Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Roztańczony PGE Narodowy. Małgorzata Tomaszewska chwaliła się ciążowymi krągłościami, za to Edyta Górniak zaskoczyła wszystkich kosmiczną kreacją
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 30.09.2023 23:15

Roztańczony PGE Narodowy. Małgorzata Tomaszewska chwaliła się ciążowymi krągłościami, za to Edyta Górniak zaskoczyła wszystkich kosmiczną kreacją

Edyta Górniak, Małgorzata Tomaszewska
Pawel Wodzynski/East News

Roztańczony PGE Narodowy gościł mnóstwo gwiazd disco-polo. Pojawiły się też m.in. Edyta Górniak, Viki Gabor czy Maryla Rodowicz. Jesteście ciekawi, jak się prezentowali wykonawcy? 

"Roztańczony PGE Narodowy 2023"

30 września na stadionie PGE Narodowy odbyła się impreza zorganizowana przez TVP3 - "Roztańczony PGE Narodowy 2023". Wydarzenie poprowadzili Aleksander Sikora, Małgorzata Tomaszewska oraz Mateusz Szymkowiak. Na scenie wystąpili m.in.: Viki Gabor, Edyta Górniak z synem Alanem Krupą, Maryla Rodowicz, Doda, Michał Wiśniewski, Blanka, Smolasty czy Majka Jeżowska. Poza tym nie zabrakło oczywiście gwiazd disco-polo tj. Zenek Martyniuk, Boys, Piękni i młodzi czy Weekend. Jak się prezentowali? 

Mocno wyróżniała się Małgorzata Tomaszewska, która niedawno obwieściła światu, że jest w ciąży. Założyła mieniącą się, dopasowaną czarną sukienkę. Do tego dobrała czarne szpilki, a włosy ułożyła w delikatne fale. Trzeba przyznać, że prezentowała się olśniewająco. 

Świadek wypadku na autostradzie A1 zabrał głos. BMW mijało ich chwilę przed tragedią

Edyta Górniak zaszalała ze stylizacją

Edyta Górniak zaszalała zaś na całego i wybrała na ten dzień kosmiczną kreację. Miała na sobie bardzo długie kozaki i ogromny żakiet. Wszystko w mieniących się szarościach. Towarzyszył jej nie kto inny, jak ukochany syn Allan. 

 

Viki Gabor cała w czerni

Z kolei Viki Gabor postawiła na charakterną, ciężką stylówkę. Ubrała się cała na czarno, a do tego założyła ciężkie dodatki. Look tworzył wrażenie rockowej stylizacji. Wszystko podkreśliła mocnym makijażem i fryzurą w różowe cętki.