Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Gwiazda "Tańca z Gwiazdami" spodziewa się dziecka. Właśnie przekazała radosną nowinę
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 08.06.2024 22:15

Gwiazda "Tańca z Gwiazdami" spodziewa się dziecka. Właśnie przekazała radosną nowinę

Taniec z Gwiazdami
fot. KAPIF, materiały prasowe

Wiktoria Omyła, tancerka znana z popularnego programu "Taniec z Gwiazdami", podzieliła się z fanami radosną nowiną - już niedługo zostanie mamą! W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie, na którym prezentuje swoje ciążowe krągłości. Gwiazda wywołała tym samym prawdziwą lawinę gratulacji i pozytywnych komentarzy od przyjaciół, kolegów z branży oraz fanów.

Wiktoria Omyła z "Tańca z Gwiazdami" przekazała radosną nowinę!

Wiktoria Omyła zadebiutowała w "Tańcu z Gwiazdami" w 2016 roku, partnerując Adamowi Zdrójkowskiemu. Para dotarła wtedy do ćwierćfinału, ale prawdziwe sukcesy przyniosły kolejne edycje, a z Marcinem Korczem udało jej się zająć trzecie miejsce. Oprócz tego Wiktoria tańczyła również z Marcinem Bosakiem, Tomaszem Oświecińskim, Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim oraz Łukaszem Płoszajskim. W programie stała się ulubienicą widzów, dzięki swojemu talentowi, urodzie, niebywałej charyzmie i zaangażowaniu.

Tancerka prywatnie jest związana z Michałem Szerem, który jest mistrzem Polski seniorów w pływaniu. Para tworzy zgrany duet, wspierając się nawzajem w swoich karierach i życiu osobistym. Jej ukochany również cieszy się dużym uznaniem w swojej dziedzinie, co sprawia, że zakochani doskonale rozumieją wyzwania związane z uprawianiem różnych dyscyplin sportowych na zawodowym poziomie.

Marta Manowska jest w ciąży i planuje ślub? Fani nie mają wątpliwości

Wiktoria Omyła w ciąży. Osoby związane z "Tańcem z Gwiazdami" ślą gratulacje

Wiktoria Omyła cieszy się w mediach społecznościowych ogromną popularnością, a jej najnowszy post wywołał prawdziwą lawinę komentarzy. Tancerka podzieliła się na Instagramie radosną nowiną o swojej ciąży. Na zdjęciach, które opublikowała, Wiktoria Omyła pokazała już spory ciążowy brzuszek, pozując w stroju kąpielowym na plaży. Na fotografii towarzyszył jej życiowy partner, Michał Szer. Tancerka nie zdradziła jeszcze, czy spodziewa się chłopca, czy dziewczynki, ale wiadomo, że dziecko przyjdzie na świat jeszcze w tym roku.

Pod postem Wiktorii Omyły natychmiast pojawiła się cała masa gratulacji. Michał Kassin, który w ostatniej edycji programu "Taniec z Gwiazdami" tańczył z Roksaną Węgiel, napisał: "Gratulacje Wika". Lenka Klimentova dodała: "Juhuhu. Ściskamy i gratulujemy", a Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej, napisała: "Wszyscy w ciąży. Gratulacje!". Nie zabrakło również ciepłych słów od jej dawnego partnera z programu, Łukasza Płoszajskiego: "Wspaniała wiadomość. Gratulacje". Do gratulacji dołączyli się również inni uczestnicy programu oraz liczni fani, którzy życzyli tancerce dużo zdrowia i szczęścia w nadchodzących miesiącach.

Wiktoria Omyła wkrótce zostanie mamą. Wraz z partnerem spodziewa się dziecka

Nie pozostaje nic innego, jak pogratulować Wiktorii Omyle i Michałowi Szerowi. Para od lat tworzy zgrany duet, wspierając się nawzajem w swoich karierach i życiu osobistym. Dziecko z pewnością będzie stanowić cudowne uzupełnienie ich życia.

Chociaż w nadchodzącej edycji "Tańca z Gwiazdami" Wiktoria Omyła najprawdopodobniej już nie wystąpi, to jej fani już nie mogą się doczekać, aż zobaczą ją w nowej roli - roli mamy. Wiktoria i Michał z niecierpliwością oczekują narodzin swojego dziecka, a my gratulujemy im niechybnego powiększenia rodziny!

Wiktoria Omyła
fot. KAPIF
Wiktoria Omyła i Łukasz Płoszajski
fot. KAPIF