Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Maciej Musiał wystąpił z mamą na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Widzowie nie mogli się nadziwić
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 22.04.2024 08:18

Maciej Musiał wystąpił z mamą na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Widzowie nie mogli się nadziwić

Anna Markiewicz-Musiał, Maciej Musiał, Daria Syta
fot. AKPA

Ostatni odcinek "Tańca z Gwiazdami" przyniósł widzom nie tylko zapierające dech w piersiach tańce, ale także niespodziankę w postaci towarzyszących uczestnikom na parkiecie ich najbliższych. Obok fenomenalnego występu Kevina Mgleja, show skradła również mama Macieja Musiała... nie musiała nawet nic robić!

Mama Macieja Musiała skradła show w "Tańcu z gwiazdami"!

Maciej Musiał od samego początku był typowany jako jeden z faworytów tegorocznej edycji programu “Taniec z gwiazdami”. Popularny aktor bardzo poważnie podchodzi do treningów, a jego występy z Darią Sytą podziwiane są zarówno przez jury, jak i widzów. Nic dziwnego, że para wielokrotnie sięgnęła po maksymalną liczbę punktów.

W ósmym odcinku programu, Musiał musiał zmierzyć się z dwoma choreografiami - a jakby tego było mało, uczestnikom na parkiecie towarzyszyli najbliżsi. Po zatańczonym foxtrocie aktor ponownie pojawił się na scenie w towarzystwie mamy, Anny Markiewicz-Musiał. Widzów zachwyciły nie tylko taneczne zdolności Musiałów... ale również ich uroda. Nie umknęła ona również uwadze jurorów.

Rafał Maserak aż wybiegł zza stołu. Niebywałe sceny w "TzG"

Widzowie i jury nie mogło nadziwić się występowi Macieja Musiała i jego mamy

Anna Markiewicz-Musiał, mająca 53 lata, od dawna wzbudza zainteresowanie mediów ze względu na swoją młodzieńczą aparycję. W trakcie jej występu na parkiecie, internauci nie kryli zdziwienia, sugerując nawet, że wygląda ona bardziej jak siostra sławnego aktora, a nie jego matka.

Aniu, wyglądasz znakomicie. Kiedyś słyszałam, takie powiedzenie, że Bóg nie może być wszędzie, dlatego wymyślił mamę. Myślę, że Maciej może na tobie polegać. Ale Aniu, to jak cię otoczył opieką. A ty wyszłaś tu na obcasach, ban bang jive, no proszę się. - zachwycała się Iwona Pavlović.

Iwona Pavlović, oceniając taniec Musiała i jego rodzicielki, podkreśliła, że Bóg nie może być wszędzie, dlatego wymyślił mamę, a Maciej zdecydowanie może na swojej polegać. Ewa Kasprzyk również była pod ogromnym wrażeniem, nazywając występ "wzruszającym" i pełnym podziwu.

Anna Markiewicz-Musiał, Maciej Musiał, Daria Syta
fot. AKPA

Mama Macieja Musiała zachwyciła widzów młodzieńczym wyglądem

Efektem tych zachwytów było przyznanie im maksymalnej liczby punktów. Internauci również podzielali entuzjazm jury, a w mediach społecznościowych "Tańca z gwiazdami" nie mogli się nadziwić nad młodym wyglądem Anny Markiewicz-Musiał. 

“Muszę bo się uduszę! Ale mama Maćka ma piękną figurę. super taniec”, “Mama Maćka? Wygląda jak jego rówieśniczka. Co za energia”, “Mama? Myślałam że to jakaś koleżanka. Mama wygląda mega młodo! A Maciek ewidentnie bardzo się cieszył z tego tańca z mamą” - pisali wielbiciele programu i tanecznego talentu aktora.

Też podzielacie zachwyt nad ich występem w “Tańcu z gwiazdami”?

Daria Syta, Maciej Musiał, Anna Markiewicz-Musiał
fot. AKPA