Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Miliony Polaków włączą dziś wieczorem Polsat. Kultowy hit już o 20:00
Laura Młodochowska
Laura Młodochowska 12.05.2024 17:15

Miliony Polaków włączą dziś wieczorem Polsat. Kultowy hit już o 20:00

tv pilot
Fot. Pixabay/Alehandra13

Szykuję się wieczór pełen wrażeń – wszystko za sprawą emocjonujących propozycji na niedzielę od TVP1 i Polsatu. Pierwszy z hitów zacznie się już o 20, widzowie będą mieli problem z podjęciem decyzji, którą produkcję wybrać. Zaledwie godzinę później na antenie TVP1 pojawi się uwielbiany przez Polaków program, który wzrusza i bawi o łez.

Kinowy hit na Polsacie już w tę niedzielę o 20

Widzowie mają niemałe powody do zadowolenia. Topowe telewizyjne stacje mają im do zaoferowania na niedzielę rozrywkę na najwyższym poziomie, zacznie się już o 20. To właśnie wtedy na Polsacie pojawi się hollywoodzka produkcja z docenionymi aktorami. W tym samym czasie na antenie TVN zobaczymy nagradzany thriller ”Sekret w ich oczach" z Nicole Kidman w roli głównej. Z kolei o godzinie 21.20 TVP1 wyemituje kolejny odcinek popularnego reality show, który skradł serca Polaków.

Ważne doniesienia ws. chorej na raka księżnej Kate. Już 15 czerwca

Hollywoodzki hit na Polsacie. ”Dom Gucci” już w tę niedzielę o 20

Polsat przygotował na niedzielę prawdziwą gratkę nie tylko dla pasjonatów kina, ale także mody. W tę niedzielę o godzinie 20 widzowie będą mogli zobaczyć ”Dom Gucci”, czyli opartą na faktach historię Patrizii Reggiani, byłej żony Maurizo Gucciego, wnuka legendarnego projektanta mody Guccio Gucci. Krytycy są pewni – intryga i wybitna gra aktorska wbijają widza w fotel. W obsadzie znalazły się takie sławy jak Lady Gaga, Adam Driver, Al Pacino i Salma Hayek.

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pozują na weselu. Fani zachwyceni

Tuż po 21.20 Polacy przełączą na TVP1. Finałowy odcinek "Sanatorium miłości"

Niektórzy z pewnością będą mieli dzisiaj problem z wyborem programu, który dzisiaj obejrzą. Już o 21.20 na TVP1 będziemy mogli zobaczyć finał uwielbianego przez Polaków reality show ”Sanatorium miłości”. Hitowa produkcja doczekała się już sześciu sezonów i została doceniona nawet poza Polską. W każdej edycji do sanatorium przyjeżdża sześć kobiet i sześciu mężczyzn, których połączy pobyt w malowniczym miejscu. Tym razem uczestnicy zawitali do Krynicy-Zdrój, a na miejscu nie brak emocji.

Źródło: telemagazyn.pl