Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Taniec z gwiazdami". Dagmara Kaźmierska pojawiła się na ekranie
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 21.04.2024 20:14

"Taniec z gwiazdami". Dagmara Kaźmierska pojawiła się na ekranie

"Taniec z Gwiazdami"
fot. KAPiF

Ósmy odcinek "Tańca z Gwiazdami" rozpoczął się dosyć nieoczekiwanie. Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz zaprosili do siebie Marcina Hakiela, który skomentował ostatnią sytuację związaną z Dagmarą Kaźmierską. Do widzów zwróciła się również sama "Królowa życia". Pojawiła się na ekranie. 

"Taniec z Gwiazdami". Niespodziewany początek show

W dzisiejszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" pary zatańczą na parkiecie dwukrotnie. Tym razem zaprezentują również przygotowane choreografie wspólnie ze swoimi bliskimi.

Mimo iż w ostatnim odcinku z programem pożegnał się Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, to para powróciła do dalszej rywalizacji. Wszystko w związku z rezygnacją Dagmary Kaźmierskiej. "Królowa życia" nagrała na Instagramie oświadczenie, w którym przyznała, że na dalszy udział w "TzG" nie pozwalają jej problemy zdrowotne.

Dagmara Kaźmierska mogła wygrać "Taniec z Gwiazdami"? Nieoficjalne doniesienia

"Taniec z Gwiazdami". Dagmara Kaźmierska zwróciła się do widzów

Przypomnijmy, że Dagmara Kaźmierska tańczyła w duecie z Marcinem Hakielem. Już na samym początku 8 odcinka tancerz skomentował całą sytuację związaną z rezygnacją "królowej życia". Do widzów zwróciła się również sama Kaźmierska, ze specjalnego telebimu. Niestety nie mogła pojawić się osobiście w programie.

Kochani dobry wieczór, no cześć Hakielku… Gorzej bywało i brawo bili. Boli mnie wszystko, jestem obolała, ale jestem z wami sercem - powiedziała Kaźmierska. - No co, no musicie dalej oglądać program, bo to jest najpiękniejszy program w tym kraju - dodawała.

Dagmara Kaźmierska przyznała, że w programie sercem jest z "naszą kochaną Roxie". Krzysztof Ibisz zapytał, czy celebrytka ma coś do przekazania Iwonie Pavlović.

Kochana moja najpiękniejsza Alexis, odetchniesz w końcu z ulgą… - powiedziała Kaźmierska.

hakiel.png
fot. KAPiF

"Taniec z Gwiazdami". Nieoczekiwany początek 8 odcinka

Przypomnijmy, że w dzisiejszym odcinku gwiazdy zatańczą dwukrotnie, w tym jeden taniec zaprezentują razem ze swoimi bliskimi. Na zdjęciach z treningów można było zauważyć, że Roksana Węgiel szykuje coś wspólnie z Kevinem. Czy 19-letnia gwiazda i jej ukochany porwą jurorów?

ZOBACZ: Odejście Dagmary Kaźmierskiej z "Tańca z gwiazdami". Głos zabrała legendarna tancerka

Z trwającą edycją "Tańca z Gwiazdami" pożegnali się jak do tej pory: Adam Kszczot i Katarzyna Vu Manh, Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Kamil Gwara, Beata Olga Kowalska i Mieszko Masłowski, Filip Chajzer i Hanna Żudziewicz, Kamil Baleja i Magdalena Perlińska oraz Aleksander Mackiewicz i Izabela Skierska.