Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > TVP pokazała nagrania z Przybylską. Gdzie obejrzeć dokument o aktorce?
Maja Szewczak
Maja Szewczak 01.03.2024 22:06

TVP pokazała nagrania z Przybylską. Gdzie obejrzeć dokument o aktorce?

Anna Przybylska
TVP pokazała nagrania z Przybylską, fot. KAPIF, kadr z serialu "Ania"

Anna Przybylska była aktorką, której życiem prywatnym interesował się niemal każdy. Jej małżeństwo, a potem związek z Jarosławem Bieniukiem było zdecydowanie jednymi z głośniejszych tematów w ówczesnym show-biznesie. Dziś TVP pokazała stare nagrania z jej życia. Powstał również serial oparty na jej karierze. Gdzie można obejrzeć dokument? 

Śmierć Anny Przybylskiej

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku w wyniku ciężkiej choroby. Odeszła w wieku 36 lat po walce ze złośliwym rakiem trzustki. Śmierć aktorki opłakiwała cała Polska, która zapamiętała ją jako dobrą, piękną i uśmiechniętą kobietę. Wiadomość o jej odejściu była przykra nie tylko dla rodziny, ale również dla jej fanów oraz przyjaciół z planów filmowych. 

Śmierć Przybylskiej mocno przeżył jej ukochany Jarosław Bieniuk, z którym doczekała się trójki dzieci i planowała ślub. Mimo że były piłkarz obecnie układa swoje życie na nowo, w rozmowie z “Vivą” wyznał, że nadal jest to dla niego ciężkie. 

To już zostaje w człowieku do końca życia. I ten krzyż będę dźwigał aż do mojej śmierci - przyznał Bieniuk.

Pogrzeb Aleksieja Nawalnego. Żona i córki podjęły radykalny krok

Depresja Anny Przybylskiej

Anna Przybylska kilka lat przed zdiagnozowaniem nowotworu zmagała się z obniżonym nastrojem. Aktorka zawsze była pełna energii i pozytywnie nastawiona do życia. Był jednak czas, że artystka dużą część dnia przeznaczała na drzemki. Swoje przewlekłe zmęczenie tłumaczyła treningami, na które pozwalała sobie dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Z czasem jej rodzina zaczęła się o nią martwić. 

Co ciekawe, badania wskazują, że u osób z nowotworem trzustki o wiele częściej występuje depresja i szybciej się ona rozwija. Obniżenie nastroju u aktorki mogło już wtedy wskazywać na obecność nowotworu.

fot. KAPIF; Depresja Anny Przybylskiej

Gdzie obejrzeć dokument o Annie Przybylskiej?

Na oficjalnym profilu TVP na Instagramie opublikowane zostały fragmenty nagrań z prywatnego archiwum Anny Przybylskiej. Okazuje się, że zostały one zawarte w dokumencie o aktorce, który pokazuje w szczególności jej codzienność oraz relacje z bliskimi, jak i karierę. Mowa o filmie oraz mini serialu o tytułach “Ania”. Jest to również pewnego rodzaju hołd oddany artystce, która odeszła zdecydowanie za wcześnie. TVP postawiła przypomnieć o losach artystki i opublikowała w sieci wybrane kadry z produkcji.

Dziś filmową opowieść o Ani w reżyserii Krystiana Kuczkowskiego i Michała Bandurskiego możemy obejrzeć w TVP VOD. Serial “Ania” również jest dostępny na tej platformie. Historię Przybylskiej powinien poznać każdy, kto tylko o niej słyszał.

Cudowna historia o sukcesie, miłości i poszukiwaniu sensu życia.
Ani Przybylskiej nie ma wśród nas, jednakże jej zaraźliwy śmiech pozostanie we wspomnieniach wielu. Zarówno film jak i serial “Ania” obejrzysz tylko na TVP VOD - przekazała TVP.

Anna Przybylska
Gdzie obejrzeć dokument o Annie Przybylskiej? fot. KAPiF
Anna Przybylska
Gdzie obejrzeć dokument o Annie Przybylskiej? fot. KAPiF