Rozrywka.Goniec.pl > Małżeństwo

Małżeństwo

Dominika Chorosińska
28.11.2023 09:32 Gwiazda "M jak miłość" i nowa minister ma na koncie potężny skandal! Zrobiła to własnemu mężowi

Dominika Chorosińska porzuciła karierę aktorską na rzecz polityki. Posłanka została wybrana przez Mateusza Morawieckiego do nowego, niepotwierdzonego jeszcze większością sejmową rządu. Ma sprawować pieczę nad Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Niestety, gwiazda ma za sobą niechlubny epizod, który nie stawia jej w najlepszym świetle. To, co zrobiła własnemu mężowi, zakrawa na obyczajowy skandal. O czym mowa?

Jadwiga Maria Jarosiewicz
26.11.2023 15:12 Niewiele osób wie, że Bogusław Kaczyński był żonaty. "Nie angażował się w życie domowe - nie potrafił niczego naprawić"

Bogusław Kaczyński uchodził za samotnika, któremu nie w głowie romanse. Mało kto wie jednak, że ceniony gwiazdor polskiej muzyki  takiego poglądu na damsko-męskie relacje nabrał na podstawie własnych doświadczeń. Kim była wybranka dziennikarza, z którą stanął na ślubnym kobiercu z naiwną nadzieją na wspólne życie?

Darek-stolarz Dorota Szelągowska
23.11.2023 22:28 Fanki programu Szelągowskiej szaleją za Darkiem-stolarzem. Serce przystojniaka jest zajęte. Tak wygląda jego żona

Dorota Szelągowska sukces swoich programów remontowo-wnętrzarskich zawdzięcza nie tylko swojemu talentowi. To zasługa także ekipy, z którą współpracuje za kulisami. Jednym z jej członków jest Dariusz Wardziak, znany jako Darek Stolarz. Choć z pewnością jego fanki będą niepocieszone, to mężczyzna od wielu lat pozostaje w szczęśliwym małżeństwie. Jak wygląda jego żona?

Katarzyna Warkne Piotr Stramowski
23.11.2023 17:40 Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski są już oficjalnie po rozwodzie. Nie obeszło się bez prania brudów?

Katarzyna Warkne i Piotr Stramowski dobitnie przekonali się o tym, że opowiadanie o wzajemnej wielkiej miłości w mediach i wspólne pozowanie na okładkach zazwyczaj nie przynoszą nic dobrego. Choć para była jedną z najgorętszych na krajowym rozrywkowym poletku, to z goryczą musiała pokonać rozstanie i rozwód. Jak to, co w tym czasie działo się w mediach, komentuje gwiazda "Kobiet mafii"? Nie zabrakło mocnych słów i nawiązań do byłego małżonka.

Barbara Mularczyk
21.11.2023 15:06 Mariolka z serialu "Świat według Kiepskich" od lat jest w szczęśliwym związku. Aż trudno uwierzyć, jak poznała męża

Barbara Mularczyk ogólnopolską rozpoznawalność zdobyła dzięki roli nieco krnąbrnej, acz przebojowej Mariolki w serialu "Świat według Kiepskich". Mimo popularności aktorka strzeże swojej prywatności i rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. W przypływie szczerości zdradziła jednak, jak poznała swojego męża. Fani nie kryli zaskoczenia. To pełna zwrotów akcji historia idealnie nadająca się na filmowy scenariusz.

Jan Kulczyk Joanna Przetakiewicz
20.11.2023 16:07 Dlaczego Jan Kulczyk zostawił pierwszą żonę? Tę prawdę wyjawił jedynie Przetakiewicz

Jan Kulczyk i Grażyna Kulczyk przez 33 lata uchodzili za doskonale dobrane małżeństwo. Choć nic tego nie zapowiadało, ta sielanka została brutalnie przerwana. Pojawiła się "ta trzecia"- była nią Joanna Przetakiewicz, która po latach ujawniła kulisy tych miłosnych roszad. Czy to dla niej miliarder rozwiódł się z małżonką?

