Rozrywka.Goniec.pl > Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska
26.05.2024 20:25 Dagmara Kaźmierska odpowiada na zarzuty. Wydała specjalne oświadczenie

Dagmara Kaźmierska postanowiła oficjalnie odnieść się do zarzutów krążących wokół jej osoby od kilku tygodni. Celebrytka udostępniła na TikToku specjalne oświadczenie, w którym ponownie ustosunkowała się do śledztwa Gońca. Co postanowiła powiedzieć?

Dagmara Kaźmierska
26.05.2024 17:52 Dagmara Kaźmierska ma ogromny problem ze zdrowiem. Conan pokazał zdjęcie

Dagmara Kaźmierska przechodzi ostatnio przez ciężki okres. Najpierw rezygnacja z “Tańca z Gwiazdami”, a później doniesienia medialne dotyczące jej mrocznej przeszłości. Teraz do tego wszystkiego doszły problemy zdrowotne. Syn celebrytki zamieścił na Instagramie zdjęcie, które zmroziło fanów gwiazdy.

Roksana Węgiel i Dagmara Kaźmierska
25.05.2024 18:20 Roksana Węgiel broni Dagmary Kaźmierskiej. Wielu Polaków będzie wściekłych

W świecie show-biznesu skandale i kontrowersje nie są niczym nowym, ale czasami relacje, które się w nim rodzą, potrafią zaskoczyć. Tak było w przypadku Roksany Węgiel, która szybko odnalazła wspólny język z Dagmarą Kaźmierską. Polubiła ją tak bardzo, że publicznie broni celebrytki, której przeszłość niedawno zrujnowała karierę.

Dagmara Kaźmierska, Edyta Nowak-Nawara
23.05.2024 13:25 Edzia o przyjaźni z Dagmarą Kaźmierską. Rozwiała wszelkie wątpliwości

Była przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej znów mówi o jej działaniach. Tym razem Edzia skomentowała powrót celebrytki do Polski. Wszystkie informacje na temat ich obecnej relacji wyszły na jaw. 

Dagmara Kaźmierska i Krzysztof Rutkowski
22.05.2024 17:37 Krzysztof Rutkowski wprost o Dagmarze Kaźmierskiej. "Byliśmy w tej agencji"

Krzysztof Rutkowski wielokrotnie brał udział w akcjach, współpracował również z policją. Podczas jednej z nich znalazł się w agencji towarzyskiej, prowadzonej przez Dagmarę Kaźmierską. Co o celebrytce myśli detektyw?

Dagmara Kaźmierska
19.05.2024 18:22 Dagmara Kaźmierska na komunii. 10 słowami skomentowała aferę wokół siebie

Dagmara Kaźmierska niemal zniknęła z mediów. To wszystko po wyjściu na jaw szczegółów dotyczących jej kryminalnej przeszłości. Celebrytka nadal jednak bywa aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio podzieliła się zdjęciami z rodzinnej uroczystości. 

Dagmara Kaźmierska
16.05.2024 11:42 Dagmara Kaźmierska straciła fortunę. Ma plan, jak wszystko naprawić

Dagmara Kaźmierska, od lat przyciągała uwagę mediów swoim barwnym i kontrowersyjnym życiem. Wydawało się, że jej popularność będzie tylko rosła, ale na jaw wyszły szokujące szczegóły jej kryminalnej przeszłości. To z kolei sprawiło, że plany "Królowej życia" legły w gruzach.

Dagmara Kaźmierska
13.05.2024 22:57 Polsat ma poważne problemy. Wszystko przez Dagmarę Kaźmierską

Sprawa Dagmary Kaźmierskiej na swój dalszy ciąg, jednak to nie ona ma ponieść konsekwencje. Jak się okazuję, zaoferowanie jej udziału w ”Tańcu z gwiazdami”, może okazać się dla Polsatu bardzo kosztowne, nie tylko pod kątem wizerunkowym. Po ujawnieniu wstrząsających faktów z przeszłości ”królowej życia”, do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji zaczęły spływać skargi.

Dagmara Kaźmierska
13.05.2024 18:32 Dagmarze Kaźmierskiej puściły nerwy. Pokłóciła się z fanami

Dagmara Kaźmierska chwali się luksusowym życiem na wakacjach w Egipcie, podczas gdy w Polsce wychodzą na jaw kolejne, szokujące fakty z jej kryminalnej przeszłości. ”Królowa życia” dalej aktywnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych, gdzie co jakiś czas odpowiada na krytykę ze strony internautów. Tym razem jednak nie wytrzymała.

dagmara kaźmierska
08.05.2024 19:45 Dagmara Kaźmierska nie wytrzymała. "Nie uciekłam, bo nie mam przed czym"

Dagmara Kaźmierska odniosła się za pośrednictwem mediów społecznościowych do wielu krytycznych komentarzy, jakie otrzymała po serii artykułów Gońca. Przypomnijmy, nasz portal dotarł do bardzo wielu szokujących faktów z jej kryminalnej przeszłości. "Królowa życia" odniosła się również do plotek, jakoby uciekła z Polski.

