Rozrywka.Goniec.pl > Jan Englert

Jan Englert

Jan Englert
25.02.2024 12:10 Englert był o włos od śmierci! W ostatniej chwili ktoś go zastąpił

Jan Englert cudem uniknął tragicznej śmierci? 10 kwietnia 2010 roku aktor miał wraz z rządową delegacją lecieć do Smoleńska, gdzie odbywać się miały obchody 70. rocznicy zbrodni katyńskiej. W ostatniej chwili artystka zrezygnował z wyjazdu, a jego miejsce zajął wówczas jego kolega z branży, Janusz Zakrzeński. Dlaczego legendarny Lipski z “Kilera” nie poleciał feralnego dnia samolotem?

Jan Englert
11.02.2024 14:05 Jan Englert jest śmiertelnie chory. "W moim wieku już się go nie rusza"

Jan Englert należy do grona najpopularniejszych aktorów w naszym kraju. Artysta swoją karierę budował jeszcze w czasach, gdy potrzebny był talent, aby osiągnąć sukces. Bez wątpienia umiejętności nigdy mu nie brakowało. Trudno uwierzyć, że wybitny artysta żyje z tykającą bombą, która w każdej chwili może pozbawić go życia.

Beata Ścibakówna, Jan Engler
02.09.2023 13:52 Beata Ścibakówna tłumaczy się po aferze w Grecji. "Jeszcze nigdy nie zaatakowano nas taką ilością jadu"

Greckie wakacje Jana Englerta i Beaty Ścibakówny wywołały w sieci ogromne poruszenie. Wszystko przez to, że aktorka pokazała zdjęcie, na którym wraz z mężem zwiedzają okolicę na osłach, które wypożyczyli. Wywołało to oburzenie wielu internautów. Beata Ścibakówna w końcu zabrała głos w tej sprawie.

Jan Englert i Beata Ścibakówna
01.09.2023 19:42 Jan Englert i Beata Ścibakówna w ogniu krytyki. Zarzucają im znęcanie się nad zwierzętami

Ostatnio Jan Englert i Beata Ścibakówna spędzali czas w słonecznej Grecji, gdzie korzystali z pięknej pogody. Czas spędzali także na zwiedzaniu pięknych miejsc. Wszystko wydawało się idealne, aż do momentu, gdy aktorka zamieściła zdjęcie, na których widać, jak podróżują na ośle. Wówczas małżeństwo zostało zaatakowane przez obrońców praw zwierząt, którzy nie zostawili na parze aktorskiej suchej nitki.

Jan Englert
19.07.2023 19:18 Jan Englert gorzko o swojej przyszłości. Aktor zmaga się z poważną chorobą. "Gdzie jest moje miejsce? Nigdzie. Umieram"

Dwa lata temu Jan Englert wyznał, że zmaga się z ogromnymi problemami zdrowotnymi. Lekarze wykryli u niego nieoperacyjnego tętniaka aorty szyjnej. W ostatnim czasie aktor udzielił wywiadu, w którym podzielił się bardzo smutną refleksją dotyczącą swojej przyszłości. 

Jan Englert
27.05.2023 17:23 Jan Englert ma tętniaka aorty. Czeka go poważna operacja

Jakiś czas temu Jan Englert wyznał, że wykryto u niego tętniaka aorty szyjnej, który nie kwalifikuje się do zabiegu. Teraz artystę czeka operacja, jednak z zupełnie innego powodu. 

Jan Enlgert i Beata Ścibakówna
11.05.2023 21:11 Beata Ścibakówna opublikowała wyjątkowe zdjęcia Jana Englerta. Jedno ma dla niej wyjątkowe znaczenie

Beata Ścibakówna, choć dla wielu osób może być to zaskoczeniem, od trzydziestu lat tworzy szczęśliwy związek z Janem Englertem i doczekała się z nim córki, która poszła w ślady znanych rodziców. Teraz aktorka z okazji urodzin męża opublikowała wyjątkowy post i opowiedziała o najlepszej roli w jego życiu.

None
06.05.2023 12:52 Jan Englert usłyszał niepokojącą diagnozę. Znany aktor otwarcie mówi o śmierci

Jan Englert od prawie trzech dekad jest mężem Beaty Ścibakównej, z którą doczekał się dorosłej dziś córki Heleny. Szczęśliwe życie rodziny przerwała tragiczna diagnoza. W 2021 roku aktor wyznał, że żyje z tętniakiem w aorcie szyjnej. 

Helena Englert i Jan Englert
30.03.2023 23:04 Córka Jana Englerta nie ma żadnych granic? Co na to sławny tata?

