Rozrywka.Goniec.pl > Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak
28.09.2023 12:19 Edyta Górniak ujawniła, ile odebrał im Dariusz Krupa. Lepiej usiądźcie

Ostatnio w mediach coraz częściej pojawia się nazwisko Dariusza Krupy. Podczas wywiadu, który udzielił jego syn, Allan, padły poważne oskarżenia kierowane w jego stronę, a teraz głos zabrała Edyta Górniak. Wróciła wspomnieniami do ich związku i bolesnego rozstania, a także wypomniała, ile pieniędzy miał jej odebrać były mąż. Kwota może przyprawić o zawroty głowy.

Edyta Górniak
27.09.2023 15:31 Takie wymagania ma Edyta Górniak przed występem na PGE Narodowym. Lista żądań robi wrażenie

Już w sobotę w Warszawie odbędzie się koncert "Roztańczony PGE Narodowy", na którym pojawią się gwiazdy sympatyzujące z Telewizją Polską. Jedną z gwiazd wieczoru będzie Edyta Górniak, która wyjątkowo, zamiast mówić głupoty, zaśpiewa dla widzów. Do sieci wyciekły jej wymagania. Jedna pozycja może wyjątkowo zaskoczyć.

Allan Krupa, Edyta Górniak
26.09.2023 23:40 Edyta Górniak musi tłumaczyć się ze słów syna. Padły wiele mówiące słowa

Allan Krupa wyjawił wprost w jednym z wywiadów, ile chciałby zarabiać. Kwota, którą podał była zaskakująca i wywołała w sieci ogromne poruszenie. Teraz Edyta Górniak postanowiła wytłumaczyć się ze słów syna.

Edyta Górniak
25.09.2023 16:39 Edyty Górniak nie spodziewała się takiego ciosu. Ochroniarz był bezlitosny

Edyta Górniak opublikowała na Instagramie relację, w której podzieliła się z fanami tym, co ją spotkało. Gwiazda nie spodziewała się otrzymać ciosu... od ochroniarza. "Nie wiem, co się dzieje z ludźmi" - żaliła się fanom.

Allan Krupa Dariusz Krupa Edyta Górniak
25.09.2023 09:34 Mocne zarzuty Allana Krupy wobec ojca. "Okradł mnie i moją mamę"

Allan Krupa postawił na karierę muzyczną, jednak na razie szerszej publiczności bardziej niż ze swoich utworów znany jest z kontrowersyjnych wywiadów, jakich udziela. W jednej z rozmów poruszył trudny temat ojca, jednak synowi Edyty Górniak daleko było do sentymentów. W kwestii naprawy swoich opłakanych relacji z Dariuszem Krupą postawił jeden warunek, przy okazji skutecznie pogrążając swojego rodziciela. Jakie zarzuty ma Allan Krupa wobec ojca?

Edyta Górniak
25.09.2023 08:37 Edyta Górniak zadzwoniła na 997. Rozmowa z policjantem nie poszła po jej myśli

Edyta Górniak podzieliła się z fanami niezbyt miłą przygodą, do jakiej doszło w Warszawie podczas pewnego popołudnia. Gwiazda była zmuszona zadzwonić na numer alarmowy, jednak rozmowa zupełnie nie poszła tak, jakby tego chciała. Dlaczego Edyta Górniak dała się ponieść emocjom?

Edyta Górniak, Beata Kozidrak
24.09.2023 15:47 Niebywałe, co Edyta Górniak ujawniła o Beacie Kozidrak. Wszystko wydało się po latach

W młodości Edyta Górniak miała spore problemy. Co ciekawe miała w tym swój udział jej koleżanka po fachu, Beata Kozidrak. Diwa polskiej sceny muzycznej zdobyła się ostatnio na szczere wyznanie na antenie telewizji publicznej. Omal nie wyleciała ze szkoły przez królową estrady. O co dokładnie chodzi?  

Edyta Górniak
19.09.2023 12:12 Edyta Górniak występuje w TVP, ale nie popiera PiS? Gwiazda zabrała głos

Edyta Górniak z powodzeniem występuje w wielu programach pod egidą TVP, przez co jest oskarżana o sympatie do związanej z publiczną telewizją partii PiS. Piosenkarka, która do tej pory stroniła od politycznych deklaracji, zdobyła się na szczere wyznanie. Czy Edyta Górniak popiera PiS?

Edyta Górniak i Robert Kozyra
18.09.2023 22:37 Edyta Górniak uderza w byłego partnera. Robert Kozyra może być wściekły

Edyta Górniak i Robert Kozyra przed laty tworzyli parę, wydawałoby się, że niemal idealną. Niestety, po kilku latach ich związek się rozpadł, a byli partnerzy, nie szczędzili sobie wzajemnie przykrych słów. Po wielu latach od ich rozstania mogłoby się wydawać, że konflikt pomiędzy dawnymi kochankami należy do przeszłości, jednak to, co powiedziała Edyta Górniak, zdecydowanie świadczy o czymś zupełnie innym. 

