Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Od plotek o rozwodzie aż huczy. Natasza Urbańska właśnie dołożyła do pieca
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 09.06.2024 10:08

Od plotek o rozwodzie aż huczy. Natasza Urbańska właśnie dołożyła do pieca

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz
Fot. KAPIF

Wokół małżeństwa Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza zrobiło się naprawdę gorąco. Wszystko po ostatnich doniesieniach o ewentualnym rozwodzie pary. Teraz sytuację podgrzała sama zainteresowana. Do sieci wyciekły zdjęcia, na których obściskuje się z tajemniczym mężczyzną. Czy to definitywny koniec związku ze słynnym reżyserem?

Wielka niewiadoma wokół małżeństwa Urbańskiej i Józefowicza

Temat rozstania Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza jest obecnie w Polsce jednym z numerów jeden. Ewentualny rozwód pary, która do tej pory wydawała się zgrana, dla wielu może być szokiem. Przypomnijmy, że małżeństwo w tym roku ma świętować 16. rocznicę ślubu.

Plotki na temat zakończenia relacja i Urbańskiej i Józefowicza pojawiły się w związku ze sprzecznymi sygnałami wysyłanymi przez małżonków. Ostatnio piosenkarka pojawiła się samotnie na warszawskim lotnisku i miała ze sobą jedynie małą walizkę. Niedługo później reżyser ogłosił ze sceny, że rozstał się ze swoją żoną kilka tygodni temu

To nie były plotki, Justyna Żyła pochwaliła się w sieci. Fani ledwo ją poznają

Urbańska w towarzystwie tancerza na planie w Turcji

Jak się okazało, tajemniczy wyjazd Urbańskiej miał związek z kręconym w Turcji teledyskiem. Sytuację jednak skomplikowało towarzystwo, jakim cieszyła się wokalistka. Została ona bowiem przyłapana na czułościach z jednym z tancerzy występujących w klipie. Ten nagrał z ukrycia, jak tancerka karmi go wiśniami i patrzą sobie namiętnie w oczy. 

ZOBACZ: Józefowicz i szokujące informacje o rozwodzie z Nataszą Urbańską. Ostra reakcja

Właśnie to nagranie wpłynęło na późniejsze zachowanie Józefowicza. Zdenerwowany reżyser po jednym ze spektaklów poinformował widzów, że rozstał się z żoną kilka tygodni temu. Informacja ta stała się przyczynkiem do plotek i doniesień medialnych. Teraz na ten temat postanowiła wypowiedzieć się sama Urbańska.

Co roku jestem rozwodzona. Mój mąż ma przegląd mediów, więc mnie o tym informuje: "Nic mi nie mówiłaś, Natasza, że coś tu się dzieje". Z przymrużeniem oka to traktujemy, bo inaczej chyba się nie da. Ja nie czytam żadnych newsów, żadnych plotek - przyznała w rozmowie z “Pomponikiem”.

Wokalistka postanowiła odnieść się do słów męża

Teraz sama piosenkarka postanowiła podgrzać atmosferę wokół swojego małżeństwa. Udostępniła bowiem zdjęcie, na którym tuli się do przystojnego Włocha, a także trzyma go za ręce. Mimo pojawiających się plotek należy zaznaczyć, że fotografia jest jedynie kadrem z nagranego w Turcji klipu. Należy jednak zauważyć, że udostępnienie go w tym momencie może wprowadzić Józefowicza w zakłopotanie i stanowić pożywkę dla dalszych sensacji.

ZOBACZ: Artur Żmijewski jest z żoną od ponad 30 lat. Kiedyś zostawił ją dla innej kobiety

Urbańska postanowiła odnieść się do słów swojego męża, a także pojawiających się w mediach informacji. Zwróciła uwagę, że reżyser nie widział jeszcze wzbudzającego podejrzenia teledysku, a mimo to postanowił wysnuć oskarżenia.

Mój mąż jeszcze nie widział teledysku, a już nas rozwodzi i po raz pierwszy nie zrobiły tego media - skomentowała dla “Pudelka”.

Przypomnijmy, że Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska poznali się gdy ta chciała dostać się na deski Teatru Buffo. Po czasie między parą zaiskrzyło i w 2008 roku postanowili zalegalizować swój związek. Ich małżeństwo jednak od samego początku wzbudza spore kontrowersje. Wszystko przez panującą między nimi różnicę wieku. Tancerka jest bowiem młodsza od swojego męża o 18 lat.

KAPIF_oryginal_K1074275F.jpg
Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz (2023). Fot. KAPIF