Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Niebywałe wieści o przyszłości Barbary Kurdej-Szatan. Szykuje się wielki powrót
Patryk Idziak
Patryk Idziak 10.06.2024 14:16

Niebywałe wieści o przyszłości Barbary Kurdej-Szatan. Szykuje się wielki powrót

Barbara Kurdej-Szatan
fot. KAPiF

Barbara Kurdej-Szatan mocno zamieszała w show-biznesie swoimi kontrowersyjnymi wypowiedziami, które skutkowały jej usunięciem z TVP. Okazuje się, że gwiazda może otrzymać zaskakującą drugą szansę.

Barbara Kurdej-Szatan "zawieszona" w Telewizji Polskiej na niemal 2,5 roku

O Barbarze Kurdej-Szatan mógł usłyszeć każdy, kto tylko ma dostęp do mediów społecznościowych lub telewizora. Aktorka ostro wypowiadała się na temat sytuacji przy granicy, a także krytykowała działania Straży Granicznej, nie przebierając przy tym w słowach. W żadnym stopniu. W końcu jednak opublikowała przeprosiny.

Teraz, po tak długiej przerwie, może powrócić do TVP. Ma to związek z gruntownymi zmianami, jakie spółka obecnie wdraża.

Zaskakujące doniesienia na temat pogrzebu Marzeny Kipiel-Sztuki

Barbara Kurdej-Szatan poprowadzi program w TVP

W TVP Barbara Kurdej-Szatan prowadziła kilka programów rozrywkowych, w tym “The Voice of Poland”, “Dance, dance, dance” czy sztandarowe “Kocham cię, Polsko!”. I to właśnie do programu o podobnym formacie jak ten ostatni ma teraz dołączyć jako prowadząca.

Jak dowiedział się portal “Pudelek”, do powrotu dojdzie wkrótce, a emisja odbędzie się na TVP2. 

Będzie główną prowadzącą. Program będzie przypominał formułą "Kocham cię, Polsko!". Na razie omawiane są szczegóły. Data premiery nie jest jeszcze znana – donosi portal.

Na szali jest też udział Barbary Kurdej-Szatan w "M jak miłość"

Skoro już wiadomo o takich planach, można pokusić się o przewidywanie nowych wątków w “M jak miłości”. Fabuła pozostaje w tym aspekcie otwarta, gdyż postać Joasi przebywa za granicą, a to niewielki problem, by zza niej wróciła. Pozostaje tylko pytanie, kiedy i czy na pewno tak się stanie. Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z “Jastrząb Post” ostrożnie mówiła o możliwej roli.

W tej chwili na razie zależy, na ile do przodu mówimy. Nie mogę póki co za dużo mówić, ale może coś się będzie działo. Na pewno jakieś rozmowy trwały.

Barbara Kurdej-Szatan
fot. KAPiF