Rozrywka.Goniec.pl > Taniec Z Gwiazdami

Taniec Z Gwiazdami

Dagmara Kaźmierska z synem Conanem
15.04.2024 17:14 Trudne dzieciństwo Conana. "Wyżywał się na rówieśnikach"

W ostatnim czasie biorąca udział w “Tańcu z gwiazdami” Dagmara Kaźmierska przeżywa szczyt swojej popularności. Media ochoczo rozpisują się o jej postawie w programie. Niewiele wiadomo jednak o synu Kaźmierskiej. Okazuje się, że urodzony w USA Conan nie miał łatwego dzieciństwa. 

Maciej Musiał
15.04.2024 16:21 Tak przekonali Macieja Musiała do udziału w "Tańcu z gwiazdami"? Oto jego warunki

Po ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" emocje jeszcze nie opadły, a już na światło dzienne wychodzą nowe, często sensacyjne fakty na temat uczestników. Nieoficjalnie udało się ustalić, jakie warunki produkcja tanecznego show musiała spełnić, aby zaangażować Macieja Musiała.

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
15.04.2024 15:14 "Taniec z Gwiazdami". Marcin Hakiel i Dagmara Kaźmierska przeszli dalej. Reakcja tancerza mówi wiele

Mimo surowych ocen ze strony jury i historycznie słabego wyniku za broadwayowski jazz Dagmara Kaźmierska zaskoczyła wszystkich, awansując do kolejnego odcinka "Tańca z Gwiazdami". Sytuacja była o tyle zaskakująca, że nawet jej partner nie potrafił powstrzymać emocji, gdy usłyszał werdykt. Co zrobił?

Piotr Gąsowski
15.04.2024 13:59 Przyszłość Piotra Gąsowskiego w "TTBZ" wisi na włosku? Przekazano informacje

Nie da się ukryć, że Piotr Gąsowski jest jedną z największych gwiazd Polsatu - między innymi dlatego tak wiele emocji wzbudziły jakiś czas temu sensacyjne doniesienia o tym, że nie poprowadzi kolejnej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Czas pokazał, że popularny konferansjer zmienił jedynie stanowisko i obecnie ocenia występy uczestników. Czy tym razem plotki o jego odejściu nie są przesadzone?

Conan Kaźmierski i Dagmara Kaźmierska
15.04.2024 13:22 Conan się doigrał? Produkcja "TzG" ukarała syna Dagmary Kaźmierskiej

Ostatni odcinek "Tańca z Gwiazdami" przyniósł kolejne zaskoczenie dla telewidzów. Conan Kaźmierski postanowił przeprosić Iwonę Pavlović za swoje wcześniejsze zachowanie... ale okazuje się, że mimo tego produkcja show postanowiła go ukarać. Co dokładnie postanowiono zrobić z synem Dagmary Kaźmierskiej?

Dagmara Kaźmierska
15.04.2024 11:44 Wiadomo, dlaczego Dagmara Kaźmierska nie odpadła z "Tańca z Gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska należy do ulubienic widzów "Tańca z gwiazdami", choć bez wątpienia nieco brak jej umiejętności tanecznych. "Królowa życia", mimo krytyki ze strony jurorów i najniższego wyniku w historii show, zdołała awansować do kolejnego odcinka. Wiele osób nie kryje swojego rozczarowania.

Iwona Pavlović, Dagmara Kaźmierska i Conan Kaźmierski
15.04.2024 10:20 Conan przeprosił Iwonę Pavlović po ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami"

Do wyjątkowo niespodziewanej sytuacji doszło w "Tańcu z gwiazdami". Dagmara Kaźmierska, mimo krytyki ze strony jurorów i najniższego wyniku w historii show, zdołała awansować do kolejnego odcinka. Internauci nie kryją swojego rozczarowania, a sama celebrytka zdaje się nie przejmować tym, co dzieje się dookoła jej występu w programie.