Anna Seniuk
17.11.2023 15:32 Były partner Anny Seniuk chciał pozbawić życia jej męża. Niesłychane, co wydarzyło się później

Anna Seniuk 17 listopada 2023 roku obchodzi 81. urodziny. To doskonała okazja, by wspomnieć o jej nie tylko zawodowej, ale także matrymonialnej historii. Zanim aktorka poznała męża, była zaręczona z innym mężczyzną. Trudno było mu pogodzić się z tą miłosną porażką, co zakończyło się pewnym niebezpiecznym incydentem. Jak potoczyły się losy gwiazdy "Czterdziestolatka"?

"Ślub od pierwszego wejrzenia"
15.11.2023 18:30 "Ślub od pierwszego werzenia": Fani zniesmaczeni po finale. Zachowanie Kingi rozsierdziło wszystkich. "Fatalny charakter"

Finał 9. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już za nami. Trzy pary ostatecznie zadecydowały, czy zamierzają się rozwieść, czy dalej trwać w małżeństwie. Wśród nich był Marcin oraz Kinga, której zachowanie w ostatnim odcinku zostało surowo ocenione przez widzów. Co wzbudziło ich oburzenie?

Małgorzata Buczkowska
14.11.2023 21:43 Mąż znanej aktorki bał się, że ta popada w dewocję, a ona zawierzyła ich małżeństwo Maryi. Jak wygląda ich życie?

Polska aktorka w pewnym momencie swojego życia otwarcie stanęła przeciwko Bogu, jednak paradoksalnie właśnie wtedy wydarzyło się coś, co na zawsze zmieniło jej myślenie. Okazuje się, że małżonek nie był wówczas orędownikiem tej światopoglądowej rewolucji. Jak dziś wygląda ich życie?

KAPiF, Żona Szymona Hołowni
14.11.2023 11:38 Wykształcenie żony Szymona Hołowni może szokować. 11 lat młodsza partnerka to twarda sztuka

Szymon Hołownia przeszedł niesamowitą metamorfozę. Każdy już wie, że właśnie objął stanowisko Marszałka Sejmu. Jeszcze nie tak dawno prowadził “Mam talent” i mocno udzielał się w telewizji, szczególnie w stacji TVN. Mało osób wie jednak, kim jest żona posła. Sporo młodsza ukochana pozostaje w cieniu lubego, ale ma też fach w ręku. Oniemieliśmy na informację o tym, jakie ma wykształcenie.

Marcin Daniec
12.11.2023 15:03 Daniec zakochał się w niej, gdy miała zaledwie 19 lat! Próbował poderwać ją na oczach widzów. Niewiarygodne co zrobił

Marcina Dańca kochają tysiące fanów, ale z miłością ma do czynienia także w domu. Gdy wraca z występów kabaretowych, czeka na niego młodsza o niemal 20 lat Dominika. Historia tej znajomości to gotowy scenariusz na film o miłości, w którym nie brakuje nieoczekiwanych zwrotów akcji. Niebywałe, jak komediant poderwał swoją przyszłą, 19-letnią wówczas żonę.

Bogusław Linda
12.11.2023 11:07 Mało kto pamięta, jak wygląda żona Bogusława Lindy! Niegdyś była rozchwytywaną modelką, a teraz?

Bogusław Linda od ponad trzech dekad tworzy szczęśliwą relację z modelką, która ma za sobą także debiut filmowy. Gdzie poznał kobietę, u której boku odnalazł szczęście? Wspólne zdjęcia, jakimi pochwalił się w sieci, jednoznacznie wskazują, że oboje nadal tworzą wyjątkowo dobraną parę.

zdrada
09.11.2023 07:41 "Wujek zostawił ciotkę dla jędrnej sąsiadki." Nie do wiary, co ciocia Malwina robiła przez 10 lat

Pewien mężczyzna niespodziewanie zaginął, jednak jego ukochana wciąż wierzyła, że kiedyś wróci. Gdy pewnego dnia prawda o zniknięciu wyszła na jaw, doszło do nagłego zwrotu akcji. Takiego obrotu spraw nie wymyśliłby nawet Machiavelli. Co dokładnie się wydarzyło?

Jan Machulski
05.11.2023 17:03 Żona Machulskiego wyznała wstrząsającą prawdę: "Pojęłam, że dla mnie nie zrezygnuje z innych kobiet"

Jan Machulski zmarł 20 listopada 2008 roku w Warszawie. O kulisach jego wieloletniego małżeństwa, a także towarzyszących mu zdradach, dopiero kilka lat po śmierci opowiedziała jego żona. Wyznała wstrząsającą prawdę, która była przez nią skrzętnie ukrywana.

