Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Zofia Zborowska zaprojektowała tatuaż dla swojego męża. Internauci pękają ze śmiechu
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 23.06.2024 09:50

Zofia Zborowska zaprojektowała tatuaż dla swojego męża. Internauci pękają ze śmiechu

Zofia Zborowska, tatuaż
Fot. KAPIF, instagram.com/zborowskazofia/

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zdają się być idealnie dobraną parą. Ostatnio powitali na świecie swoje drugie dziecko. Teraz aktorka postawiła na odważny krok i postanowiła zaprojektować tatuaż dla swojego męża. To, co stworzyła, szokuje. Internauci aż pękają ze śmiechu.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona rodzicami po raz drugi

Ostatnio gwiazdorska para powitała na świecie swoje kolejne dziecko. Przypomnijmy, że pierwszym była urodzona w 2021 roku córka Nadzieja. Tym razem zakochani postawili na równie nietypowe imię i ich kolejna potomkini nazywa się Jaśmina. Dziewczyna przyszła na świat w połowie maja i to najprawdopodobniej ich ostatnie dziecko. W specjalnym wpisie na Instagramie poinformowali, że nie planują już kolejnego potomstwa

Gdyby nie to, że zamykamy już produkcję to na bank kolejne bobo byłoby u Was - napisali wówczas na Instagramie.

"Milionerzy". To pytanie kosztowało ją trzy koła ratunkowe. Znasz odpowiedź?

Aktorka zaprojektowała dla męża nietypowy tatuaż

Były reprezentant Polski w siatkówce ma swoją własną, małą tradycję. Jak się okazuje, po narodzinach każdej z córek postanowił zrobić sobie tatuaż symbolizujący każdą z nich. Tym razem postanowił na wronę z kwiatami jaśminu, co ma jasny związek z nowo narodzoną Jaśminą. Post ze zdjęciem ukazującym nowym malunek na ciele skomentować postanowiła sama żona siatkarza - Zofia Zborowska.

A typiara co urodziła te dwie księżniczki od 6 lat nie dorobiła się nawet lichego serduszka u Ciebie - napisała w komentarzu.

ZOBACZ: To wcale nie Bachleda-Curuś mogła być Zofią w "Panu Tadeuszu". Zaskakujące nazwisko

Aktorka postanowiła więc wziąć sprawy w swoje ręce i “zaprojektować” tatuaż dla męża. Efektami swojej pracy podzieliła się na Instagramie. To, co pokazała, wzbudziło wśród internautów niemały szok. Zborowska postawiła we wszystkim na element humorystyczny i na wielu buziach wywołała ogromny uśmiech. 

@w_kracze już zrobił sobie tatuaż dla Nadzi, a teraz dla Jaśminy. Zdecydowałam, że zaprojektuje mu tatuaż dla mnie. Wg mnie wyszło spoko. Tylko która wersja lepsza? Bo ja się waham. Kochanie to kiedy się dziarasz znowu? Projekt czeka - napisała pod zdjęciem.

Zborowska chętnie pokazuje życie prywatne

Zofia Zborowska niejednokrotnie szokowała opinię publiczną swoim zachowaniem. Aktorka bardzo chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoim życiem prywatnym. Podczas ostatniej ciąży chętnie pokazywała zarówno te cudowne jak i problematyczne chwile. Swoją szczerością zaskarbiła sobie sympatię wielu internautów. 

ZOBACZ: Roksana Węgiel pokazała mamę, a fani oszaleli. Wyglądają jak bliźniaczki

Przypomnijmy, że Zborowska to aktorka znana z takich produkcji jak “Barwy Szczęścia” czy “Słaba Płeć?”. Ponadto gwiazda pojawiła się w czwartej edycji programu telewizji Polsat - “Twoja twarz brzmi znajomo”. Andrzej Wrona obecnie spełnia się w roli dziennikarza sportowego, a także występuje w kampaniach reklamowych i gra epizodyczne role w filmach.