Rozrywka.Goniec.pl > Edyta Górniak

Edyta Górniak

Allan Krupa
13.02.2024 16:21 Allan Krupa bez ogródek o religii. Rozważał przejście na islam

Allan Krupa w ostatnim czasie wyraźnie rozgrzewa emocje internautów - występuje na scenie, a także udziela szczerych wywiadów, podczas których otwiera się na wiele ważnych tematów. Jakiś czas temu mówił o religii, zdradzając, że interesował się islamem.

Allan Krupa i Dariusz Krupa
11.02.2024 08:51 Allan Krupa szczerze o ojcu. "Okradł nie tylko mamę, ale i mnie"

Allan Krupa podczas wywiadu, którego niedawno udzielił Żurnaliście, otworzył się na bardzo osobiste tematy. Syn Edyty Górniak opowiedział o relacji, jaka łączy go z ojcem oraz o tym, jak wyglądała ich wspólna przeszłość. Z ust młodego celebryty padły poważne zarzuty kierowane w stronę Dariusza Krupy. Okazało się, że są pomiędzy nimi nieuporządkowywane sprawy finansowe.

Piotr Gembarowski
25.01.2024 19:56 Piotr Gembarowski przed laty był twarzą TVP. Dziesięć minut wystarczyło, aby zrujnować jego karierę

Piotr Gembarowski przed laty był twarzą TVP, a dodatkowo tworzył parę z Edytą Górniak, jednak ich związek nie przetrwał i ostatecznie rozstali się. Jego telewizyjna kariera zakończyła się wielkim skandalem. Co dzisiaj u niego słychać?

Edyta Górniak i Dariusz Krupa
20.01.2024 14:07 Byli ze sobą prawie 10 lat. Po rozwodzie Edyta Górniak została bez grosza. Dariusz Krupa zabrał jej wszystko!

Edyta Górniak przed laty tworzyła związek z Dariuszem Krupą, który jest również ojcem jej syna, Allana. Choć na pozór wydawało się, że są zgraną parą, rzeczywistość jest zgoła inna i doszło do rozwodu. Niestety artystka nie wspomina tego czasu zbyt dobrze. Zdradziła, co przyczyniło się do tej decyzji oraz wyjawiła, że została bez pieniędzy.

Edyta Górniak Allan Krupa
09.01.2024 21:18 Syn Edyty Górniak zmienił nazwisko! Nie nazywa się jak żaden ze swoich rodziców

Edyta Górniak i Allan Krupa to dla wielu fanów duet, którego nie da się rozłączyć. Okazuje się jednak, że aspirujący artysta podjął zaskakującą decyzję o zmianie nazwiska, co może niekoniecznie spodobać się jego sławnej matce. Można również założyć, że nie będzie w smak ojcu, z którym zerwał kontakt już jakiś czas temu. Co i dlaczego 19-latek postanowił wpisać w dowodzie osobistym?

Edyta Górniak
26.12.2023 17:11 Edyta Górniak zaczęła krzyczeć i płakać na scenie, kompletnie się tego nie spodziewała. Wymowna reakcja

Uduchowiona Edyta Górniak zaserwowała widzom swojego niedawnego koncertu nie lada emocje, niekoniecznie związane ze śpiewaniem. W pewnym momencie świątecznego widowiska wydarzyła się rzecz tak bardzo nieoczekiwana, że gwiazda kompletnie nie wiedziała, jak się zachować i zalała się łzami. Co wprawiło ją w takie osłupienie?

Edyta Górniak
14.12.2023 14:40 Takie wymagania ma Edyta Górniak. Diwa wysoko zawiesiła poprzeczkę podczas koncertów w USA. Ile zarobi?