Kobieta
02.11.2023 10:40 Była w ciąży gdy mąż zostawił ją z długami i odszedł. Pewnego dnia zajrzała do piekarnika i aż podskoczyła

Zdecydowanie nie tak Amanda miała spędzić ostatnie tygodnie ciąży. Miała być radość i szczęśliwe oczekiwanie na nienarodzone jeszcze dziecko, a była rozpacz po odejściu męża, który zostawił ją z długami. Ostatecznie do kobiety uśmiechnął się los, a w piekarniku czekała na nią niebywała niespodzianka.

Karol Okrasa
31.10.2023 22:28 O tym było cicho w mediach. Duże zdziwienie, kim jest żona Karola Okrasy

Karol Okrasa to jeden z najbardziej znanych i najwybitniejszych kucharzy w Polsce, jednak mimo popularności skrzętnie strzeże swojego życia prywatnego. Kim jest Monika, z którą kulinarny mistrz od wielu lat tworzy udane małżeństwo? To, gdzie poznał swoją ukochaną, dla wielu jego fanów może być sporym zaskoczeniem. 

Katarzyna Warnke
29.10.2023 10:12 Katarzyna Warnke została upokorzona podczas rozwodu. Nie chciała o tym milczeć, ujawniła kulisy

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski byli jedną z najjaśniejszych par polskiego show-biznesu. Niestety, jakiś czas temu ów blask zamienił się w gorycz, którą byli małżonkowie w ubiegłym tygodniu spuentowali rozwodem. Okazuje się, że wizyta w sądzie nie obyła się bez pewnego upokorzenia. Aktorka niezwykle szczerze opowiedziała o kulisach tych trudnych przeżyć, odnosząc się także do powstałych w ostatnim czasie krzywdzących plotek.

Pawel Wodzynski/East News/TRICOLORS/East News, Życie uczuciowe Lary Łącz
26.10.2023 14:35 Laura Łącz miała bujne życie uczuciowe. Nie przeszkadzała jej ogromna różnica wieku: "Dodaje pieprzu"

Laura Łącz to jedna z tych aktorek, które przez lata zachwycają niebywałą urodą. Okazuje się, że aktorka ma za sobą dwa małżeństwa, a teraz nie obawia się przyznać, że chętnie romansuje ze znacznie młodszymi mężczyznami. Jej ukochany odszedł przeszło 20 lat temu. Zostawił jej jednak wspaniałą pamiątkę. Jak wyglądało kiedyś życie miłosne aktorki?

Krzysztof Jackowski
23.10.2023 19:06 Mało kto wie, jak wygląda żona Krzysztofa Jackowskiego. Kobieta jest młodsza o 19 lat!

Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych polskich wizjonerów, jednak jego życia prywatne jest owiane, nomen omen, wielką tajemnicą. Mało kto wiedział, że jego życiową towarzyszką jest młodsza o 19 lat ukochana żona, Katarzyna Jackowska. Jak się poznali? Miłosne losy wróżbity z Człuchowa są niezwykle ciekawe.

Sąsiedzi Bogusi z "Rolnik szuka żony" nie mogli dłużej milczeć
19.10.2023 10:07 Sąsiedzi Bogusi z "Rolnik szuka żony" nie mogli dłużej milczeć. Wiadomo, co dzieje się z nią po śmierci Krzysztofa

Bogusia z programu "Rolnik szuka żony" jest wdową po zmarłym nagle Krzysztofie Pachuckim. Po śmierci poznanego na łamach show TVP ukochanego nie było jej lekko, a fani martwili się o jej dalszą przyszłość. Od tej pory minął ponad rok, a w sieci pojawiły się nowe informacje o losach Bogusi. Najświeższe wieści od sąsiadów nie pozostawiają wątpliwości. 

