Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dagmarze Kaźmierskiej puściły nerwy. Pokłóciła się z fanami
Laura Młodochowska
Laura Młodochowska 13.05.2024 18:32

Dagmarze Kaźmierskiej puściły nerwy. Pokłóciła się z fanami

Dagmara Kaźmierska
Fot. Kapif

Dagmara Kaźmierska chwali się luksusowym życiem na wakacjach w Egipcie, podczas gdy w Polsce wychodzą na jaw kolejne, szokujące fakty z jej kryminalnej przeszłości. ”Królowa życia” dalej aktywnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych, gdzie co jakiś czas odpowiada na krytykę ze strony internautów. Tym razem jednak nie wytrzymała.

Szokująca prawda na temat kryminalnej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej

Gwiazda ”Królowych życia” w ostatnich tygodniach pozostaje na medialnym świeczniku, jednak z pewnością nie z takich względów, jakich by chciała. Śledztwo Daniela Arciszewskiego z Goniec.pl ujawniło, że Dagmara Kaźmierska m.in. szantażowała i biła kobiety, które przetrzymywała wbrew ich woli w swoim domu publicznym ”Heidi”. Celebrytka z kryminalną przeszłością na jakiś czas wycofała się z przestrzeni publicznej, jednak po niedługim czasie wróciła do aktywnego publikowania na swoich mediach społecznościowych.

Nie żyje polski aktor. "Odszedł nad ranem"

Dagmara Kaźmierska wdała się z dyskusję z internautami

Dagmara Kaźmierska od czasu opublikowania śledztwa Gońca pozostaje na wakacjach w Egipcie, które skrupulatnie relacjonuje na swoich mediach społecznościowych. Celebrytka nie unika dyskusji z krytykami, w czasie których często przyjmuję postawę osoby niesłusznie oskarżonej. Tym razem zdecydowała się na użycie mocniejszych słów.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja 2024. Zwycięzca zniszczył statuetkę po występie

Dagmara Kaźmierska nie wytrzymała. ”Uciekło się z Polski, co?”

Sugestie, jakoby ”królowa życia” uciekła z kraju w związku z wynikami dziennikarskiego śledztwa, pojawiają się nagminnie na profilach Kaźmierskiej. Tym razem celebrytce puściły nerwy do tego stopnia, że postanowiła obrazić jedną z osób, która skrytykowała ją pod udostępnionym na Instagramie zdjęciem.

Uciekło się z Polski, co? – zapytał jeden z uczytkowników.

Tak. Od takich młotków jak ty – odpowiedziała Kaźmierska.

Niektórzy internauci pozwolili sobie także na diagnozę jej relacji z synem, która miałaby być ”niezdrowa”.

Moim zdaniem syn powinien się usamodzielnić, a matka powinna od czasu do czasu pomagać i zaglądać, ale nie stale – komentowała jedna z osób.

Kaźmierska nie pozostała obojętna na te słowa.

A moim zdaniem fajnie jest, jeśli każdy zajmie się wychowywaniem swoich dzieci, a nie cudzych – odpowiedziała.

On od trzech lat żyje swoim życiem z cudowną partnerką. Droga pani, służę dobrą radą. Więc o jego relację proszę się nie martwić – odpisała kolejnej osobie.

Źródło: Fakt.pl