Rozrywka.Goniec.pl > The Voice Of Poland

The Voice Of Poland

The Voice of Poland
13.06.2024 13:40 Wielkie zmiany w "The Voice of Poland". Szykują się głośne powroty

W “The Voice of Poland” kilkukrotnie miały miejsca zmiany trenerów, a w programie wzięło udział wiele gwiazd, oceniających wokalne popisy uczestników. Pojawiły się pogłoski, że program ponownie przejdzie metamorfozę, a do ekipy dołączy znany z Polsatu prezenter.

The Voice of Poland
21.05.2024 10:13 Zaskakująca zmiana w "The Voice of Poland". Padło nazwisko nowego trenera

Od pewnego czasu krążą plotki o zmianach w popularnym show TVP - The Voice of Poland. W ostatniej edycji w charakterystycznych fotelach jury zasiadali Justyna Steczkowska, Lanberry, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron. Czy któryś z jurorów będzie musiał pożegnać się z programem?

Doda
24.03.2024 22:18 Doda jest rozczarowana, bo bardzo NA TO liczyła. "Znów tracę fajną przygodę"

Doda w ostatnim czasie miała wiele zajęć - wzięła udział w dwóch programach telewizyjnych, a następnie ruszyła na spektakularną trasę koncertową. Mimo to cały czas marzy o kolejnych zawodowych wyzwaniach, jednak wygląda na to, że póki co, jedno z jej marzeń nie spełni się.

"The Voice of Poland"
18.03.2024 12:43 Zmiany w popularnym show TVP. Szykują się zwolnienia?

Po rozległych korytarzach siedziby TVP przy Woronicza niosą się plotki dotyczące przyszłości jednej ze sztandarowych produkcji stacji. Oprócz dyskusji o tym, czy kolejne sezony w ogóle powstaną, spekuluje się, kto może pożegnać się z pracą na planie. Wieści w tej kwestii są już jasne. Nie wszystkim się spodobają.

"The Voice of Poland" bez Kammela i Tomaszewskiej!?
05.02.2024 21:35 "The Voice" bez Kammela i Tomaszewskiej!? Wiemy, kto może ich zastąpić

W Telewizji Polskiej od jakiegoś czasu następują wszelkiego rodzaju zmiany, które dotykają przede wszystkim prezenterów i prowadzących programów TVP. Kolejno zostają zwalniani w nieoczekiwanym momencie. Kammel pożegnał się niedawno z programem “Pytanie na śniadanie” i okazuje się, że to nie koniec. Możliwe, że razem z Tomaszewską będzie musiał odejść z “The Voice of Poland”. Kto ich zastąpi? 

“The Voice of Poland”
20.10.2023 15:10 Justyna Steczkowska nie mogła opanować łez w "The Voice od Poland". Nie wytrzymała po tym, co zobaczyła

Po Lanberry i Marku Piekarczyku, którzy w poprzednich tygodniach wybrali ze swoich drużyn po cztery osoby, które dalej będą walczyć o zwycięstwo, teraz przyszedł czas na Justynę Steczkowską, która musi podjąć niebywale trudną decyzję. Gwiazda była w rozterce, a w pewnym momencie do jej oczy zaczęły napływać łzy.

The Voice of Poland
09.10.2023 18:03 "The Voice of Poland": Widzowie wściekają się przez zmianę zasad! "Słabo się to ogląda"

W ostatnim odcinku programu "The Voice of Poland" wystartowały bitwy 14. edycji programu, a widzów zaskoczyło pojawienie się kolejnego, piątego, fotela trenerskiego. Okazuje się, że zmiany w popularnym show nie do końca spodobały się wiernym fanom formatu.

Gwiazda "Pierwszej miłości" zachwyciła jurorów "The Voice of Poland". Odwrócili się wszyscy, oszałamiający występ
08.10.2023 13:34 Gwiazda "Pierwszej miłości" zachwyciła jurorów "The Voice of Poland". Odwrócili się wszyscy, oszałamiający występ

W "The Voice of Poland" swoich sił próbują nie tylko zawodowi piosenkarze, ale także amatorzy i aktorzy. Przed surową komisją oceniającą stanęła m.in. gwiazda seriali "Pierwsza miłość" i "Barwy szczęścia". Jak potoczyły się dalsze losy artystki, o której mowa?

"Masakra". Burza w komentarzach po premierowym odcinku "The Voice of Poland", widzowie się nie hamują
08.10.2023 08:20 "Masakra". Burza w komentarzach po premierowym odcinku "The Voice of Poland", widzowie się nie hamują

W "The Voice of Poland" 7 października zapadły kluczowe decyzje w drużynie Lanberry, jednak nie wszystkim przypadły do gustu. Tuż po odcinku w sieci rozpętała się zatem prawdziwa burza. Czy faworyci Lanberry, którzy wywalczyli awans do kolejnego odcinka "The Voice of Poland" byli także ulubieńcami widzów? Zdania na ten temat są podzielone.