Robert Janowski, Edyta Górniak
16.09.2023 13:24 Edytę Górniak i Roberta Janowskiego połączyło "Metro". Jak dziś wyglądają ich relacje?

Edyta Górniak i Robert Janowski to odtwórcy głównych ról “Metra”. Krążyły plotki, że spotykali się także poza teatrem, ale nigdy nie potwierdzili tych doniesień. Przez lata utrzymywali ciepłe stosunki, a jak teraz wygląda ich relacja?

Edyta Górniak
14.09.2023 19:23 Niepokojące informacje o Edycie Górniak. Trzeba było wezwać do niej lekarza

Edyta Górniak jest gwiazdą nowego programu TVP “Rytm Dwójki”. Według doniesień jednego z tabloidów, na plan show trzeba było wezwać lekarza. Wszystko przez chorobę piosenkarki.

Edyta Górniak Doda
14.09.2023 09:11 Edyta Górniak oskarża Dodę o nieszczerość. "Mówi coś innego, niż robi"

Edyta Górniak zaktualizowała swoją opinię na temat Dody i podzieliła się kilkoma nowymi dokuczliwymi uwagami. Co diwa polskiej piosenki tym razem zarzuciła swojej koleżance po fachu? Okazuje się (choć to wcale nie dziwi), że Edyta Górniak na zachowanie Dody patrzy surowym okiem i wysuwa bardzo krytyczne wnioski.

Edyta Górniak
10.09.2023 16:10 Wydało się, ile zarabia Edyta Górniak. W nowym programie TVP dostała największą gażę

Edyta Górniak może liczyć na spory zastrzyk gotówki. Wszystko dzięki propozycji, jaką otrzymała od TVP. Gwiazda w najnowszym programie publicznego nadawcy zarobi setki tysięcy złotych. 

Allan Krupa
06.09.2023 11:59 Allan Krupa po raz pierwszy szczerze o rozstaniu. Wyjawił, dlaczego zerwał z Angeliką

Niedawno, bo w sierpniu, Allan Krupa rozstał się z dziewczyną, Angeliką. Para od dłuższego czasu mieszkała razem, a na Instagramie często dzieliła się swoim szczęściem z fanami. W ostatnim wywiadzie syn Edyty Górniak zdecydował się opowiedzieć o powodach zakończenia relacji. Dodał, że jego mama w tej sytuacji wsparła obydwie strony. 

Edyta Górniak
22.08.2023 13:03 Edyta Górniak rozpacza po rozstaniu Allana z dziewczyną

Edyta Górniak ma powody do zmartwień. 19-letni Allan Krupa, syn popularnej wokalistki, przeżył ostatnio spore rozczarowanie. Na szczęście, w trudnych chwilach może liczyć na pełne wsparcie ze strony współczującej mamy, która wyraźnie mocno przeżywa troski ukochanego jedynaka.

Edyta Górniak, Allan Krupa
19.08.2023 19:09 Nerwowa sytuacja w domu Edyty Górniak. Podjęła ważną decyzję w trosce o syna

Edyta Górniak ma za sobą sporo ciężkich chwil. Jej największym źródłem szczęścia jest jej syn, Allan Krupa. Chłopak dziś jest już dojrzały i robi coraz większą karierę. Jego mamie zależy na tym, żeby nie popełnił żadnej głupiej decyzji. Ostatnio Górniak opowiedziała, że niepokoi się o syna i dla jego dobra, podjęła pewną decyzję.

Edyta Górniak
12.08.2023 22:47 Edyta Górniak zachwyciła na koncercie TVP. Występ i suknia przejdą do historii

Edyta Górniak była jedną z gwiazd, które wystąpiły podczas koncertu TVP “Silna Biało-Czerwona” w Giżycku. Artystka w przejmującej interpretacji zaśpiewała utwór “Białe róże”, lecz nie tylko jego wykonanie zachwyciło publiczność. Ogromne wrażenie zrobiła także kreacja piosenkarki. 

Edyta Górniak
17.07.2023 14:00 Edyta Górniak będzie prelegentką od uzdrawiania duszy. Ile trzeba zapłacić za kurs?

Edyta Górniak zachwyca nie tylko talentem wokalnym, ale też bardzo intensywną wrażliwością. Piosenkarka słynąca ze zgłębiania alternatywnych metod poszukiwania własnego jestestwa wreszcie znalazła platformę, na której zostanie uważnie wysłuchana. Edyta Górniak swojemu nowemu posłannictwu da wyraz podczas kongresu, na którym poprowadzi kurs przyśpieszonego "synchronizowania się ze światem subtelnym". Brzmi bajecznie, jednak ile trzeba za to zapłacić i co wchodzi w skład ceny?

Edyta Górniak
13.07.2023 15:34 Edyta Górniak zamierza osiedlić się poza Polską. Gdzie zamieszka?

Edyta Górniak zamierza osiedlić się poza Polską. Piosenkarka swoją decyzję podparła konkretnymi argumentami, jednocześnie wyznała, że  nigdy nie zdecyduje się na zakup nieruchomości za granicą na własność. W jakim kraju zamieszka Edyta Górniak i dlaczego tak stanowczo podchodzi do kupna posiadłości? Nieoczywisty kierunek to nie jedyne zaskoczenie. 

