Rozrywka.Goniec.pl > Anna Przybylska

Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska
31.05.2024 15:10 Córka Anny Przybylskiej zachwyciła weselną kreacją. Piękniejsza niż mama?

Oliwia Bieniuk kolejny raz udowodniła, że odziedziczyła po Annie Przybylskiej nie tylko wyjątkową urodę, ale także wyczucie stylu. Opublikowała na Instagramie nagranie z wesela, które natychmiast zrobiło furorę.

Oliwia Bieniuk
25.04.2024 14:22 Oliwia Bieniuk nagle zniknęła z show-biznesu. Wiemy co się stało

Oliwia Bieniuk przed kilkoma laty świadomie wkroczyła do rodzimego show-biznesu, miała nawet okazję wziąć udział “Tańcu z Gwiazdami”, a także zagrać w “Gliniarzach”. Ostatecznie jednak postanowiła usunąć się w cień. Zdradziła, co stoi za tą decyzją.

Anna Przybylska
18.04.2024 12:30 Wyjątkowy gest syna Anny Przybylskiej. Tak uczcił zmarłą mamę

W roku przypada 10. rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Gdy odeszła, jej dzieci były jeszcze małe. Przed kilkoma miesiącami jej środkowy syn obchodził 18. urodziny, a teraz zdecydował się na wyjątkowy gest. Zrobił go w hołdzie dla swojej zmarłej mamy. 

Oliwia Bieniuk
06.04.2024 21:19 Oliwia Bieniuk dostała przykrą wiadomość. Chodzi o Annę Przybylską

Oliwia Bieniuk dorastała w oku kamer, dlatego naturalnym było to, że zwiąże swoje życie z show-biznesem. Córka Anny Przybylskiej nie narzeka na sławę, ale nie oznacza to, że nie widzi jej niektórych minusów. Ostatnio jedna z internautek w przykry sposób skomentowała zamieszczoną przez nią w sieci relację. Słowa kobiety były o tyle bolesne, że jasno odnosiły się do osoby zmarłej mamy 21-latki.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk
21.03.2024 20:38 Zrobił to w tajemnicy przed Przybylską! To były jej ostatnie chwile

W tym roku przypada 10. rocznica śmierci przedwcześnie zmarłej Anny Przybylskiej. Aktorka zmagała się z nowotworem trzustki, niestety przegrała tę trudną walkę. Jej partner, a także ojciec trójki ich dzieci, Jarosław Bieniuk, opowiedział, jak wyglądały ostatnie chwile jego ukochanej. Wówczas dowiedział się, że pewne symptomy przepowiadały zbliżający się koniec.

Anna Przybylska
01.03.2024 22:06 TVP pokazała nagrania z Przybylską. Gdzie obejrzeć dokument o aktorce?

Anna Przybylska była aktorką, której życiem prywatnym interesował się niemal każdy. Jej małżeństwo, a potem związek z Jarosławem Bieniukiem było zdecydowanie jednymi z głośniejszych tematów w ówczesnym show-biznesie. Dziś TVP pokazała stare nagrania z jej życia. Powstał również serial oparty na jej karierze. Gdzie można obejrzeć dokument? 

Anna Przybylska nie miała dzieci ze swoim jedynym mężem
29.02.2024 15:35 Anna Przybylska nie miała dzieci ze swoim jedynym mężem. Kim jest?

Anna Przybylska była polską aktorką i fotomodelką, która w wyniku choroby zmarła 5 października 2014 roku. Wiadomo, że celebrytka miała w swoim życiu jednego męża, mimo że potem jej wielką miłością był Jarosław Bieniuk, z którym doczekała się trójki dzieci. Kim był jej pierwszy ukochany, z którym stanęła na ślubnym kobiercu?

Anna Przybylska
26.02.2024 14:21 Anna Przybylska nie wiedziała, że te objawy oznaczają ciężką chorobę

Anna Przybylska, nie zdając sobie sprawy z zagrożenia, nie reagowała na pierwsze objawy rozwijającej się w niej choroby. O kulisach pierwszej diagnozy i tym, co uparcie bagatelizowała zmarła aktorka, opowiedziała jej siostra. Czy ta historia mogła skończyć się inaczej?

Oliwia Bieniuk Anna Przybylska
26.02.2024 12:48 Oliwia Bieniuk z nową fryzurą. Identyczną miała jej mama [FOTO]

Oliwia Bieniuk pochwaliła się w sieci nową fryzurą. Fani zgodnym chórem orzekli, że teraz wygląda identycznie, jak niegdyś Anna Przybylska. Czy rzeczywiście? Te zdjęcia po prostu trzeba zobaczyć.

Krystyna Przybylska
23.02.2024 15:10 Krystyna Przybylska oszukana na setki tysięcy złotych. Kulisy sprawy

Kontynuujemy sprawę mamy Anny Przybylskiej, która została okradziona na prawie milion złotych. Kobieta znana jest ze swojej szczodrości, ale tym razem zaufała nieodpowiedniej osobie. Okazuje się, że jest postęp w działaniach prokuratury rejonowej, a Przybylska ponownie zaczyna wierzyć w system sprawiedliwości. 

