Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Zapytała Michała Szpaka o męża. Reakcja była natychmiastowa, w sieci burza
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 24.06.2024 11:43

Zapytała Michała Szpaka o męża. Reakcja była natychmiastowa, w sieci burza

Michał Szpak
fot. KAPIF

Michał Szpak nieustannie angażuje się w nowe projekty. Tym razem pochwalił się, że po raz kolejny w jego artystycznych działaniach "coś się dzieje", zamieszczając w sieci zdjęcie, na którym pozuje wraz z kilkorgiem osób. Jedna z internautek zapytała muzyka, czy mężczyzna z fotografii jest jego mężem. Reakcja była niemal natychmiastowa.

Michał Szpak nie stroni od kontrowersji

Michał Szpak słuchaczom dał się poznać nie tylko jako utalentowany artysta, ale także miłośnik ekstrawagancji. Lubuje się w oryginalnych strojach, niesamowitych i nieoczywistych kreacjach, nie stroni również od mocnego makijażu. Bawi się modą i swoim wyglądem, dbając o to, by fani podczas każdego jego publicznego występu byli zaskoczeni.

Wokalista słynie również z odważnych wypowiedzi. Nie boi się poruszać wszelakie kwestie, także te dotyczące seksualności, udowadniając przy tym, że jest otwarty i bezpruderyjny.

Gdybym miał jednoznacznie siebie określić, jestem panseksualny. Uważam, że każdy, niezależnie od płci kulturowej, tożsamości płciowej i orientacji seksualnej, zasługuje na miłość. Jestem queerowy, nie identyfikuję się z żadną płcią. Tak naprawdę żyję tu i teraz. Żyję chwilą - mówił w rozmowie z “Twoim Stylem”.

Joanna Racewicz wspomina zmarłego męża. Ten wpis rozrywa serce

Zapytała Michała Szpaka o męża

Michał Szpak nie zwalnia tempa i cały czas angażuje się w nowe projekty. Tym razem pochwalił się za pośrednictwem Instagrama tajemniczym zdjęciem. Widać na nim artystę pozującego wraz z kilkorgiem osób, a także z psem. Podpisał je dość enigmatycznie.

Coś się dzieje. Coś się kręci. Dziękuję. A jutro widzimy się na koncercie - napisał.

Uwagę jednej z internautek przykuł jednak pewien mężczyzna, który ramieniem obejmował Michała Szpaka. Postanowiła zatem być może z ciekawości, zapytać artystę, kim jest tajemniczy jegomość, sugerując, że być może jest to jego mąż.

Ooo, to Twój mąż? - zapytała.

ZOBACZ TAKŻE: Żona Kurskiego ostro o TVP. Porównuje polskość do Martyniuka

Internautka zadała pytanie Michałowi Szpakowi. Reakcja była niemal natychamiastowa

Pytanie to wywołało ogromne poruszenie, a na odpowiedź nie trzeba było czekać. Michał Szpak nie musiał jednak niczego komentować, a w jego obronie stanęli fani. Internauci niemal natychmiast wyjaśnili, co myślą o komentarzu sugerującym, że mężczyzna ze zdjęcia może być mężem wokalisty.

Jaki mąż? Po prostu przyjaciel artysta, fotograf, projektant mody również;

Ciekawość, to pierwszy stopień do piekła. Zajmij się swoim życiem, a nie Michała;

Wścibstwo, to pierwszy stopień do piekła, masz tam bardzo blisko. co z Tobą nie tak, Ty nie masz swojego życia, że próbujesz wchodzić z brudnymi buciorami do czyjegoś życia - możemy przeczytać.