Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Zuzia i Robert znowu razem! Właśnie przekazali radosne wieści
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 01.03.2024 16:58

Zuzia i Robert znowu razem! Właśnie przekazali radosne wieści

Chłopaki do wzięcia
Zuzia i Robert znowu razem, fot. kadry z programu "Chłopaki do wzięcia", mat. prasowe

Jeszcze do niedawna widzowie formatu “Chłopaki do wzięcia” gromko komentowali głośne rozstanie Zuzi i Roberta. W ich przypadku powiedzenie “stara miłość nie rdzewieje” sprawdziło się w stu procentach. Właśnie do mediów dotarły nowe, radosne wieści o małżonkach.  

Robert szukał miłości w "Chłopakach do wzięcia"

Robert dał się poznać widzom już w jednych z pierwszych odcinków programu “Chłopaki do wzięcia”. Żywo opowiadał o swojej wielkiej pasji, jaką jest taniec, nie szczędząc licznych występów i prezentacji swoich umiejętności. Od początku powtarzał, że szuka kobiety na stałe, z którą stworzy trwały związek, a nawet i małżeństwo. 

Z czasem los się do niego uśmiechnął i na jego drodze pojawiła się Zuzia. Tancerz obdarował kobietę prezentami już na pierwszym spotkaniu i jak pokazał czas, między nimi zrodziło się silne uczucie. Z czasem postanowili sformalizować swój związek i stali się małżeństwem. Ceremonia zaślubin została wyemitowana w jednym z odcinków “Chłopaków do wzięcia”. Jej fragmenty zobaczycie poniżej:

"Chłopaki do wzięcia". Robert i Zuzia dali sobie drugą szansę? Fani przecierali oczy ze zdumienia

Głośne rozstanie Zuzi i Roberta

Zuzia i Robert przez pewien czas regularnie pojawiali się w formacie i opowiadali o swoim wspólnym życiu. Świeżo upieczona małżonka ochoczo relacjonowała w mediach społecznościowych swoje przygody, nie szczędząc licznych przemyśleń. Z czasem doszła do wniosku, że czas udać się za granicę, by tam rozpocząć nową pracę. 

Wyjazd za granicę sprawił, że dotychczas wspólnie mieszkające małżeństwo musiało rozpocząć życie na odległość. W jednym z odcinków Robert wyjawił, że wyjazd Zuzi za granicę osłabił ich małżeństwo. Niedługo później wyszło na jaw, że para zadecydowała o rozstaniu. Wówczas sama zainteresowana napisała w mediach społecznościowych:

Tak naprawdę, tak szczerze mówiąc, no to nie jesteśmy razem już. Nie mamy rozwodu, ale nie jesteśmy razem. (...) To nie było tak jednostronnie, to z dwóch stron poszło. (...) Po prostu wyjechałam i tak dalej, no i to wszystko się rozeszło.

Widzowie programu mogli oglądać, jak Robert przeżywa rozstanie z żoną, a także jak pełen sentymentów pakuje rzeczy należące do byłej ukochanej. 

Zuzia i Robert z "Chłopaków do wzięcia" znowu razem

Od głośnego rozstania minęło kilka miesięcy. Przez ten czas Robert nie szczędził gorzkich słów Zuzi. 

Chciałbym wam powiedzieć o mojej żonie, że ona mnie szkaluje na internecie. Nie jest prawdą, że się rozstaliśmy, tylko sama to wymyśliła. Ma długi, uciekła do Niemiec, bo ją komornik goni. To, co ona wypisuje w internecie to nie jest prawda. To jest kłamczynia, ludziom oczy mydli, bo chciała się wybić, wylansować w Polsacie, żeby jej długi spłacić. Cyganka i pani do towarzystwa. Tego nie powiedziała, że to jest pani do towarzystwa. Robi relację i robi ze mnie idiotę. Robi ze mnie pijaka, nie jestem alkoholikiem, jestem porządnym człowiekiem. Pracuję normalnie i mam na to świadków - relacjonował w sieci Robert. 

Okazuje się jednak, że małżeństwo zdecydowało się dać sobie jeszcze jedną szansę. Co więcej, wspólnie zorganizowali relację na żywo, podczas której potwierdzili, że są razem. To jednak nie koniec radosnych wieści, bowiem zakochani obwieścili, że ponownie wystąpią w programie “Chłopaki do wzięcia”. Będziecie oglądać?