Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Tak przekonali Macieja Musiała do udziału w "Tańcu z gwiazdami"? Oto jego warunki
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 15.04.2024 16:21

Tak przekonali Macieja Musiała do udziału w "Tańcu z gwiazdami"? Oto jego warunki

Maciej Musiał
fot. KAPIF

Po ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" emocje jeszcze nie opadły, a już na światło dzienne wychodzą nowe, często sensacyjne fakty na temat uczestników. Nieoficjalnie udało się ustalić, jakie warunki produkcja tanecznego show musiała spełnić, aby zaangażować Macieja Musiała.

"Taniec z gwiazdami". Maciej Musiał stawiał konkretne warunki

W ostatnim odcinku popularny aktor i jego partnerka niemal pożegnali się z "Tańcem z gwiazdami". Nie da się ukryć, że zapadnie on w pamięci uczestników, którzy byli o krok od wylotu z programu. Ostatecznie udało im się utrzymać w rywalizacji, co oznacza, że za tydzień znów zobaczymy ich na parkiecie.

Gdy Maciej Musiał odpoczywał i uspokajał skołatane nerwy po ostatnim odcinku tanecznego, światło dzienne ujrzały szczegóły kontraktu aktora z produkcją "Tańca z gwiazdami", które mogą zaskoczyć jego fanów.

Maciej Musiał
fot. KAPIF
Conan się doigrał? Produkcja "TzG" ukarała syna Dagmary Kaźmierskiej

Maciej Musiał był o krok o odpadnięcia z "Tańca z gwiazdami"

Maciej Musiał, który zyskał największą popularność dzięki roli w serialu TVP "Rodzinka.pl", bez wątpienia przyciąga przed ekrany spore grono widzów. Młody aktor ma ogromne grono uwielbiających go młodych fanek, które z pewnością śledzą każdy jego występ. Wielbicielki artysty musiały najeść się sporo strachu, gdy uczestnik, który do tej pory na parkiecie radził sobie znakomicie, znalazł się w strefie zagrożonych.

Choć na jego szczęście z programem pożegnali się Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, to zdecydowanie był to dla niego solidny sygnał ostrzegawczy - nawet najlepszy taniec nie zagwarantuje mu utrzymania się w programie... tak samo, jak najgorszy taniec w historii formatu (pod względem ocen) nie zdołał wyeliminować Dagmary Kaźmierskiej.

Tak produkcja tanecznego show przekonała Macieja Musiała do udziału w programie!

Dzień po emisji "Tańca z gwiazdami" portal ShowNews.pl ujawnił informacje na temat kontraktu Macieja Musiała z produkcją programu. Okazało się, że aktor miał pewne wymagania dotyczące strojów, które widzowie mogli zauważyć od pierwszego odcinka. Według anonimowego źródła aktor ustalił dość ograniczoną paletę kolorów dla swoich kostiumów. W dodatku muszą się one obejść bez dodatków czy cekinów.

Najbardziej zaskakującym faktem było to, że elementem decydującym o udziale Macieja Musiała w tanecznym show okazały się nie pieniądze, a angaż w nowym serialu Polsatu. To właśnie na planie nowej produkcji aktor ma zarobić dodatkowe pieniądze, których "Taniec z gwiazdami" nie był w stanie mu zaoferować.

Jak myślicie, czy Maciej Musiał ma szansę zdobyć "Kryształową Kulę"? Od pierwszego odcinka zarówno jurorzy, jak i widzowie, mają już pewną faworytkę...

Maciej Musiał
fot. KAPIF