Anna Przybylska
14.01.2024 07:28 Syn Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej jest już dorosły. Sławna siostra opublikowała jego zdjęcie

Syn Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka jest już pełnoletni. O tym, jak szybko mija czas, przekonali się internauci, którzy mogli obejrzeć jego najnowsze zdjęcia. Czy jest podobny do słynnej matki?

Anna i Krystyna Przybylskie
27.12.2023 09:11 Tak wyglądały 18 urodziny Anny Przybylskiej. Dostała wymarzony prezent?

26 grudnia 2023 roku Anna Przybylska obchodziłaby 45 urodziny. Niestety, dla aktorki ziemski czas zatrzymał się, gdy miała zaledwie 36 lat. A jak wyglądała jej osiemnastka? Mama artystki zdradziła, jak wówczas młoda Ania spędziła ten wyjątkowy dzień.

Krystyna Przybylska i Anna Przybylska
25.12.2023 20:34 Tragedia w rodzinie Anny Przybylskiej. Mama zmarłej aktorki okradziona. Straciła niemal milion złotych

Krystyna Przybylska lata temu straciła córkę, a teraz spotkała ją kolejna tragedia. Mama niezapomnianej Anny Przybylskiej została okradziona. Magdalena R. przekonała ją do siebie ciepłem i przyjaźnią, a potem wyłudziła setki tysięcy złotych. Mama zmarłej aktorki bezpowrotnie straciła pieniądze i okazuje się, że poszkodowanych jest więcej. 

Anna Przybylska
23.10.2023 20:15 Dominik Zygra był jedynym mężem Przybylskiej. Towarzyszył aktorce w jej ostatniej drodze

Anna Przybylska to aktorka, która zapisała się w świadomości telewidzów za sprawą roli Marylki Baki w serialu "Złotopolscy". Gwiazda aż do śmierci była związana ze swoim ukochanym Jarosławem Bieniukiem, z którym udało jej się założyć rodzinę i którego nazywała miłością swojego życia. Niewiele osób pamięta, ale aktorka wcześniej była żoną tenisisty i biznesmena Dominika Zygry. Aktorka szybko pożałowała decyzji o ślubie.

Anna Przybylska, uroczystości pogrzebowe Anny Przybylskiej
05.10.2023 18:28 TAK wyglądał pogrzeb Anny Przybylskiej. Ksiądz wypowiedział słowa, których nigdy nie zapomnimy

5 października 2014 roku po długiej walce z rakiem trzustki odeszła uwielbiana przez widzów aktorka, Anna Przybylska. Pochodziła z Trójmiasta i została pochowana na cmentarzu przy parafii pod wezwaniem św. Michała Archanioła przy ulicy płk. Dąbka. Żegnały ją tłumy. Wzruszające słowa księdza podczas ostatniego pożegnania na zawsze pozostaną w naszych umysłach i sercach. 

Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk, rocznica śmierci
05.10.2023 17:29 Łzy napływają do oczu po tym, co zobaczyliśmy u córki Ani Przybylskiej. Zrobiła to w rocznicę śmierci matki

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku po długiej i wyczerpującej walce z rakiem trzustki. Zostawiła w żałobie trójkę dzieci oraz ukochanego, Jarosława Bieniuka. Tysiące fanów oraz środowisko artystyczne długo nie mogło się pogodzić ze śmiercią aktorki. Anna Przybylska była osobą pełną pasji, siły i hartu ducha. Opłakiwała ją cała Polska. W 9. rocznicę śmierci matki jej córka zamieściła w mediach społecznościowych poruszającą pamiątkową fotografię.  

Katarzyna Bujakiewicz zabrała głos w rocznicę śmierci Przybylskiej
05.10.2023 10:00 Katarzyna Bujakiewicz zabrała głos w rocznicę śmierci Przybylskiej. Po tych słowach cała Polska zaleje się łzami

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku, a jej odejście opłakiwali nie tylko fani i najbliższa rodzina, ale także przyjaciele. Wśród nich była Katarzyna Bujakiewicz, dla której przyjaźń ze zmarłą aktorką była bardzo ważna. Dowiodła temu wyznaniem, z którego jasno wynika, że Anna Przybylska wciąż pojawia się w jej życiu. O czym dokładnie opowiedziała Katarzyna Bujakiewicz?

Anna Przybylska
04.10.2023 14:28 Tak wyglądało ostatnie wystąpienie Anny Przybylskiej przed śmiercią. Kulisy wyciskają łzy, "brała silne leki"

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. Aktorka odeszła po długiej i wyczerpującej walce z rakiem trzustki. Jej ostatnie publiczne wystąpienie zarejestrowano podczas gali “Viva! Najpiękniejsi”. Wracając w pamięci do tamtego dnia, nie sposób powstrzymać łez. 