Dopiero co wzięli ślub! Młodziutka żona Skiby od razu TO pokazała
15.10.2023 08:10 Dopiero co wzięli ślub! Młodziutka żona Krzysztofa Skiby od razu TO pokazała. Ogromna zmiana

Krzysztof Skiba dwa miesiące temu wziął ślub, ale jego oraz ukochaną wciąż napędza siła uczucia. Nowa luba lidera Big Cyc opublikowała w sieci wyjątkowe zdjęcie, które z pewnością ma dla niej podwójne znaczenie. Czym pochwaliła się Karolina, żona Krzysztofa Skiby?

zdrada, detektyw
07.10.2023 12:53 Mąż wziął od niej 200 tys. i wyjechał. Mówił, że jedzie zoperować guza. Prawda zszokowała nawet detektywa

- W pierwszym etapie po odkryciu zdrady kobiety często biorą winę na siebie, mówiąc: "Poszedł do innej, bo jestem za brzydka, za stara, za gruba". Tymczasem w większości przypadków kochanka wcale nie jest atrakcyjniejsza czy młodsza. Ona jest po prostu inna niż ta, z którą mężczyzna spędził ostatnie lata - mówi Małgorzata Marczulewska, detektywka z agencji Averto. 

Grażyna Torbicka z mężem
02.10.2023 22:47 Grażyna Torbicka szczerze o braku dzieci i małżeństwie. "Są różne przyczyny"

Grażyna Torbicka w szczerej rozmowie podzieliła się swoimi refleksjami nie tylko na temat wybitnie udanego małżeństwa, ale także braku potomstwa. Legenda telewizji nie zamierzała krążyć wokół tej wzbudzającej emocje kwestii i odniosła się do niej wprost. Grażyna Torbicka zdobyła się na gorzkie wyznanie.

Sylwia Grzeszczak
02.10.2023 18:37 Sylwia Grzeszczak nie rozpacza po rozstaniu. "Wreszcie mogę podejmować decyzje"

Sylwia Grzeszczak niespodziewanie oświadczyła, że postanowiła zakończyć małżeństwo z Liberem. Fani zaczęli się martwić, jak ich ulubiona piosenkarka poradzi sobie w tym trudnym czasie, jednak artystka wyraźnie odżyła i nabrała nowej energii. Sylwia Grzeszczak oprócz ujawnienia swojej nowej nietypowej pasji, podzieliła się także pewnymi gorzkimi refleksjami.

Krzysztof Skiba
28.09.2023 21:58 Była żona Krzysztofa Skiby przerwała milczenie. "Zdradzał, kłamał i prowadził podwójne życie"

Krzysztof Skiba rozwiódł się z żoną i rozpoczął życie u boku nowej, młodszej ukochanej. Muzyk wielokrotnie zapewniał, że do rozstania doszło za obopólną zgodą i w miłej atmosferze. Temu zaprzeczają słowa Renaty Skiby, która długo milczała, lecz wreszcie postanowiła zabrać głos. Przedstawiła swoją wersję, w której porównała Krzysztofa Skibę do oszusta i postawiła go w jednoznacznie negatywnym świetle. Wobec lidera zespołu Big Cyc padły naprawdę mocne oskarżenia. 

Katarzyna Bosacka
28.09.2023 11:00 Mąż odszedł do młodej kochanki. Niebywałe, jak wygląda teraz życie Katarzyny Bosackiej

W życiu Katarzyny Bosackiej ostatnio dużo się dzieje. Jakiś czas temu jej 26-letnie małżeństwo zostało pogrzebane przez romans męża, a teraz musi stanąć przed kolejną zmianą i nowym wyzwaniem. Co czeka Katarzynę Bosacką i jak radzi sobie po rozpadzie długoletniego związku?

Elżbieta Zapendowska
19.09.2023 14:37 Mąż Elżbiety Zapendowskiej nie był ideałem. "Znikał z domu i wracał po trzech dniach"

Kim był mąż Elżbiety Zapendowskiej? Wszyscy, którzy do tej pory nie mogli znaleźć informacji na ten temat, z pewnością zaspokoją swoją ciekawość. Elżbieta Zapendowska z rozbrajającą szczerością opowiedziała bowiem o kulisach małżeństwa z ukochanym, którego do dziś wspomina z dużą nostalgią. Jak Elżbieta Zapendowska poznała swojego małżonka?

Michał Wiśniewski Pola Wiśniewska
18.09.2023 15:45 Michał Wiśniewski weźmie rozwód z Polą? Czarne chmury nad liderem Ich Troje

Michał Wiśniewski dopiero co ślubował bezwarunkową miłość ukochanej Poli, a rozwód pary już wisi w powietrzu? Sprawdziła to znana tarocistka, Anna Kempisty. Jaką przyszłość lidera ich Troje zobaczyła w kartach?