Dagmara Kaźmierska
06.05.2024 16:06 Ujawnił kulisy zatrzymania Kaźmierskiej. Tak miała oszukać policjantów

Dagmara Kaźmierska w ostatnim czasie budzi wiele emocji, a wszystko za sprawą akt, do których dotarł portal Goniec.pl. Ujawniono wówczas mroczną przeszłość celebrytki, a także szczegóły dotyczące przyczyn jej skazania. A jak wyglądało zatrzymanie “królowej życia”? Były policjant opowiedział o jego kulisach.

Dagmara Kaźmierska, Edward Miszczak
06.05.2024 15:01 Zapytali Miszczaka o Kaźmierską. Jego reakcja mówi wszystko

Podczas finału “Tańca z Gwiazdami” na parkiecie pojawili się niemal wszyscy uczestnicy minionej edycji. Widzowie transmisji nie zobaczyli jednak Dagmary Kaźmierskiej, która w trakcie sezonu zrezygnowała z udziału w programie. O jej nieobecność zapytano Dyrektora Programowego stacji Polsat - Edwarda Miszczaka. Nie był to dla niego wygodny temat.

Dagmara Kaźmierska, Kryształowa kula
05.05.2024 21:17 Nie zaprosili Kaźmierskiej na finał "TzG". Zamieściła jeden wpis

Finał “Tańca z Gwiazdami” odbywa się bez niedawnej faworytki. Dagmara Kaźmierska odeszła z tanecznego show Polsatu z powodu kontuzji. Niedługo później Goniec.pl ujawnił szczegóły kryminalnej przeszłości "Królowej Życia". Okazuje się jednak, że Dagmara Kaźmierska śledzi finał. Na profilu celebrytki pojawił się wymowny wpis. Ma swoją faworytkę.

Dagmara Kaźmierska
04.05.2024 18:01 Nie tylko agencja towarzyska. Wiemy, na czym dorobiła się Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska to postać, która w ostatnim czasie budzi wiele emocji w polskim show-biznesie. Jej życiorys, pełne jest skandali i kontrowersji, a największy z nich wybuchł niedawno, gdy na jaw wyszły szczegóły jej kryminalnej przeszłości.

Dagmara Kaźmierska
04.05.2024 16:11 Siedział z byłym mężem Dagmary Kaźmierskiej. Ujawnił, co mówił o swojej żonie

Dagmara Kaźmierska, znana z programu telewizyjnego "Królowe Życia", nagle znalazła się w samym centrum skandalu. Po ujawnieniu przez portal Goniec.pl szokujących szczegółów z jej przeszłości, kariera celebrytki się nagle załamała. Teraz na jaw wyszły kolejne informacje, które rzucają nowe światło na jej życie.

Dagmara Kaźmierska
03.05.2024 20:27 Siedział w więzieniu z mężem Kaźmierskiej. Ujawnił, co o niej mówił

Dagmara Kaźmierska zyskała ogromną rozpoznawalność i sympatię widzów dzięki udziałowi w “Królowych życia”. Ostatnio jednak jej reputacja została wyraźnie zachwiana, a wszystko za sprawą akt sprawy, do których dotarł nasz portal, a następnie ujawnił je. Wówczas jej wizerunek legł w gruzach, a celebrytka zyskała niechlubną chwałę. Jeden z portali odnalazł osadzonego, który niegdyś przebywał w więzieniu z jej byłym mężem. Mężczyzna zdradził przypuszczalną przyczynę ich rozwodu. 

Dagmara Kaźmierska
02.05.2024 23:09 Butik Dagmary Kaźmierskiej zdemolowany. Dziennikarz pokazał, co zrobili

Dagmara Kaźmierska, znana szerzej jako "Królowa życia", od lat była obiektem zainteresowania mediów i widzów. Po ujawnieniu druzgocących faktów z jej kryminalnej przeszłości, kariera oraz reputacja celebrytki legły w gruzach. Wygląda na to, że pojawiły się już osoby, które postanowiły ukarać gwiazdę telewizji.

Dagmara Kaźmierska
02.05.2024 15:33 Zaskakujący komunikat Polsatu. Chodzi o sprawę Dagmary Kaźmierskiej

Po ujawnieniu przez Goniec.pl szczegółów z mrocznej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, temat celebrytki zdominował w ostatnich dniach polskie media. Od “Królowej życia” odcięły się dotychczas promujące ją stacje telewizyjne - TVN i Polsat. Do sytuacji odniósł się rzecznik tej drugiej. 

Jacek Wójcik
02.05.2024 11:21 Jacek Wójcik odcina się od Dagmary Kaźmierskiej. Padły dosadne słowa

W związku z ujawnionymi w ostatnich dniach przez Goniec.pl informacjami, dotyczącymi Dagmary Kaźmierskiej, bohaterka “Królowych życia” nie cieszy się najlepszą prasą. Do sytuacji odniósł się także jej przyjaciel Jacek Wójcik. To koniec ich relacji?