Helena Englert w ostatnich latach przeszła ogromną metamorfozę - zarówno wizerunkowo, jak i aktorsko. Próżno dopatrywać się w niej skromnej córki Jana Englerta. Jak teraz wygląda? Ciężko ją rozpoznać!

grażyna szapołowska jan englert
27.12.2022 11:18 Grażyna Szapołowska wróciła do skandalu z Janem Englertem. Ujawniła zaskakujące praktyki z jego teatru

Grażyna Szapołowska uznała za stosowne, by wrócić pamięcią o dekadę. Została wówczas w atmosferze skandalu wyrzucona z Teatru Narodowego, nad którym pieczę sprawował (i robi to nadal) Jan Englert. Urażona gwiazda wspomniała głośny proces i okoliczności, jakie miały miejsce podczas sądowej batalii. Ujawniła także szokujące fakty o kolegach z branży. Nie da się ukryć, że to doświadczenia wciąż sprawiają jej ból. Nie gryzła się w język.

jan englert
29.10.2022 08:48 Jan Englert poczuł inflację i podwyżki na własnej skórze. Teatr aktora ma kłopoty, a żona martwi się o jego zdrowie

Jan Englert to nie tylko popularny aktor, ale także ojciec i dyrektor Teatru Narodowego. Te funkcje przysparzają mu splendoru, ale także wielu zmartwień. Zwłaszcza ostatnio, gdy wszystkim daje się we znaki kryzys ekonomiczny. Aktor odczuł go na własnej skórze, a o problemach opowiedział w prasie jego znajomy. Wspomniał również, że studia ukochanej córki w Stanach Zjednoczonych stanęły pod znakiem zapytania. Ambitna studentka jest oczkiem w głowie artysty.

beata scibakowna
01.09.2022 17:22 Ponętna Beata Ścibakówna zachwyca w bikini, pokazała odważne zdjęcia. 54-letnia aktorka jest w świetnej formie

Beata Ścibakówna wypoczywa na wakacjach. Na Instagramie dzieli się ponętnymi kadrami z chorwackiej plaży, czym budzi zachwyt dużej części wirtualnej społeczności zgromadzonej na jej profilu. Gdy patrzymy na te zdjęcia, nie przypomina na nich niektórych postaci, w jakie wcielała się podczas swojej wieloletniej kariery aktorskiej. Co za widoki!

Jan Englert
01.08.2022 19:50 Była żona Jana Englerta jest poważnie chora. Przebywa w specjalistycznym ośrodku

Jan Englert, zanim poślubił Beatę Ścibakównę, przez wiele lat był związany z Barbarą Sołtysik. Aktorka zauroczyła gwiazdora nie tylko urodą, ale także talentem - przez wiele lat święciła triumfy na deskach teatrów. Gdy coraz rzadziej pojawiała się w pracy, widzowie spekulowali, że dopadła ją lekka niedyspozycja. Prawda okazała się znacznie dramatyczniejsza - Barbara Sołtysik jest poważnie chora i przebywa w specjalistycznym ośrodku, gdzie czuwają nad nią wykwalifikowani medycy. Co dolega aktorce?Barbara Sołtysik przez długie lata pracowała jako aktorka teatralna. Jana Englerta poznała jeszcze w czasach studiów - aktor był opiekunem jej grupy. Przyszli małżonkowie początkowo nie przypadli sobie do gustu. Uczucie zakwitło całkowicie niespodziewanie.

Grażyna Szapołowska szczerze o Janie Englercie: "Nie lubię go" . Topór wojenny nie został zakopany?
15.07.2022 12:46 Grażyna Szapołowska szczerze o Janie Englercie: "Nie lubię go" . Topór wojenny nie został zakopany?

Grażyna Szapołowska nie ukrywa, że choć minęło już ponad 10 lat od konfliktu, nadal nie przepada za Janem Englertem. W ostatnim czasie udzieliła wywiadu, który jednoznacznie pokazuje, że topór wojenny nie został zakopany. Słynna aktorka zdecydowała się na szczerość, tym samym w gorzkich słowach opowiedziała, co myśli o Englercie. Grażyna Szapołowska to bez wątpienia jedna z najlepszych aktorek telewizyjnych i teatralnych w Polsce. Za rok będzie świętować swoje 70. urodziny, a mimo to cały czas zachwyca nas szykiem, elegancją i klasą. Wiele kobiet może pozazdrościć jej nie tylko talentu, ale także urody. Ponad dekadę temu Szapołowska miała poważny konflikt z Janem Englertem, który skończył się w sądzie. Okazuje się, że mimo upływu lat, aktorka nadal żywi urazę.