Rozrywka.Goniec.pl > Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan
13.03.2024 14:43 Barbara Kurdej Szatan poczuła się zlekceważona. Chodziło o jej córkę!

Barbara Kurdej-Szatan w ostatnim czasie nie miała lekko, bowiem cały czas napotyka się na konsekwencje swojego wpisu dotyczącego sytuacji na granicy i Straży Granicznej. Aktorka nie ukrywa, że spotkała się z hejtem, który ją dotknął. Wróciła także wspomnieniami do tego, co wydarzyło się przed laty i dotyczyło jej córki.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
08.03.2024 22:26 "TTBZ". Barbara Kurdej-Szatan śpiewała w najlepsze, gdy nagle...

W sobotę 8 marca wystartowała jubileuszowa edycja “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - całkiem odmieniona. Tym razem o zwycięstwo walczą uczestnicy, którzy niegdyś mieli okazję wykazać się w programie. Nie zabrakło oczywiście niespodzianek, a największa wydarzyła się podczas występu Barbary Kurdej-Szatan.

Renata Dancewicz/Joanna Brodzik/Joanna Kurowska
08.03.2024 12:51 Artystki z życzeniami dla Polek: "Pełnych praw we wszystkim"

Dzisiaj, tj. 8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. Jest to okazja nie tylko do obdarowania pań kwiatami czy słodkimi upominkami, ale także szczerymi życzeniami, płynącymi prosto z serca. A czego lubiane artystki chciałyby życzyć kobietom z okazji tego święta? Tylko u nas wyjątkowe przesłania od polskich gwiazd.

Barbara Kurdej-Szatan
02.03.2024 19:43 "To jest koszmar". Kurdej-Szatan pokazała prywatne wiadomości

Barbara Kurdej-Szatan znalazła się w sytuacji, w której uznała, że nie może milczeć. Stanowcze wyrażenie swojego zdania poskutkowało falą hejterskich wiadomości w myśl zasady "uderz w stół, a nożyce się odezwą". Kilkoma najbardziej bulwersującymi podzieliła się publicznie. Niestroniący od wulgaryzmów krytycy przy okazji wypomnieli jej słynną aferę. Reakcja gwiazdy była natychmiastowa.

Barbara Kurdej-Szatan
24.02.2024 17:37 Barbara Kurdej-Szatan jako krótkowłosa brunetka! Fani: "Shazza"

Barbara Kurdej-Szatan znana jest fanom jaka promienna blondynka, jednak gwiazda zdecydowała się na spore zmiany w swoim wyglądzie. Gdy fani zobaczyli ją w krótkich ciemnych włosach, skojarzenia były jednoznaczne. Czy rzeczywiście wygląda jak królowa disco poo Shazza i czy właśnie taki był zamiar? Odpowiedź może być tylko jedna - nie.

Barbara Kurdej-Szatan
17.02.2024 14:26 Kurdej-Szatan przesadziła? Opublikowała intymne zdjęcie z mężem

Barbara Kurdej-Szatan dość swobodnie potraktowała kwestię relacjonowania fanom swoich codziennych przygód. Jedną z nich pochwaliła się na Instagramie, wpędzając obserwujących w niemałą konsternację. Przesadziła, dzieląc się intymnym fotosem? Zobaczcie sami.

Barbara Kurdej-Szatan
24.01.2024 18:43 Barbara Kurdej-Szatan została wyklęta przez TVP. Teraz na jaw wyszły nowe fakty. Właśnie odrzuciła propozycję z uwielbianego formatu stacji!

Barbara Kurdej-Szatan na własnej skórze przekonała się, że współpraca z TVP nie należy do najłatwiejszych. Miała zatem wiele powodów, by nie wchodzić drugi raz do tej samej rzeki. Dlaczego? Na jaw wyszły nowe fakty.

Barbara Kurdej-Szatan
05.01.2024 12:16 Barbara Kurdej-Szatan zmieniła zdanie o TVP? Aktorka nie przebierała w słowach. Podzielacie jej zdanie?

Barbara Kurdej-Szatan jest znana z surowych recenzji działalności TVP. Czy zdanie automatycznie zmieniła o 180 stopni, gdy do gmachu przy Woronicza wkroczyły nowe władze? Aktorka bacznie obserwuje to, co tam się dzieje. Na wymowny komentarz pozwoliła sobie, gdy na antenę "Teleexpressu" wrócił Maciej Orłoś. Takich słów mało kto się spodziewał.

Barbara Kurdej-Szatan
31.10.2023 19:18 Barbara Kurdej-Szatan wrzuciła pozornie zwykłe zdjęcie podczas picia kawy. Fani zauważyli zaskakujący szczegół

Barbara Kurdej-Szatan wzbudziła zainteresowanie internautów niepozornym zdjęciem, na którym… pije kawę. Wnikliwa fanka dobrze się przyjrzała i dostrzegła szczegół, który niemal nikomu nie rzucił się w oczy. Zaskakujące, co aktorka nieświadomie pokazała.

