Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Oliwia Bieniuk dostała przykrą wiadomość. Chodzi o Annę Przybylską
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 06.04.2024 21:19

Oliwia Bieniuk dostała przykrą wiadomość. Chodzi o Annę Przybylską

Oliwia Bieniuk
Fot. Instagram/oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk dorastała w oku kamer, dlatego naturalnym było to, że zwiąże swoje życie z show-biznesem. Córka Anny Przybylskiej nie narzeka na sławę, ale nie oznacza to, że nie widzi jej niektórych minusów. Ostatnio jedna z internautek w przykry sposób skomentowała zamieszczoną przez nią w sieci relację. Słowa kobiety były o tyle bolesne, że jasno odnosiły się do osoby zmarłej mamy 21-latki.

Oliwia Bieniuk poszła w ślady mamy

Oliwia Bieniuk podbija polskie salony. 21-letnia córka zmarłej w 2014 roku Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka doskonale odnajduje się w celebryckim świecie, o czym mogliśmy przekonać się podziwiając jej popisy na parkiecie “Tańca z Gwiazdami”. Ponadto, dziewczyna pracuje jako modelka i sporadycznie występuje przed kamerą. Niestety, sława, poza blaskami, ma także swoje cienie.

Na co dzień Oliwia może pochwalić się sporą liczbą fanów, śledzących jej konta w mediach społecznościowych. Ci nie szczędzą jej komplementów, porównując ze śliczną mamą i doceniając jej obycie z obiektywem. Ostatnio jednak gwiazda doświadczyła bardzo nieprzyjemnej sytuacji, spowodowanej przez jedną z kobiet, która skomentowała udostępnioną na Instagramie relację. Te słowa z pewnością musiały ją zaboleć, choć nigdy nie powinny były paść.

Znany aktor rzadko pokazuje żonę. Niewielu wiedziało, że to też aktorka

Córka Anny Przybylskiej otrzymała przykrą wiadomość

Oliwia chętnie dzieli się ze swoimi sympatykami kadrami i nagraniami z codziennego życia, nie widząc niczego złego we wpuszczaniu przyjaznych jej osób do swojego życia w takim stopniu, w jaki sama uznaje za odpowiedni. Sytuacja, która miała miejsce niedawno mogła jednak wybić 21-latkę z tropu, zwłaszcza, że jedna z internautek posłużyła się w komentarzu przykładem zmarłej Anny Przybylskiej.

Brawo, ale bardziej bym wolała Anię widzieć - napisała kobieta w odpowiedzi na relację córki aktorki.

Nic więc dziwnego, że Oliwia nie wytrzymała i postanowiła pokazać wszystkim, jak przykry i niepotrzebny zupełnie komentarz otrzymała. Dziewczyna udostępniła publicznie screen ekranu i z przekąsem odpisała “Dobry wieczór”, dodając emotkę z oczami w kształcie serduszek. Niemniej jednak, stwierdzenie, które padło, musiało wywołać w niej oczywiste emocje.

oliwia bieniuk_censored.jpg
Fot. Instagram/oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk może liczyć na wsparcie najbliższych

Oliwia Bieniuk od października mieszka już nie w rodzinnej Gdyni, ale w Warszawie, gdzie uczęszcza na studia w Warszawskiej Szkole Filmowej Bogusława Lindy i Macieja Ślesickiego. Jakiś czas temu przyznała w jednym z wywiadów, że jest szczęśliwie zakochana, a zdjęciami tajemniczego wybranka pochwaliła się w sieci.

Wiadomo, że 21-latka może liczyć nie tylko na wsparcie swojego wybranka, ale także ojca, dwóch braci, partnerki Jarosława Bieniuka Zuzanny Pactwy oraz babci od strony mamy. Krystyna Przybylska stoi za swoimi wnukami równie mocno, jak stała za swoją córką w dążeniu do realizacji jej marzeń. 

Źródło: Instagram, Plejada