Beata Tyszkiewicz, Anna Przybylska
25.09.2023 14:09 Beata Tyszkiewicz usłyszała taką diagnozę, jak Przybylska. Jej reakcja zaskoczyła lekarza

Okazuje się, że Beata Tyszkiewicz usłyszała przed laty taką samą diagnozę, z którą musiała zmierzyć się Anna Przybylska w 2013 roku. Jej reakcja na te złe wieści wprawiła lekarzy w osłupienie. Kiedyś w jednym z wywiadów Przybylska wyznała, za co podziwia starszą koleżankę po fachu. 

Katarzyna Bujakiewicz i Anna Przybylska
18.09.2023 15:20 Niebywałe, co Katarzyna Bujakiewicz zaproponowała Annie Przybylskiej. Wyznała prawdę po latach

Anna Przybylska i Katarzyna Bujakiewicz poznały się na planie i połączyło je przede wszystkim wspólne poczucie humoru. Kiedy Katarzyna dowiedziała się o chorobie przyjaciółki, wyszła z pewną propozycją, ale Przybylska ją odrzuciła. O co chodziło?

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk
22.08.2023 17:42 Siostra Anny Przybylskiej ujawniła szczegóły związku aktorki z Jarosławem Bieniukiem. Zdecydowała się na to po latach

W jednym z wywiadów Agnieszka Kubera, siostra Anny Przybylskiej, opowiedziała o szczegółach związku aktorki z jej wieloletnim partnerem. Aktorka i piłkarz mieli trójkę dzieci, jednak nigdy nie zdecydowali się na ślub. Dlaczego tak się stało? 

Krystyna Przybylska
08.08.2023 15:21 Mama Anny Przybylskiej trafiła do szpitala. Wcześniej była na weselu uczestnika "Sanatorium miłości"

Mama Anny Przybylskiej, Krystyna, zdecydowała się poważnie skupić na swoim zdrowiu. Stara się żyć pomimo tragedii, jaka spotkała ją przed laty, gdy straciła swoją córkę. Podczas pobytu na turnusie rehabilitacyjnym w Inowrocławiu trafiła niespodziewanie na SOR.

Oliwia Bieniuk
30.07.2023 16:18 Oliwia Bieniuk pokazała zjawiskowe zdjęcie. Fani zachwyceni, "kopia mamusi"

Oliwia Bieniuk relaksuje właśnie podczas pobytu nad polskim morzem, nabierając sił do kolejnych wyzwań. Celebrytka opublikowała zdjęcia, na których chwali się swoimi wakacjami, a przy okazji poinformowała, gdzie się znajduje. Internauci wręcz zasypali ją setkami komentarzy, dopatrując się podobieństwa do znanej mamy, Anny Przybylskiej.

Anna Przybylska
27.07.2023 12:33 Małżeństwo Anny Przybylskiej okazało się porażką. "To była głupota"

Anna Przybylska aż do śmierci była związana ze swoim ukochanym Jarosławem Bieniukiem. To właśnie z nim stworzyła rodzinę i wielokrotnie nazywała go miłością swojego życia. Wcześniej jednak była żoną tenisisty i biznesmena Dominika Zygry. Aktorka szybko pożałowała decyzji o ślubie.

Paweł Wawrzecki i Anna Przybylska w serialu "Daleko od noszy"
27.04.2023 12:03 Paweł Wawrzecki wspomina Annę Przybylską. Jaka była na planie "Daleko od noszy" i "Złotopolskich"?

Paweł Wawrzecki miał to szczęście, że dwukrotnie mógł pracować na planie serialu z Anną Przybylską. Aktor w poruszających i pełnych emocji słowach wspomniał, jak zmarła gwiazda kina zachowywała się podczas nagrań do "Daleko od noszy" i "Złotopolskich". Paweł Wawrzecki nie ma wątpliwości, że Anna Przybylska była osobą o obdarzoną wyjątkową charyzmą. 

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk
25.04.2023 18:02 Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk mieli trójkę dzieci, ale nie wzięli ślubu. Wszystko przez jedną osobę

Anna Przybylska, choć od jej śmierci minęło już wiele lat, wciąż należy do grona ulubionych polskich aktorek. W pamięci Polaków zapisała się również jako wyjątkowa matka, która wraz z ukochanym Jarosławem Bieniukiem wychowywała trójkę dzieci. Para nigdy nie wzięła ślubu i mało kto zdaje sobie sprawę z tego dlaczego.

None
11.04.2023 21:06 Oliwia Bieniuk zagrała w erotyku. Córka Anny Przybylskiej niewiele ukryła przed kamerą

Oliwia Bieniuk stawia coraz śmielsze kroki w show-biznesie. Córka Anny Przybylskiej najpierw wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami", następnie pojawiła się w dokumencie pod tytułem "Ania" a teraz zagrała w... erotyku. 

None
10.04.2023 22:35 Matka Anny Przybylskiej zdradziła, co znajduje na grobie aktorki. Poruszający widok

Anna Przybylska odeszła prawie dziesięć lat temu. Jej matka udzieliła ostatnio wywiadu, w którym wyznała, jak radzi sobie po śmierci córki. Wspomniała też o wizytach na cmentarzu, podczas których towarzyszą jej wnuki.