Jury "Tańca z gwiazdami"
15.04.2024 09:17 Padł niechlubny rekord "Tańca z Gwiazdami". Tak niskiej noty jeszcze nie było

Ostatni odcinek "Tańca z gwiazdami" przyniósł fanom programu kolejną porcję tanecznych emocji i nie lada zaskoczeń. Był to odcinek pełen niespodzianek i ocen, które czasem przyprawiały o gęsią skórkę. Padł nawet niechlubny rekord!

"Taniec z Gwiazdami"
14.04.2024 23:04 Wszyscy mówią o tym, co zrobiła Roksana Węgiel w "Tańcu z Gwiazdami"

Roksana Węgiel znów pojawiła się na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Młoda wokalistka, o której w ostatnim czasie bardzo głośno w mediach, porwała swoim tanecznym występem nie tylko widzów i fanów przed telewizorami, ale również jurorów. Posypały się "dziesiątki".

"Taniec z Gwiazdami"
14.04.2024 22:14 Widzowie "Tańca z Gwiazdami" będą wściekli. Ta para nie powinna była odpaść

Siódmy odcinek "Tańca z Gwiazdami" przeszedł do historii. Tym razem pary pojawiały się na tanecznym parkiecie Polsatu dwukrotnie. Ostatecznie głosami widzów i jurorów z dalszą rywalizacją o Kryształową Kulę pożegnali się Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. Fani programu zapewne nie będą zadowoleni z takiego obrotu spraw. 

"Taniec z Gwiazdami"
14.04.2024 21:34 Pavlović przejechała się po Kaźmierskiej. Trudno uwierzyć, co odpowiedziała

W siódmym odcinku "Tańca z Gwiazdami" swoje taneczne umiejętności zaprezentowała po raz kolejny Dagmara Kaźmierska. Popularna celebrytka w parze z Marcinem Hakielem znów nie porwała serc jurorów. Iwona Pavlović nie szczędziła ostrych słów krytyki. Kaźmierska otrzymała porażająco niską notę. 

"Taniec z Gwiazdami"
14.04.2024 20:29 Niebywały początek "Tańca z Gwiazdami". Prowadzący musieli zaapelować do widzów

Już na samym początku siódmego odcinka "Tańca z Gwiazdami" Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz nieoczekiwanie zwrócili się do widzów. Prowadzący odnieśli się do ostatniej afery związanej z Dagmarą Kaźmierską. Zaapelowali do widzów tanecznego show. 

Ivona Pavlovic
14.04.2024 19:18 Iwona Pavlović szczerze o poprzednim jury "TzG". Nie będą zadowoleni

Iwona Pavlović w jednym z ostatnich wywiadów nie gryzła się w język i stanowczo podsumowała pracę poprzedniego jury "Tańca z Gwiazdami". - Tam każdy był sam dla siebie - mówi. Popularna jurorka nie ukrywa, że znacznie lepiej odnajduje się w nowym gronie kolegów z jury.

tv
14.04.2024 17:22 Miliony Polaków włączą dzisiaj Polsat. Zacznie się już o 20

Aktualna pogoda za oknami znacznie się pogorszyła. Silny wiatr i deszcz nie zachęcają szczególnie do wieczornego wyjścia, dlatego jeśli planujemy spędzić niedzielę w domowym zaciszu, warto zerknąć, co przygotowały największe stacje telewizyjne. Bez wątpienia dziś wieczorem każdy znajdzie coś dla siebie. 

Conan Kaźmierski Roksana Węgiel
13.04.2024 12:31 Roksana Węgiel w samej bieliźnie. Conan Kaźmierski od razu skomentował

Roksana Węgiel już dawno temu przestała być skromną dziewczynką, która debiutowała w “The Voice Kids”. Gwiazda rozpaliła ostatnio zmysły internautów, pozując w fantazyjnej bieliźnie. Okazuje się, że zdjęcia zwróciły także uwagę Conana Kaźmierskiego, który nie powstrzymał się od komentarza. Czyżby w show-biznesie właśnie tworzyła się nowa przyjaźń?

