Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Maria z "Sanatorium miłości" trafiła na wózek. Sieć obiegło niepokojące zdjęcie. "Nie jest łatwo"
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 18.06.2024 18:10

Maria z "Sanatorium miłości" trafiła na wózek. Sieć obiegło niepokojące zdjęcie. "Nie jest łatwo"

Sanatorium miłości
kadr programu "Sanatorium miłości" prod. TVP/VOD

Maria Oleksiewicz wzięła udział w szóstej edycji “Sanatorium miłości” i szybko wzbudziła sympatię widzów, którzy po zakończeniu programu bacznie śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu emerytka zamieściła informację, że jest w szpitalu i niebawem podda się operacji, a teraz pokazała się na wózku inwalidzkim. Jak czuje się pani Marysia?

Maria z "Sanatorium miłości" trafiła do szpitala

Maria Oleksiewicz pojawiła się w szóstej edycji “Sanatorium miłości” i dała się poznać widzom oraz kuracjuszom jako osoba pełna energii, wigoru i ciepła. Cechowała ją elegancja i szczerość, a także przyjacielskie nastawienie do innych osób. Te pozytywne cechy sprawiły, że podczas ostatniego odcinka programu została wybrana na “Królową Turnusu”.

Pani Maria najwidoczniej zdaje sobie sprawę z tego, że widzowie polubili ją i są głodni informacji na jej temat, dlatego też seniorka prężnie działa w social mediach, gdzie zamieszcza różnorakie materiały. Dzieli się z nimi swoją codziennością, przemyśleniami, a nawet zamieszcza kadry z przeszłości. 

Niestety ostatnio zdradziła, że doskwierają jej problemy zdrowotne, dlatego też udała się do szpitala. Tam specjaliści orzekli, że niezbędna będzie operacja

Tomasz Kammel w ogniu krytyki, gwiazdor TVP opublikował przeprosiny. "Jestem winny"

Maria z "Sanatorium miłości" przeszła operację

Maria Oleksiewicz w ostatnim czasie wyraźnie skupiła się na swoim zdrowiu, jednak nie zapomniała o swoich obserwatorach. Skrupulatnie informowała ich o tym, że poddała się koniecznej hospitalizacji, a następnie operacji. Przy okazji poprosiła swoich fanów, by trzymali za nią kciuki.

Internauci przesłali kobiecie liczne życzenia powrotu do zdrowia, a co niektórzy zdradzili nawet, że pomodlą się za dobry przebieg zabiegu i szybką rekonwalescencję.

Słabo, bo bardzo boli i puchnie noga… Strasznie słaba… Trzeba się odbudować, a nie jest łatwo - pisała przed kilkoma dniami na Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE: Cezary Pazura nie był na pogrzebie Janusza Rewińskiego. Wyjawił dlaczego

Maria z "sanatorium miłości" pokazała zdjęcie, na którym siedzi w wózku inwalidzkim

Pomimo tego, że Maria z “Sanatorium miłości” utyskuje na doskwierający jej ból po operacji, stara się, by jak najszybciej powrócić do zdrowia. Pomimo złego samopoczucia, korzysta ze słonecznej i pięknej pogody, udając się na spacery do przyszpitalnego ogrodu. Niestety okazuje się, że nie wszystko jest takie łatwe, jak mogłoby się wydawać, a seniorka opuszcza mury placówki na wózku inwalidzkim.

Maria zamieściła w sieci zdjęcie, na którym widać, że korzysta z tego rodzaju transportu, jednak można dostrzec, że choć doskwiera jej ból, uśmiech nie schodzi jej z twarzy.

Przełamałam ból i liczę na przyjaźń ze słońcem - napisała.