Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > O 21:10 wielu widzów włączy TVP1. Na ekranie kultowy polski film
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 16.04.2024 09:42

O 21:10 wielu widzów włączy TVP1. Na ekranie kultowy polski film

telewizja
fot. Alehandra13 / Pixabay

Wtorkowy wieczór będzie obfitował w interesujące produkcje telewizyjne. Ich zróżnicowanie sprawi, że widzowie będą mogli znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Sprawdźmy zatem, co takiego będzie można obejrzeć po włączeniu poszczególnych stacji. Będą premiery, a także emisja hitu dnia. Wielu Polaków o 21:10 przełączy na TVP1. 

Wtorkowy wieczór z TVN-em

Wieczorem we wtorek 16 kwietnia stacje telewizyjne wyemitują wiele interesujących produkcji, które spotkają się z zainteresowaniem widzów. Będzie można uronić łzę smutku, pośmiać się, a także zobaczyć telewizyjną gwiazdę w nowej odsłonie.

Zacznijmy zatem od TVN-u, który, po emisji “Na Wspólnej” oraz “Milionerów”, zaprezentuje nowy program rozrywkowy z Małgorzatą Rozenek-Majdan w roli głównej. 

W formacie “Pokonaj mnie, jeśli potrafisz”, który wystartuje o godzinie 21:35, zobaczymy, jak celebrytka zmierzy się z trudnym wyzwaniem - ogromnym zimnem, wręcz lodowatym. Czy uda się jej pokonać przeciwnika, który wyzwie ją na pojedynek, by pojedynkować się z nim w pływaniu zimą w Morzu Bałtyckim?

Następnie o godzinie 22:40 wyemitowany zostanie kolejny odcinek talk-show “Kuba Wojewódzki”. W programie na kanapie zasiądą dwie telewizyjne postacie: Klaudia El Dursi i Klaudiusz Sevković, który niegdyś pojawił się w pierwszej edycji “Big Brothera”.

Tak przekonali Macieja Musiała do udziału w "Tańcu z gwiazdami"? Oto jego warunki

Wtorkowy wieczór z Polsatem

Polsat również przygotował dla swoich widzów ciekawe produkcje. O godzinie 20:05 wyemitowany zostanie kolejny już odcinek “Ninja Warrior Polska”, gdzie osoby o niesamowitej sile i woli zwycięstwa staną do boju, by pokonać trudny tor przeszkód. Dla najlepszej osoby czeka ogromna nagroda, wynosząca aż 200 tysięcy złotych.

Następnie o godzinie 22:05 zostanie wyemitowany thriller z 2002 roku w reżyserii Clinta Eastwooda “Krwawa profejsa”. Film ten opowiada o Agencie FBI, Terrym McCalebie, który, po zabiegu przeszczepienia serca, wycofuje się z branży. Powraca do niej w momencie, w którym zgłasza się do niego kobieta, twierdząca, że otrzymał on organ od jej zamordowanej siostry. Mężczyzna postanawia odkryć prawdę, jednak nie wszystko będzie takie łatwe, jak początkowo mogło mu się wydawać.

ZOBACZ TAKŻE: Conan się doigrał? Produkcja "TzG" ukarała syna Dagmary Kaźmierskiej

Wtorkowy wieczór z TVP1. Szykuje się wielki hit

TVP 1 również przygotowała na dzisiejszy wieczór specjalne produkcje. O 20:30 widzowie będą mogli przenieść się do XV wieku, a wszystko za sprawą “Korony królów. Jagiellonowie”. Po raz kolejny pokazane zostanie dworskie życie i trudy średniowiecznego życia. 

Następnie o godzinie 21:10 wyemitowany zostanie poruszający film reżyserowany przez Andrzeja Wajdę pt. “Katyń”. Produkcja ta, opowiadająca o ponurych i niezwykle smutnych czasach wojennych, pokaże historię polskich oficerów, którzy stracili życie podczas zbrodni katyńskiej, a także ich rodzin, które z nadzieją oczekiwały na powrót swoich bliskich. W filmie wystąpiło wielu znakomitych rodzimych artystów, m.in.: Jan Englert, Danuta Stenka, Artur Żmijewski, Andrzej Chyra, Maja Ostaszewska, Paweł Małaszyński czy Magdalena Cielecka.

Tagi: Polsat TVN TVP