Edyta Górniak należy do grona najbardziej utalentowanych i najpopularniejszych gwiazd w Polsce, choć w ostatnim czasie częściej mówi się o jej życiu prywatnym i kontrowersyjnych poglądach, niż o nowej twórczości. Mimo to diwa została zaproszona na serię koncertów świątecznych, które zorganizowano dla amerykańskiej Polonii. Wymagania gwiazdy zaskakują.

KAPiF, Syn Edyty Górnika zakochał się w dziedzicze fortuny
24.11.2023 22:09 Syn Edyty Górniak jest szaleńczo zakochany! Jego wybranka jest bajecznie bogata i wpływowa. Mama będzie dumna?

Edyta Górniak i jej syn Allan Krupa pomieszkują zarówno w Polsce, jak i w USA. Piosenkarka dopiero poza granicami kraju zaznała spokoju, a jej syn odnalazł swoją pasję. Okazuje się, że chłopak, który jeszcze niedawno był nastolatkiem wpatrzonym w mamę, znalazł w końcu dziewczynkę, której bez reszty oddał swoje serce. Na pierwszą miłość wybrał sobie nie byle kogo.

Edyta Górniak Rafał Brzozowski
17.11.2023 10:22 Edyta Górniak miała do Rafała Brzozowskiego prośbę. Zrobiło się niezręcznie, gdy usłyszała jego odpowiedź

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski od jakiegoś czasu łączeni są jako potencjalna para. Piosenkarka opowiedziała o łączącej ich relacji, jednocześnie dzieląc się pewną interesującą anegdotą. Okazuje się, że po prośbie, jaką wobec niego skierowała, przez chwilę zrobiło się naprawdę niezręcznie. O co poprosiła gwiazdora TVP?

Edyta Górniak
14.11.2023 12:20 Paradowała z gołym brzuchem, kilka miesięcy później ogłosiła, że jest w ciąży! Pamiętacie, taką Edytę Górniak?

Edyta Górniak należy do najbardziej rozpoznawalnych artystek w historii polskiej muzyki. Choć podobno żyje na świecie od ponad 4 tysięcy lat, to muzyką zajmuje się relatywnie niedługo i wkrótce świętować będzie 40. jubileusz działalności artystycznej. Mało kto pamięta, jak wyglądała Edyta Górniak przed laty.

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski
06.11.2023 13:47 Edyta Górniak o romansie z Rafałem Brzozowskim. Spotkała się z nim za kulisami, teraz ujawnia prawdę

Od jakiegoś czasu niczym bumerang powraca plotka o romansie Edyty Górniak i Rafała Brzozowskiego. Choć gwiazdy zaprzeczyły, że łączy je coś więcej niż przyjaźń, to najnowsze doniesienia zdają się mówić co innego. Wokalistka postanowiła zabrać głos w sprawie i przyznaje, że jest zakochana.

Edyta Górniak, Małgorzata Tomaszewska
30.09.2023 23:15 Roztańczony PGE Narodowy. Małgorzata Tomaszewska chwaliła się ciążowymi krągłościami, za to Edyta Górniak zaskoczyła wszystkich kosmiczną kreacją

Roztańczony PGE Narodowy gościł mnóstwo gwiazd disco-polo. Pojawiły się też m.in. Edyta Górniak, Viki Gabor czy Maryla Rodowicz. Jesteście ciekawi, jak się prezentowali wykonawcy? 

Edyta Górniak
28.09.2023 12:19 Edyta Górniak ujawniła, ile odebrał im Dariusz Krupa. Lepiej usiądźcie

Ostatnio w mediach coraz częściej pojawia się nazwisko Dariusza Krupy. Podczas wywiadu, który udzielił jego syn, Allan, padły poważne oskarżenia kierowane w jego stronę, a teraz głos zabrała Edyta Górniak. Wróciła wspomnieniami do ich związku i bolesnego rozstania, a także wypomniała, ile pieniędzy miał jej odebrać były mąż. Kwota może przyprawić o zawroty głowy.