Dagmara Kaźmierska
01.05.2024 10:38 Dagmara Kaźmierska wydała oświadczenie. Ostra reakcja internautów

Dagmara Kaźmierska, kilka dni temu zdecydowała się w końcu zabrać głos w odpowiedzi na skandal wywołany przez portal Goniec.pl, który ujawnił szczegóły jej kryminalnej przeszłości. Celebrytka zapowiada, że wkrótce poznamy "prawdę"... a w komentarzach rozgorzała dyskusja. Wśród internautów znalazł się dziennikarz, który nie krył swojego oburzenia wpisem gwiazdy.

Dagmara Kaźmierska
30.04.2024 13:36 Dagmara Kaźmierska wyjechała z Polski? Wiadomo, gdzie teraz przybywa

Burza wokół Dagmary Kaźmierskiej trwa nadal, a gwiazda "Królowych życia" postanowiła wyjechać do Egiptu, aby przeczekać zamieszanie. Ostatnio ujawnione przez Gońca wyniki śledztwa dotyczące kryminalnej przeszłości telewizyjnej gwiazdy wstrząsnęły opinią publiczną. Nic dziwnego, że stara się uciec od medialnego zamieszania. 

Dagmara Kaźmierska
29.04.2024 21:55 Dagmara Kaźmierska zabrała głos. Zareagowała na medialny skandal

Dagmara Kaźmierska, znana publiczności jako Królowa Życia, zdecydowała się w końcu zabrać głos w odpowiedzi na skandal wywołany przez portal Goniec.pl, który ujawnił szczegóły jej kryminalnej przeszłości. Informacje te wywołały ogromne poruszenie w mediach społecznościowych oraz w środowisku show-biznesu.

Dagmara Kaźmierska
29.04.2024 21:31 Ujawniliśmy przeszłość Dagmary Kaźmierskiej. Jej reakcja mówi wszystko

Conan Kaźmierski, syn Dagmary Kaźmierskiej, opublikował niedawno nagranie, na którym widać go wylegującego się nad basenem. Choć bez wątpienia byłoby to nieco dziwne, biorąc pod uwagę skandal, jaki wybuchł wokół jego mamy, to uwagę internautów zwrócił drugi plan. Kogo tam dostrzegli?

Roksana Węgiel i Dagmara Kaźmierska
29.04.2024 18:14 Roksana Węgiel w ogniu krytyki. Chodzi o nagranie z Dagmarą Kaźmierską

Roxie Węgiel to jedna z najpopularniejszych i najbardziej utalentowanych artystek młodego pokolenia. Gwiazda obecnie zachwyca na parkiecie "Tańca z gwiazdami", gdzie miała poznać Dagmarę Kaźmierską. Celebrytki się zaprzyjaźniły, a niedługo później wybuchł skandal, gdy portal Goniec.pl ujawnił szokujące szczegóły kryminalnej działalności "Królowej życia". Internauci byli bezlitośni.

Taniec z gwiazdami
28.04.2024 16:52 Nagła zmiana zasad w "Tańcu z Gwiazdami". Pierwsza taka sytuacja w historii programu

W niedzielę 28 kwietnia odbędzie się półfinał show "Taniec z Gwiazdami", a za tydzień zaplanowany jest wielki finał 27. edycji popularnego programu. Ta odsłona tanecznego formatu obfitowała w niespodzianki, a wiele wskazuje na to, że największa z nich dopiero przed nami. Co produkcja przygotowała dla widzów?

Dagmara Kaźmierska
28.04.2024 16:15 Kaźmierska zabrała głos w sprawie swojej przeszłości. Porównała się do Komendy?

Dagmara Kaźmierska, znana z udziału w programie "Królowe życia" oraz "Tańcu z gwiazdami", znalazła się w centrum uwagi po ujawnieniu przez portal Goniec.pl szokujących szczegółów dotyczących jej przeszłości kryminalnej. Teraz sama zainteresowana postanowiła zabrać w tej sprawie głos... i porównała się do Tomasza Komendy.

Dagmara Kaźmierska
27.04.2024 13:18 Tak Dagmara Kaźmierska zachowywała się w więzieniu. Naczelnik wszystko ujawnił

Naczelnik więzienia, gdzie karę odbywała Dagmara Kaźmierska z “Królowych życia”, ocenił jej zachowanie. Celebrytka występująca do niedawna w “Tańcu z Gwiazdami” żałowała swoich działań i doszło do jej resocjalizacji? - Była pięciokrotnie nagradzana regulaminowo - ocenił strażnik. Opis zawarty w aktach sądowych może zaskakiwać.

Dagmara Kaźmierska
26.04.2024 22:58 Polsat przerwał milczenie ws. skandalu z udziałem Dagmary Kaźmierskiej

Ostatnie wydarzenia związane z Dagmarą Kaźmierską wywołały spore poruszenie nie tylko wśród fanów, ale również mediów, które przez lata promowały ją i przedstawiały jako gwiazdę. Po ujawnieniu treści faktów akt sądowych celebrytki w Polsce zapanowało słuszne oburzenie. Dagmara Kaźmierska dopuszczała się potwornych rzeczy i nic dziwnego, że współprace z nią zrywają kolejne stacje.