Barbara Kurdej-Szatan
06.08.2023 22:03 Barbara Kurdej-Szatan otworzyła się na temat zdrady. "Zdarzają się momenty, że coś się psuje"

Barbara Kurdej-Szatan udzieliła ostatnio wywiadu, w którym otworzyła się na temat zdrady w związku. Czy byłaby w stanie wybaczyć ją swojemu mężowi? Aktorka zajęła twarde stanowisko w tej sprawie.

Barbara Kurdej-Szatan
06.08.2023 14:35 Smutne wieści o Barbarze Kurdej-Szatan. Cierpi na tym jej cała rodzina

Skandal z udziałem Barbary Kurdej-Szatan ciągnie się za nią aż do dzisiaj. Popularna aktorka dodała wulgarny wpis dotyczący Straży Granicznej. W mediach zawrzało, a ludzie byli oburzeni jej zachowaniem. Jej wizerunek został mocno nadszarpnięty i okazuje się, że do tej pory jej sytuacja zawodowa jest fatalna.

Barbara Kurdej-Szatan
15.06.2023 15:15 Barbara Kurdej-Szatan gorzko o emeryturze. "Będziemy śpiewać na ulicy"

Barbara Kurdej-Szatan w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, jaką emeryturę otrzyma w przyszłości. Aktorka nie kryje rozczarowania wysokością świadczenia. Jakie ma plany na przyszłość?

Barbara Kurdej-Szatan
15.05.2023 14:44 Barbara Kurdej-Szatan dostała ciekawą propozycję. Zostanie prowadzącą "Dzień dobry TVN"?

Barbara Kurdej-Szatan obecnie spełnia się w grze w teatrze i rzadko pojawia się w telewizji. Jednak jakiś czas temu dostała propozycję dołączenia do ekipy “Dzień dobry TVN”. Co myśli na ten temat?

Barbara Kurdej-Szatan
19.04.2023 19:15 Barbara Kurdej-Szatan padła ofiarą wyjątkowo perfidnego oszustwa. Pilnie zaapelowała do fanów

Barbara Kurdej-Szatan w swojej karierze robiła już wiele rzeczy. Celebrytka popularność budowała, występując w reklamach znanej sieci komórkowej, a potem pojawiała się również w filmach i serialach. Jej kariera niestety znacząco zwolniła, gdy opublikowała w sieci serię wpisów o straży granicznej, które wzbudziły masę kontrowersji.

Barbara Kurdej-Szatan
18.04.2023 12:03 Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się kuchnią w nowym mieszkaniu. Fani ostro skomentowali jej wybór

Barbara Kurdej-Szatan raczej nie może narzekać na brak pieniędzy, choć w ostatnim czasie jej kariera mocno zwolniła. Kontrowersyjne wypowiedzi aktorki sprawiły, że odwróciło się od niej wielu pracodawców, przez co z pewnością więcej czasu spędza teraz w domu... i to świeżo kupionym. Aktorka właśnie pochwaliła się nową kuchnią.

Barbara Kurdej-Szatan
05.04.2023 13:51 Barbara Kurdej-Szatan w programie śniadaniowym? Aktorka zabrała głos. Dostała ofertę pracy?

Barbara Kurdej-Szatan w swojej karierze robiła już wiele rzeczy. Zaczynała od reklam, a po drodze zaliczyła również filmy, seriale i konferansjerkę. Do tej pory nie spróbowała jeszcze swoich w prowadzeniu śniadaniówki, a Katarzyna Cichopek udowodniła, że taka ścieżka kariery jest całkiem możliwa. Aktorka wypowiedziała się ostatnio na ten temat.

Barbara Kurdej-Szatan
23.03.2023 08:08 Barbara Kurdej-Szatan wróci do TVP? Gwiazda zdradziła, co musi się stać, by było to możliwe

Barbara Kurdej-Szatan usłyszała pytanie, które wielu jej fanów zadawało sobie już od dawna. Czy to możliwe, by aktorka wróciła do pracy w TVP? Była gwiazda "M jak miłość" nie pozostawiła wątpliwości i postawiła jasny warunek. Przy okazji zdradziła, czy tęskni za telenowelą. To bardziej skomplikowane, niżby się wydawało.

None
08.03.2023 22:22 Paulina Młynarska skrytykowała Jana Pawła II. Zareagowała nawet Barbara Kurdej-Szatan

Paulina Młynarska opublikowała mocny wpis o Janie Pawle II. Jej wypowiedź wywołała sporo kontrowersji wśród internautów. Skomentowała ją nawet Barbara Kurdej-Szatan. 

Barbara Kurdej-Szatan
01.03.2023 10:51 Barbara Kurdej-Szatan dodała zdjęcie i zaskoczyła wszystkich. Fani jej nie poznają

Barbara Kurdej-Szatan jest aktywną użytkowniczką Instagrama, na którym raczy obserwujących licznymi fotosami zza kulis swoich zawodowych przygód. Tym razem celebrytka pokazała się w zupełnie nowej odsłonie. Fryzura i kolor włosów sprawiły, że fani nie mogli jej rozpoznać. Czemu zawdzięcza tak spektakularną metamorfozę?