Edyta Górniak
27.09.2023 15:31 Takie wymagania ma Edyta Górniak przed występem na PGE Narodowym. Lista żądań robi wrażenie

Już w sobotę w Warszawie odbędzie się koncert "Roztańczony PGE Narodowy", na którym pojawią się gwiazdy sympatyzujące z Telewizją Polską. Jedną z gwiazd wieczoru będzie Edyta Górniak, która wyjątkowo, zamiast mówić głupoty, zaśpiewa dla widzów. Do sieci wyciekły jej wymagania. Jedna pozycja może wyjątkowo zaskoczyć.

Allan Krupa, Edyta Górniak
26.09.2023 23:40 Edyta Górniak musi tłumaczyć się ze słów syna. Padły wiele mówiące słowa

Allan Krupa wyjawił wprost w jednym z wywiadów, ile chciałby zarabiać. Kwota, którą podał była zaskakująca i wywołała w sieci ogromne poruszenie. Teraz Edyta Górniak postanowiła wytłumaczyć się ze słów syna.

Edyta Górniak
25.09.2023 16:39 Edyty Górniak nie spodziewała się takiego ciosu. Ochroniarz był bezlitosny

Edyta Górniak opublikowała na Instagramie relację, w której podzieliła się z fanami tym, co ją spotkało. Gwiazda nie spodziewała się otrzymać ciosu... od ochroniarza. "Nie wiem, co się dzieje z ludźmi" - żaliła się fanom.

Allan Krupa Dariusz Krupa Edyta Górniak
25.09.2023 09:34 Mocne zarzuty Allana Krupy wobec ojca. "Okradł mnie i moją mamę"

Allan Krupa postawił na karierę muzyczną, jednak na razie szerszej publiczności bardziej niż ze swoich utworów znany jest z kontrowersyjnych wywiadów, jakich udziela. W jednej z rozmów poruszył trudny temat ojca, jednak synowi Edyty Górniak daleko było do sentymentów. W kwestii naprawy swoich opłakanych relacji z Dariuszem Krupą postawił jeden warunek, przy okazji skutecznie pogrążając swojego rodziciela. Jakie zarzuty ma Allan Krupa wobec ojca?

Edyta Górniak
25.09.2023 08:37 Edyta Górniak zadzwoniła na 997. Rozmowa z policjantem nie poszła po jej myśli

Edyta Górniak podzieliła się z fanami niezbyt miłą przygodą, do jakiej doszło w Warszawie podczas pewnego popołudnia. Gwiazda była zmuszona zadzwonić na numer alarmowy, jednak rozmowa zupełnie nie poszła tak, jakby tego chciała. Dlaczego Edyta Górniak dała się ponieść emocjom?

Edyta Górniak, Beata Kozidrak
24.09.2023 15:47 Niebywałe, co Edyta Górniak ujawniła o Beacie Kozidrak. Wszystko wydało się po latach

W młodości Edyta Górniak miała spore problemy. Co ciekawe miała w tym swój udział jej koleżanka po fachu, Beata Kozidrak. Diwa polskiej sceny muzycznej zdobyła się ostatnio na szczere wyznanie na antenie telewizji publicznej. Omal nie wyleciała ze szkoły przez królową estrady. O co dokładnie chodzi?  

Edyta Górniak
19.09.2023 12:12 Edyta Górniak występuje w TVP, ale nie popiera PiS? Gwiazda zabrała głos

Edyta Górniak z powodzeniem występuje w wielu programach pod egidą TVP, przez co jest oskarżana o sympatie do związanej z publiczną telewizją partii PiS. Piosenkarka, która do tej pory stroniła od politycznych deklaracji, zdobyła się na szczere wyznanie. Czy Edyta Górniak popiera PiS?

