimi kłamstewkami rodem z “Mody na sukces”
  • Ten kraj się nigdy nie zmieni i dalej będzie szedł na dno, jeśli w programach typu “Wojewódzki show” promuje się kłamczuchę, oszustkę i patologię społeczną 
  • Nadal promujecie wszyscy tę oszustkę? Co trzeba zrobić w tym kraju, żeby opinia publiczna zepchnęła margines na margines?
  • Jakubie, mama się w grobie przewraca, patrząc na jakie beztalencia promujesz - pisali internauci.

Nie ma wątpliwości, że Natalia Janoszek wciąż nie należy do ulubienic szerokiej wirtualnej społeczności. Mimo że aktorka zaprzecza zarzutom wysuniętym przez Krzysztofa Stanowskiego (wystąpiła również na drogę sądową przeciwko niemu), dalej nie może liczyć na wsparcie większe, niż tylko swoich wiernych fanów. Jeśli zatem wkrótce pojawi się w nowym sezonie talk-show u Kuby Wojewódzkiego, wbrew wizerunkowego kryzysowi z pewnością zapewni rekordową oglądalność.

Kuba Wojewózki Instagram
W Walentynki zamieścił zdjęcie z Janoszek. Fot. Instagram @kuba_wojewodzki_official