Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Małgorzata Tomaszewska zaręczyła się. Pokazała imponujący pierścionek
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 16.06.2024 22:08

Małgorzata Tomaszewska zaręczyła się. Pokazała imponujący pierścionek

Małgorzata Tomaszewska
fot. KAPIF

Wygląda na to, że w życiu Małgorzaty Tomaszewskiej nadchodzą kolejne zmiany. Prezenterka jakiś czas temu pożegnała się z “Pytaniem na śniadanie”, a niedługo później powitała na świecie drugą pociechę. Teraz pochwaliła się okazałym pierścionkiem zaręczynowym.

Wielkie zmiany w życiu Małgorzaty Tomaszewskiej

W ostatnich miesiącach w życiu Małgorzaty Tomaszewskiej wydarzyło się naprawdę wiele. Prezenterka pochwaliła się ciążą, a niedługo później pożegnała się z “Pytaniem na śniadanie”, gdzie była jedną z gospodyń. Spotkało się to z licznymi nieprzychylnymi opiniami, bowiem do jej zwolnienia doszło na kilka tygodni przez wyznaczoną datą porodu.

Pod koniec lutego Małgorzata Tomaszewska przekazała radosne informacje, z których wynikało, że jej córeczka jest już na świecie. Zamieściła na Instagramie wpis, w którym nie szczędziła swojemu dziecku ciepłych słów.

To nasze pierwsze chwile razem. Mam na imię Laura i jestem już z Wami. Moi rodzice i braciszek kochają mnie tak mocno, że szybciutko będę podbijała ten świat - napisała.

Wygląda jednak na to, że to nie jest koniec zmian w życiu Małgorzaty Tomaszewskiej, bowiem z nagrania, które zamieściła w sieci, wynika, że niedawno zaręczyła się z partnerem.

Ciężarna Marina wspiera Wojtka Szczęsnego na Euro. Co za zdjęcie

Małgorzata Tomaszewska zaręczyła się. Pokazała pierścionek

Małgorzata Tomaszewska jest aktywna w social mediach i systematycznie zamieszcza materiały dotyczące życia osobistego oraz zawodowego, a ostatnio wyraźnie skupiła się na wychowywaniu dzieci. Wygląda jednak na to, że w życiu osobistym prezenterki przyszła pora na kolejne zmiany, bowiem pochwaliła się pierścionkiem, najprawdopodobniej zaręczynowym.

Małgorzata Tomaszewska zamieściła na Instagramie nagranie, na którym początkowo widać przejrzystą taflę wody, z której następnie wysuwa się dłoń prezenterki, na której widnieje okazały pierścionek z ciemnym oczkiem, otoczonym drobnymi, iskrzącymi kryształkami. Internauci niemal natychmiast złożyli jej liczne i serdeczne gratulacje, jednocześnie zachwycając się wyglądem pierścienia.

ZOBACZ TAKŻE: Fala hejtu na Julię Wieniawę, wszystko przez jeden post. “Nie mogę uwierzyć”

Małgorzata Tomaszewska ukrywa narzeczonego. Ma ku temu powód

Choć Małgorzata Tomaszewska jest aktywna w social mediach, do tej pory nie pokazała tam swojego wybranka. Okazuje się, że ma ku temu ważny powód, który zdradziła w rozmowie z “Plejadą”. Prezenterka wyjaśniła wówczas, że decyzja ta jest przemyślana i ma zapewnić jej uczucie prywatności.

Taka jestem tajemnicza. Udało się to ukryć przez ładnych kilka lat i mam nadzieję, że będzie jak najwięcej tych prywatnych spraw udawało nadal ukrywać. Ja nie lubię się dzielić życiem prywatnym. Uważam, że to jest jakaś taka moja strefa, moja sfera i lubię, kiedy są rzeczy tylko dla mnie, dla moich najbliższych przyjaciół I bardzo to cenię - wyjaśniła Małgorzata Tomaszewska.

Mimo wszystko nie wyklucza, że kiedyś pokaże swojego partnera. W rozmowie z portalem shownews.pl wyjawiła, że wprawdzie na tę chwilę nie chce, by jej związek stał się medialny, jednak nie wyklucza, że w przyszłości zmieni zdanie.

Na razie nie zamierzamy się nigdzie pojawiać, a co będzie, czas pokaże. Nigdy nie mów nigdy, ale na dzisiaj będzie to niemedialny związek - powiedziała Małgorzata Tomaszewska.