Edyta Górniak i Robert Kozyra
18.09.2023 22:37 Edyta Górniak uderza w byłego partnera. Robert Kozyra może być wściekły

Edyta Górniak i Robert Kozyra przed laty tworzyli parę, wydawałoby się, że niemal idealną. Niestety, po kilku latach ich związek się rozpadł, a byli partnerzy, nie szczędzili sobie wzajemnie przykrych słów. Po wielu latach od ich rozstania mogłoby się wydawać, że konflikt pomiędzy dawnymi kochankami należy do przeszłości, jednak to, co powiedziała Edyta Górniak, zdecydowanie świadczy o czymś zupełnie innym. 

Robert Janowski, Edyta Górniak
16.09.2023 13:24 Edytę Górniak i Roberta Janowskiego połączyło "Metro". Jak dziś wyglądają ich relacje?

Edyta Górniak i Robert Janowski to odtwórcy głównych ról “Metra”. Krążyły plotki, że spotykali się także poza teatrem, ale nigdy nie potwierdzili tych doniesień. Przez lata utrzymywali ciepłe stosunki, a jak teraz wygląda ich relacja?

Edyta Górniak
14.09.2023 19:23 Niepokojące informacje o Edycie Górniak. Trzeba było wezwać do niej lekarza

Edyta Górniak jest gwiazdą nowego programu TVP “Rytm Dwójki”. Według doniesień jednego z tabloidów, na plan show trzeba było wezwać lekarza. Wszystko przez chorobę piosenkarki.

Edyta Górniak Doda
14.09.2023 09:11 Edyta Górniak oskarża Dodę o nieszczerość. "Mówi coś innego, niż robi"

Edyta Górniak zaktualizowała swoją opinię na temat Dody i podzieliła się kilkoma nowymi dokuczliwymi uwagami. Co diwa polskiej piosenki tym razem zarzuciła swojej koleżance po fachu? Okazuje się (choć to wcale nie dziwi), że Edyta Górniak na zachowanie Dody patrzy surowym okiem i wysuwa bardzo krytyczne wnioski.

Edyta Górniak
10.09.2023 16:10 Wydało się, ile zarabia Edyta Górniak. W nowym programie TVP dostała największą gażę

Edyta Górniak może liczyć na spory zastrzyk gotówki. Wszystko dzięki propozycji, jaką otrzymała od TVP. Gwiazda w najnowszym programie publicznego nadawcy zarobi setki tysięcy złotych. 

Allan Krupa
06.09.2023 11:59 Allan Krupa po raz pierwszy szczerze o rozstaniu. Wyjawił, dlaczego zerwał z Angeliką

Niedawno, bo w sierpniu, Allan Krupa rozstał się z dziewczyną, Angeliką. Para od dłuższego czasu mieszkała razem, a na Instagramie często dzieliła się swoim szczęściem z fanami. W ostatnim wywiadzie syn Edyty Górniak zdecydował się opowiedzieć o powodach zakończenia relacji. Dodał, że jego mama w tej sytuacji wsparła obydwie strony. 

Edyta Górniak
22.08.2023 13:03 Edyta Górniak rozpacza po rozstaniu Allana z dziewczyną

Edyta Górniak ma powody do zmartwień. 19-letni Allan Krupa, syn popularnej wokalistki, przeżył ostatnio spore rozczarowanie. Na szczęście, w trudnych chwilach może liczyć na pełne wsparcie ze strony współczującej mamy, która wyraźnie mocno przeżywa troski ukochanego jedynaka.

Edyta Górniak, Allan Krupa
19.08.2023 19:09 Nerwowa sytuacja w domu Edyty Górniak. Podjęła ważną decyzję w trosce o syna

Edyta Górniak ma za sobą sporo ciężkich chwil. Jej największym źródłem szczęścia jest jej syn, Allan Krupa. Chłopak dziś jest już dojrzały i robi coraz większą karierę. Jego mamie zależy na tym, żeby nie popełnił żadnej głupiej decyzji. Ostatnio Górniak opowiedziała, że niepokoi się o syna i dla jego dobra, podjęła pewną decyzję.