Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Dagmara Kaźmierska mogła wygrać "Taniec z Gwiazdami"? Nieoficjalne doniesienia
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 19.04.2024 09:17

Dagmara Kaźmierska mogła wygrać "Taniec z Gwiazdami"? Nieoficjalne doniesienia

dagmara kaźmierska
fot. KAPiF

Wczoraj ku zaskoczeniu wielu fanów "Tańca z Gwiazdami" jedna najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek ogłosiła, że rezygnuje z dalszego udziału w programie. Dagmara Kaźmierska postanowiła sama odejść z tanecznego show, ze względu na problemy zdrowotne. Teraz pojawiają się nieoficjalne informacje, że gdyby Kaźmierska tańczyła dalej, mogłaby dojść do finału, a nawet wygrać cały program.

Dagmara Kaźmierska wzbudza spore kontrowersje w "Tańcu z Gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska to jedna z uczestniczek bieżącej edycji "Tańca z Gwiazdami", która wzbudza ogromne kontrowersje. Wszystko głównie przez to, że popularna "królowa życia" nie prezentuje na parkiecie wybitnych umiejętności, jest bardzo nisko oceniana przez jury, a mimo to udaje jej się przechodzić do kolejnych odcinków tanecznego show. Fani programu są niezadowoleni i podnoszą głosy, że Kaźmierska zajmuje miejsce w "TzG" znacznie bardziej utalentowanym celebrytom.

Wczoraj dosyć nieoczekiwanie sama Dagmara Kaźmierska ogłosiła w swoich mediach społecznościowych, że musi zrezygnować z dalszego udziału w programie. Już w najbliższą niedzielę ćwierćfinały "Tańca z Gwiazdami", które odbędą się bez "królowej życia". 

Dagmara Kaźmierska odeszła z "Tańca z Gwiazdami". Wiemy, kto ją zastąpi

Dagmara Kaźmierska rezygnuje z dalszego udziału w "Tańcu z Gwiazdami"

Dla mnie jesteś zwyciężczynią - skomentował decyzję o odejściu Kaźmierskiej jej taneczny partner Marcin Hakiel. Również Iwona Pavlović, która w trakcie show zazwyczaj bardzo surowo oceniała występy Kaźmierskiej, wcale nie cieszyła się z jej rezygnacji z "Tańca z Gwiazdami".

Polsat ujawnił, że w miejsce Kaźmierskiej do programu powróci Krzysztof Szczepaniak, który odpadł w ostatnim odcinku.

Jak się okazuje, mimo skrajnych emocji, które Kaźmierska wywołuje wśród widzów swoimi popisami w programie, celebrytka wcale nie była na straconej pozycji. Nieoficjalnie mówi się, że Dagmara Kaźmierska mogła nawet wygrać program.

Dagmara Kaźmierska mogła wygrać "Taniec z Gwiazdami"?

Jak donosi informator portalu shownews.pl, gdyby nie problemy ze zdrowiem Dagmara Kaźmierska miała szansę nawet na zwycięstwo w "Tańcu z Gwiazdami".

Myślę, że Dagmarze dały do myślenia komentarze widzów po ostatnim odcinku, a kontuzja - która jest prawdziwa i od dłuższego czasu mocno dawała się jej we znaki - tylko pomogła jej w podjęciu decyzji o rezygnacji z dalszego udziału. Prawda jest taka, że gdyby się uparła, to doszłaby do finału, a może nawet by wygrała, bo głosami SMS-owymi nokautowała resztę uczestników - miał powiedzieć informator portalu.

Nieoficjalnie mówi się, że to właśnie Dagmara Kaźmierska otrzymywała najwięcej głosów od widzów, czym deklasowała swoich konkurentów w programie. Dorównać jej mogła ponoć tylko Roksana Węgiel.