Edyta Górniak
03.07.2023 16:41 Edyta Górniak wynajęła dom, woli mieszkać w hotelach. Niewiarygodne powody

Edyta Górniak jest wrażliwą artystką, więc cały czas troszczy się, by emocji w jej życiu nie zabrakło. Spontaniczna decyzja o wynajęciu swojego dotychczas zamieszkałego luksusowego domu w Zakopanem wrażeń rzeczywiście dostarczy, jednak co dalej? Edyta Górniak wszystko skrupulatnie wyjaśniła.

Paulla
30.06.2023 17:52 Zarzucano jej, że kopiuje styl Edyty Górniak. Dziś Paulla nie przypomina siebie sprzed lat

Paulla przez lata swojej kariery musiała mierzyć się z porównaniami do Edyty Górniak. Fani wytykali jej podobną fryzurę, styl, a nawet barwę głosu. Dziś piosenkarka zmieniła się nie do poznania. Na najnowszych zdjęciach nie przypomina siebie sprzed lat.

Edyta Górniak
30.06.2023 16:53 Edyta Górniak i prowadzący "Teleexpress" byli parą, później oskarżyła go o stalking

Edyta Górniak spotykała się przed laty z dziennikarzem Telewizji Polskiej Piotrem Gembarowskim. Związek wokalistki i prowadzącego “Teleexpress” trwał zaledwie trzy miesiące i zakończył się w nie najlepszej atmosferze. Diwa oskarżyła byłego kochanka o stalking.

Edyta Górniak
29.06.2023 10:20 Ojciec Edyty Górniak nie żyje od lat. Gwiazda twierdzi, że nadal ma z nim kontakt

Jan Górniak, ojciec Edyty Górniak, odszedł w 2007 roku. Mówiło się, że diwie nie udało im się ostatecznie naprawić ich relacji, ale teraz zaskakująco stwierdziła, że nadal się z nim komunikuje. W jaki sposób wokalistka kontaktuje się z byłym gitarzystą Don Vasyla?

Edyta Górniak
24.06.2023 08:17 Edyta Górniak ujawniła treść swojego testamentu. Padły znane nazwiska

Edyta Górniak chętnie opowiada o tym, że ma 4000 lat, jednak mimo długowieczności jest przezorna i już jakiś czas temu spisała testament. Piosenkarka na łamach prasy kolorowej opowiedziała o planach dotyczących kolejnych zapisów w dokumencie. Niebywałe, o kim wspomina Edyta Górniak.

None
17.06.2023 10:48 Edyta Górniak padła ofiarą oszustów internetowych. Teraz wyłudzają pieniądze od jej fanów

Edyta Górniak cieszy się ogromną popularnością wśród fanów. Wielu z nich marzy o spotkaniu i rozmowie z piosenkarką. Oszuści internetowi są na to wszystko bardzo wyczuleni i nie przepuszczą żadnej okazji, żeby przejść do ataku. Tym razem postanowili wykorzystać do swoich celów wokalistkę i jej miłośników. Piszą wiadomości prywatne do fanów Górniak, wyłudzając od nich pieniądze za rzekome spotkanie z idolką. Edyta Górniak dowiedziała się o całym procederze i zaapelowała do swoich obserwatorów o rozwagę. "Nie wyłudzam od moich fanów pieniędzy!" - głośno zagrzmiała.

Edyta Górniak
11.06.2023 23:06 Wzruszający apel Edyty Górniak ze sceny w Opolu. Trudno powstrzymać łzy

Trwa 60. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Na scenie pojawiło się już wiele kultowych artystów, a najjaśniejszymi gwiazdami niewątpliwie były Edyta Górniak i Maryla Rodowicz. Młodsza z wokalistek wystąpiła w repertuarze Ireny Santor. Jej występ wzbudził ogromny zachwyt, a sama piosenkarka nie mogła powstrzymać emocji.

Edyta Górniak
11.06.2023 10:34 Edyta Górniak zwolniła pracownika. Niebywałe, kto zajął jego miejsce

Edyta Górniak pieczołowicie przygotowuje się do swojego występu w Opolu, jednak tuż przed koncertem postanowiła wręczyć jednemu ze swoich pracowników wypowiedzenie. Nie do wiary, kto zajmie jego miejsce w sztabie pomocników Edyty Górniak. 

Edyta Górniak Irena Santor
10.06.2023 11:18 Edyta Górniak zaśpiewa hity Ireny Santor w Opolu. Artystka komentuje

Edyta Górniak upamiętni muzyczny dorobek Ireny Santor podczas festiwalu w Opolu. Zapowiada, że będzie to występ owiany symboliką i historią, Czy Irena Santor jest zwolenniczką takiego pomysłu? Wokalistka postawiła sprawę jasno, przy okazji wyznając, co sądzi o eksploatacji swoich piosenek przez Edytę Górniak.