Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Anna Przybylska nie miała dzieci ze swoim jedynym mężem. Kim jest?
Maja Szewczak
Maja Szewczak 29.02.2024 15:35

Anna Przybylska nie miała dzieci ze swoim jedynym mężem. Kim jest?

Anna Przybylska nie miała dzieci ze swoim jedynym mężem
fot. KAPIF; Anna Przybylska nie miała dzieci ze swoim jedynym mężem

Anna Przybylska była polską aktorką i fotomodelką, która w wyniku choroby zmarła 5 października 2014 roku. Wiadomo, że celebrytka miała w swoim życiu jednego męża, mimo że potem jej wielką miłością był Jarosław Bieniuk, z którym doczekała się trójki dzieci. Kim był jej pierwszy ukochany, z którym stanęła na ślubnym kobiercu?

Kariera Anny Przybylskiej

Anna Przybylska była jedną z najpiękniejszych i najzdolniejszych polskich aktorek. Jej śmierć wywołała wiele emocji w branży aktorskiej oraz show-biznesu. Celebrytka przed rozpoczęciem swojej artystycznej przygody należała do agencji modelek “Perfect Studio”, a w 1994 roku dotarła nawet do pierwszej trójki konkursu “Twarz roku”. 

Jako aktorka zadebiutowała kilka lat później, grając w filmie “Ciemna strona Wenus”. Jej kariera od tamtego momentu znacznie nabierała tempa i stawała się coraz bardziej rozpoznawalna. W 1998 roku pierwszy raz pojawiła się w telewizji w serialu “Złotopolscy”, który również przyniósł jej wielką sławę. Trudno nie wspomnieć także o rolach w “Daleko od noszy” czy “13 posterunku”.  

Najpierw zatrudnili nowe twarze, a teraz to. Potężna zmiana w "PnŚ"

Związek Anny Przybylskiej z Jarosławem Bieniukiem

Anna Przybylska miała jednego męża, z którym rozwiodła się po roku małżeństwa. Następnie poznała miłość swojego życia, Jarosława Bieniuka. Aktorka nigdy za niego nie wyszła, mimo to doczekała się z nim córki Oliwii oraz dwóch synów: Jana i Szymona. Celebrytka była gotowa oddać wszystko dla rodziny, a jej założenie było dla niej marzeniem, gdyż sama straciła ojca, gdy była jeszcze nastolatką. 

Związek Przybylskiej z piłkarzem Bieniukiem wydawał się szczęśliwy i naprawdę udany. Swego czasu byli jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w świecie show-biznesu. Co ciekawe, aktorka mówiła o nim “mój mąż”, mimo że wcale nim nie był. Zawsze wypowiadała się o nim w pozytywnym świetle. 

I po co ja mam szukać kogoś innego? Przecież mój Jarek jest debeściak, nie da się go z nikim porównać. Dobry, przystojny, pięknie umięśniony - wyznała niegdyś w rozmowie z Krystyną Pytlakowską.

fot. KAPIF; Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk

Kim był jedyny mąż Anny Przybylskiej?

Anna Przybylska, mimo że planowała ślub z Jarosławem Bieniukiem, tylko raz stanęła na ślubnym kobiercu. Jej jedynym mężem był Dominik Zygra, z którym poznała się, gdy miała 22 lata. Jak stwierdzili, z obu stron była to miłość od pierwszego wejrzenia. 

Zobaczyłem ją u naszej wspólnej znajomej. Stała w drzwiach, ubrana w długą niebieską suknię. To był dla mnie ten moment - wyznał niegdyś Zygra w rozmowie z “Elle”.

Para zaręczyła się bardzo szybko, co jak się okazuje, mogło nie być dobrym krokiem. Anna Przybylska po roku rozwiodła się ze swoim mężem, nie mając z nim dzieci. Już po kilku miesiącach małżeństwa pojawiły się kłopoty, Zygra miał ją ograniczać i za bardzo ingerować w jej życie zawodowe. Jak sama stwierdziła, na ślub z Dominikiem zdecydowała się za szybko. 

fot. KAPIF; Anna Przybylska miała jednego męża