Roksana Węgiel Dagmara Kaźmierska
13.04.2024 11:16 Roksana Węgiel szczerze o udziale Kaźmierskiej w "TzG". Padły mocne słowa

Dagmara Kaźmierska dotychczas znana była z programu “Królowe życia”, ale teraz stała się największą gwiazdą aktualnej edycji “Tańca z gwiazdami”. Wiele osób nie może nadziwić się, jak to możliwe, że dotarła tak daleko, są i tacy, dla których to po prostu wielki skandal. W sieci nietrudno więc znaleźć apele do celebrytki o to, by honorowo zrezygnowała z zabawy. Co sądzi o tym rywalizująca z nią Roksana Węgiel? Piosenkarka nie gryzła się w język.

Taniec z Gwiazdami
12.04.2024 22:42 To dlatego Dagmara Kaźmierska nie odpadła z "Tańca z Gwiazdami". Tak Polsat sumuje punkty

Podczas szóstego odcinka “Tańca z Gwiazdami” wprawdzie to Dagmara Kaźmierska otrzymała najniższą ilość punktów od jury, jednak nie odpadła z programu. Przyczyniły się do tego głosy, które otrzymała od widzów. Produkcja zdradziła szczegóły dotyczące głosowania i przyznawania punktów.

Dagmara Kaźmierska
12.04.2024 19:36 Dagmara Kaźmierska wyjawiła, jakie przezwisko miała w więzieniu. Fani będą zaskoczeni

Dagmara Kaźmierska dała się poznać jako charyzmatyczna uczestniczka programu “Królowych życia”, który zagwarantował jej rozpoznawalność. Obecnie pilnie trenuje do “Tańca z Gwiazdami”, jednak jej uczestnictwo w ostatnim czasie przepełnione jest kontrowersjami. Celebrytka, zanim jednak stała się sławna, odsiadywała wyrok w więzieniu. Zdradziła, jakie przezwisko nosiła za więziennymi murami.

Dagmara i Conan Kaźmierscy
12.04.2024 16:14 "Taniec z Gwiazdami". Dagmara Kaźmierska skomentowała zachowanie Conana. Dosadne słowa

Podczas ostatniego odcinka “Tańca z Gwiazdami” na scenie pojawił się Conan, który stanął w obronie Dagmary Kaźmierskiej, gdy ta po raz kolejny usłyszała niepochlebne opinie na temat swojego występu. Jego spontaniczna reakcja nie przeszła jednak bez echa, a celebrytka trafiła “na dywanik” produkcji. Co sama zainteresowana myśli o występku swojego syna?

Dagmara Kaźmierska Rafał Maserak Marcin Hakiel
12.04.2024 08:56 Zapytali Rafała Maseraka o Dagmarę Kaźmierską w "TzG". Nie zostawił na niej suchej nitki

Dagmara Kaźmierska nie robi furory na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Po każdym występie gwiazdy "Królowych Życia" w sieci pojawia się wiele negatywnych komentarzy. Teraz swoje trzy grosze dorzucił też Rafał Maserak.

Taniec z Gwiazdami
11.04.2024 14:41 Wydało się, ile Dagmara Kaźmierska dostaje głosów SMS. "Nawet w stacji są zaskoczeni"

Nie milkną echa związane z ostatnim odcinkiem "Tańca z Gwiazdami". Choć to Dagmara Kaźmierska otrzymała najniższą ilość punktów od jury, z programem pożegnał się Aleksander Mackiewicz. O tej decyzji zaważyły głosy oddawane przez widzów. A ile dostaje ich “królowa życia”? Okazuje się, że nawet pracownicy stacji są zaskoczeni ogromem wsparcia, jaki celebrytka otrzymuje od fanów.