Barbara Kurdej-Szatan
13.02.2023 16:41 Barbara Kurdej-Szatan usłyszała decyzję sądu. Co postanowiono?

Sąd podjął decyzję w sprawie przeciwko Barbarze Kurdej-Szatan. Postanowienie sądu I instancji o umorzeniu postępowania przeciwko aktorce zostało utrzymane w mocy.

rafał szatan barbara kurdej-szatan
29.01.2023 08:42 Barbara Kurdej-Szatan poleciała do Irlandii wspierać WOŚP. Coś poszło nie tak

Barbara Kurdej-Szatan postanowiła wyjechać do Irlandii, by aktywnie uczestniczyć w tamtejszym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podróż skrupulatnie zaplanowała, jednak nie wszystko poszło po jej myśli. Co dokładnie przeszkodziło celebrytce?

barbara kurdej-szatan
18.01.2023 12:34 Barbara Kurdej-Szatan znów straciła pracę. Gwiazda nie spodobała się władzom PiS

Barbara Kurdej-Szatan znów straciła pracę. Wciąż wiszą nad nią konsekwencje reakcji w związku z push-backami na granicy polsko-białoruskiej. Władzy PiS nie podoba się to, że aktorka wtedy tak mocno zaangażowała się w konflikt.

Barbara Kurdej-Szatan jadła z dziećmi obiad, gdy do restauracji wtargnęło dzikie zwierzę
02.01.2023 21:57 Barbara Kurdej-Szatan jadła z dziećmi obiad. Nagle do restauracji wtargnęło dzikie zwierzę

Barbara Kurdej-Szatan odnalazła spokój i powoli układa sobie życie zawodowe, bo burzliwym rozstaniu z TVP, gdy zaatakowała w mediach społecznościowych straż graniczną, w mocnych słowach krytykując jej działania. Niedawno celebrytka wybrała się z rodziną na tropikalne wczasy i opublikowała nagranie, które zaskoczyło wszystkich.

Barbara Kurdej-Szatan
14.12.2022 10:31 Barbara Kurdej-Szatan straciła pracę. Jej program okazał się kompletną klapą

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż - Rafał Szatan tworzyli jedną z par prowadzących "Porannego rogala". Niestety program po zaledwie pięciu miesiącach od premiery zdjęto z anteny ze względu na niską oglądalność.

Barbara Kurdej-Szatan
13.12.2022 23:59 Basia Kurdej-Szatan walczy z chorobą. Niesamowite, co zrobił dla niej ukochany mąż

Barbara Kurdej-Szatan walczy o powrót do zdrowia. Ze względu na chorobę nie mogła pojawić się na ważnym wydarzeniu. Niewiarygodne, co zrobił dla niej mąż. Gest Rafała Szatana wzruszył fanów celebrytki.

Barbara Kurdej-Szatan
07.12.2022 19:00 Sąd umorzył sprawę Kurdej-Szatan. Wiceminister: "sąd dał kolejny immunitet celebrycki"

Barbara Kurdej-Szatan w ubiegłym roku opublikowała w sieci wpis, w którym nazwała strażników granicznych "mordercami" i "maszynami bez serca i bez mózgu". Sprawa ostatecznie trafiła do sądu, a aktorka usłyszała zarzut zniesławienia funkcjonariuszy. Z najnowszych informacji wynika, że sprawa wobec celebrytki została umorzona.- Sąd Rejonowy w Pruszkowie postanowieniem z dnia 6 grudnia 2022 roku umorzył postępowanie przeciwko oskarżonej Barbarze Kurdej-Szatan, uznając, że czyn zarzucany oskarżonej nie zawiera znamion czynu zabronionego - poinformowała Samodzielna Sekcja Prasowa Sądu Okręgowego w Warszawie.

Barbara Kurdej-Szatan
06.12.2022 16:10 Barbara Kurdej-Szatan usłyszała wyrok w sprawie znieważenia Straży Granicznej. Co postanowił sąd?

Barbara Kurdej-Szatan pod koniec zeszłego roku rozpętała prawdziwą burzę. Celebrytka opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym wulgarnie wypowiada się na temat funkcjonariuszy Straży Granicznej. W końcu zapadł wyrok w tej sprawie.

Barbara Kurdej-Szatan Rafał Szatan
15.11.2022 18:50 Barbara Kurdej-Szatan wraca do telewizji. Wspólnie z mężem poprowadzi program śniadaniowy

Barbara Kurdej-Szatan po długiej przerwie powraca na ekrany telewizorów. Wspólnie z mężem już niebawem poprowadzą program śniadaniowy. Lada moment widzowie będą mogli zobaczyć ich debiut.