Rozrywka.Goniec.pl

Kapif

Barbara Kurdej-Szatan wróci do TVP? Gwiazda zdradziła, co musi się stać, by było to możliwe

23 Marca 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Barbara Kurdej-Szatan usłyszała pytanie, które wielu jej fanów zadawało sobie już od dawna. Czy to możliwe, by aktorka wróciła do pracy w TVP? Była gwiazda "M jak miłość" nie pozostawiła wątpliwości i postawiła jasny warunek. Przy okazji zdradziła, czy tęskni za telenowelą. To bardziej skomplikowane, niżby się wydawało.

Fundacja Barbary Kurdej-Szatan. Czym się zajmuje?

Barbara Kurdej-Szatan po niefortunnym zwolnieniu z TVP była ofiarą hejtu i medialnej nagonki wielu środowisk, co z pewnością odcisnęło piętno na jej psychice. Zapewne dlatego zdecydowała się na działalność dobroczynną, która zajmuje się pomocą psychologiczną. 

Barbara Kurdej-Szatan dowiodła, że potrafi wykazywać się dużą dobrodusznością i bezinteresownością, a jej nazwisko, zamiast Kurdej-Szatan, powinno brzmieć Kurdej-Anioł. Co artystka ma do powiedzenia o działalności fundacji “Z Porywu Serca” i jaki będzie jej kolejny projekt?

- Moja fundacja zajmowała się przez 10 miesięcy pięknym projektem. Była to pomoc psychologiczna. Na początku był  to projekt planowany na pół roku, ja to przedłużyłam i tak do 10 miesięcy. W tej chwili ten projekt zakończyłam. Kolejnym projektem są warsztaty muzyczne, artystyczne dla takich dzieci, które są zdolne, ale nie mają możliwości się kształcić za sprawą np. tego skąd pochodzą, albo nie mają na to pieniędzy, ale to jest dopiero w fazie moich przemyśleń i przygotowań - wyjaśniła Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Justyna Żyła zabrała głos w sprawie choroby Marty Kubackiej

Justyna Żyła zabrała głos w sprawie problemów zdrowotnych Marty Kubackiej. Padły ważne słowa

CZYTAJ DALEJ

Barbara Kurdej-Szatan wróci do TVP? Wystarczy jedno

Barbara Kurdej-Szatan została zwolniona z TVP przez głos, jakiego udzieliła w głośnej sprawie szturmu uchodźców na polsko-białoruską granicę. Nie da się ukryć, że celebrytka dała się ponieść fake newsom i emocjom, co w jej przypadku oznaczało permanentne nadużywanie najpopularniejszego polskiego przekleństwa oraz odnoszenia się do funkcjonariuszy Straży Granicznej w sposób wulgarny i obraźliwy. 

Za swój nieodpowiedzialny czyn Barbara Kurdej-Szatan poniosła srogie konsekwencje, jednak najdotkliwsze na pewno było skreślenie z listy płac TVP. Na Woronicza aktorka przez jakiś czas zajmowała się konferansjerką w programach rozrywkowych, by potem znaleźć się w obsadzie "M jak miłość", gdzie wcielała się w postać Joanny Chodakowskiej. 

Barbara Kurdej-Szatan zmierzyła się z pytaniem, czy w związku ze zmianą prezesa z Jacka Kurskiego na Mateusza Matyszkowicza wietrzy szansę na powrót do TVP. Gwiazda zdradziła, co musiałoby się stać, by rzeczywiście kolejny raz zasilił szeregi pracowników nadawcy publicznego. 

- To nie jest kwestia zmiany prezesa, tylko partii politycznej, która rządzi i która zdecydowała o tym, żeby mnie tam nie było - odparła Barbara Kurdej-Szatan w Jastrząb Post. 

Barbara Kurdej-Szatan o pracy w "M jak miłość"

Barbara Kurdej-Szatan nieco szerzej odniosła się do swojej pracy na planie "M jak miłość" . Czy tęskni za powrotem przed kamery telenoweli, która od wielu lat przyciąga przed ekrany TVP miliony widzów?

- Trudno powiedzieć. Byłam tam 8 czy 9 lat, więc wiadomo, że zżyłam się z ludźmi. Ale mam na tyle dużo projektów, że już pracując w M jak Miłość, miałam takie sygnały, że pytano mnie, po co mi teatr, skoro i tak nie mam dla nich terminów, a dla mnie teatr był zawsze bardzo ważny. Teatr w moim życiu zawsze był, jest i będzie. Ostatnio nakręciłam też serial dla Polsatu, więc to jest tak, że ja zawsze miałam tyle projektów, że nie odczuwam specjalnie tego, że gdzieś mnie w tej chwili nie ma. Na tym polega mój zawód, że co chwilę zmieniamy te projekty i co chwilę wchodzimy w nowe i to najbardziej lubię  - podsumowała Barbara Kurdej-Szatan w Jastrząb Post.

 

Źródło: Jastrząb Post

dom

Otrzymała do zapłaty podatek od nieruchomości i załamała ręce. Polacy nie mogą uwierzyć

CZYTAJ DALEJ
Dawid Kubacki i Marta Kubacka

To dzieje się na profilu Marty Kubackiej. Niesamowity widok, trudno powstrzymać łzy

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Kuba Wojewódzki i Janusz Palikot czują się niewinni. Inaczej sądzi prokuratura
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niechlubne fakty z życia Kory Jackowskiej. Przez zdradę jej ukochany chciał popełnić rozszerzone samobójstwo
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Grał "Znachora". Jak potoczyło się życie Jerzego Bińczyckiego? Aktor długo szukał szczęścia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Kilka lat temu Jacek Borkowski stracił żonę, teraz zdobył się na gorzkie wyznanie. "Siedzę sam"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Celine Dion jest nieuleczalnie chora. Musiała podjąć trudną decyzję, fani są załamani
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niepokojące sceny na lotnisku, gwiazda disco polo nagle zasłabła. Muzycy ruszyli na pomoc
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]