Taniec z Gwiazdami
11.04.2024 08:50 Produkcja "TzG" wydała komunikat. To dlatego Kaźmierska nie odpadła z programu

Choć od ostatniego odcinka “Tańca z Gwiazdami” minęło już kilka dni, nie milkną echa związane z werdyktem, jaki wówczas zapadł. Z programem pożegnał się Aleksander Mackiewicz, zaś Dagmara Kaźmierska, która już kilkukrotnie była zagrożona, nadal walczy o Kryształową Kulę. Produkcja postanowiła wyjaśnić, na jakiej zasadzie liczone są głosy, dzięki którym celebrytka nadal może tańczyć w polsatowskim show.

Dagmara i Conan Kaźmierscy
10.04.2024 08:37 Dagmara Kaźmierska na dywaniku produkcji "Tańca z Gwiazdami". Poszło o Conana

Dagmara Kaźmierska nigdy nie ukrywała, że z synem łączy ją niesamowita więź. Nie ma więc w tym nic dziwnego, że młody mężczyzna podczas ostatniego odcinka 'Tańca z Gwiazdami" postanowił bronic swojej mamy. Jego reakcja nie spodobała się jednak widzom, ani najwidoczniej produkcji, która wezwała “królową życia” na dywanik. Wprowadzono pewną decyzję dotyczącą Conana.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
09.04.2024 15:16 Roksana Węgiel i Kevin Mglej pochwalili się obrączką? Jeden szczegół rozgrzał fanów

Ostatnie dni upływają nad spekulacjami dotyczącymi domniemanego ślubu Roksany Węgiel z Kevinem Mglejem. Choć pojawiały się pogłoski, że do ceremonii dojdzie za kilka miesięcy, w sieci można znaleźć kilka dowodów świadczących o tym, że młoda artystka niedawno zmieniła swój stan cywilny. 

Dagmara Kaźmierska i Edzia
09.04.2024 09:19 Dagmara Kaźmierska zabrała głos ws. komentarza Edzi. "Ja się bardzo zasmuciłam"

Dagmara Kaźmierska pilnie trenuje do “Tańca z Gwiazdami”, jednak jej występy nie zawsze spotykają się z pochlebnymi opiniami. Nawet Edzia, z którą celebrytka niegdyś przyjaźniła się, postanowiła w niewybredny sposób skomentować jej taneczne popisy. Jak zareagowała na nie sama zainteresowana?

"Taniec z Gwiazdami"
08.04.2024 22:18 Wielka niespodzianka w finale "Tańca z gwiazdami". Tylu par nie było jeszcze nigdy

Co niedzielę "Taniec z Gwiazdami" przyciąga przed ekrany setki tysięcy widzów. Uwielbiane taneczne show ma swoich wiernych fanów, którzy śledzą parkietowe zmagania największych polskich gwiazd. Okazuje się, że tegoroczny finał "Tańca z Gwiazdami" będzie wyjątkowy. Dojdzie do niespodziewanej zmiany. 

Roksana Węgiel
08.04.2024 21:27 19-letnia Roksana Węgiel wzięła ślub? Widok jej dłoni rozpalił widzów "TzG"

Wygląda na to, że uczucie Roksany Węgiel i Kevina Mgleja wciąż rozkwita, a teraz doczekało się nawet formalizacji. Młoda gwiazda przyjęła bowiem w oficjalnych danych swojej firmy nazwisko ukochanego. Jakby tego było mało, w jednym z ostatnich odcinków "Tańca z Gwiazdami" Roxie pozowała na ściance z połyskującą na palcu obrączką, czym przyciągnęła uwagę paparazzi.

Taniec z Gwiazdami
08.04.2024 14:50 Po odpadnięciu z "TzG" przekazał ważne wieści. "Nie mówiłem tego przed programem"

Aleksander Mackiewicz, choć wyraźnie aspirował na faworyta do zwycięstwa “Tańca z Gwiazdami”, odpadł w szóstym odcinku, żegnając się przy tym z przygodą, którą rozpoczął przed kilkoma tygodniami. Aktor zdradził tajemnicę, co planuje zrobić z gażą otrzymaną za udział w ostatnim wydaniu show. Pójdzie ona na szczytny cel.