Dorota "Doda" Rabczewska i Justyna Steczkowska
02.10.2023 15:08 Justyna Steczkowska i Doda wspólnie w jednym programie. Niektórzy nie mają wątpliwości

Bieżąca edycja hitowego programu Telewizji Polskiej "The Voice of Poland" powoli wkracza w kluczowy etap. Już w najbliższą sobotę o godz. 20:05 na antenie Dwójki rozpoczną się bitwy, podczas których trenerzy 14. edycji - Justyna Steczkowska, Lanberry, Tomson i Baron oraz Marek Piekarczyk wybiorą podopiecznych, których będą prowadzić do finału. To z kolei oznacza, że wielkimi krokami nadciąga kolejna edycja programu.

Justyna Steczkowska
17.09.2023 20:32 Justyna Steczkowska zaliczyła wpadkę. Wszystko zostało nagrane

Justyna Steczkowska bardzo chętnie wdaje się na wizji w przepełnione żartami przepychanki słowne z innymi gwiazdami, które mają zaszczyt zasiadania na fotelach trenerskich w “The Voice of Poland”. Wokalistka stara się przyciągać do swojej drużyny osoby o niebywałych talentach, choć nie zawsze jej próby przynoszą oczekiwany przez nią skutek. Tak samo stało się podczas jednego z ostatnich odcinków muzycznego show. Gdy artystce nie udało się wziąć pod swoje skrzydła jednego z uczestników, Justyna Steczkowska niespodziewanie wypaliła pewne zdanie, które zdecydowanie rozbawiło widzów. Wszystko uchwyciły kamery.

Maja Kapłon
11.09.2023 16:19 Maja Kapłon ma za sobą 20 operacji, teraz pokazała się publicznie. "Bóle występują na co dzień"

W ostatnim odcinku “Dzień dobry TVN” gościła Maja Kapłon. Artystka opowiedziała o swoich problemach zdrowotnych i wyznała, że straciła wielu przyjaciół, gdy zaczęła podupadać na zdrowiu. "Bardzo dużo osób zweryfikowała moja sytuacja zdrowotna, bo nie mogłam imprezować, nie mogłam chodzić i robić tych rzeczy, na które wcześniej mogłam sobie pozwolić" – mówiła o powodach, dla których ludzie zaczęli się od niej odwracać. 

Partycja Wanat, The Voice of Poland
10.09.2023 14:11 Uczestniczka "The Voice of Poland" została zaatakowana nożem. Opowiedziała o brutalnej napaści

“The Voice of Poland” jest jednym z ulubionych programów rozrywkowych wśród polskich widzów. Dostarcza nie tylko muzycznych emocji – wiele możemy również się dowiedzieć o życiu prywatnym uczestników show. Jedna z kobiet biorących udział w formacie, zdecydowała się opowiedzieć o koszmarnym doświadczeniu, które ją spotkało. Patrycja Wanat wyznała, że trzy miesiące temu została zaatakowana nożem. - Powtarzała, że mnie zabije – miała usłyszeć. 

Daniel Grzybowski w "The Voice of Poland"
06.09.2023 22:48 Spektakularny występ w "The Voice of Poland", widzowie byli zachwyceni. "Ciary"

W sieci wrze po spektakularnym występie Daniela Grzybowskiego w "The Voice of Poland". Uczestnik porwał się na utwór z repertuaru zespołu Queen i, choć zadanie miał niebywale trudne, koncertowo mu podołał i z miejsca wyrósł na jednego z faworytów do wygrania programu. Do czyjej drużyny dołączyło odkrycie tego sezonu?

Roksana Węgiel, Rafał Brzozowski, Gwiazdy The Voice
02.09.2023 18:01 Zadziwiające sceny podczas koncertu "Gwiazdy The Voice". Nagle wspomniano o Piasku i Szpaku

Już dziś startuje “The Voice of Poland”. Jednak tuż przed rozpoczęciem muzycznego show TVP zorganizowała koncert, w czasie którego wystąpiły gwiazdy dotychczasowych edycji programu. Ku zaskoczeniu wszystkich, w pewnym momencie wspomniano byłych jurorów: Michała Szpaka, Andrzeja Piasecznego i Nergala. Co jeszcze się wydarzyło? 

Justyna Steczkowska
05.08.2023 15:27 Justyna Steczkowska się nie hamowała. W takim wydaniu fani jeszcze jej nie widzieli

Justyna Steczkowska bez wątpienia należy do tych gwiazd, które starzeją się jak wino. W podkreślaniu nieprzemijającej urody i seksapilu piosenkarki od lat pomagają jej przede wszystkim zmysłowe stylizacje, mocno pobudzające wyobraźnię. I choć gwiazda przyzwyczaiła nas do śmiałych, kobiecych looków, jej ostatnie wcielenie totalnie zaskoczyło. Przy okazji promocji “The Voice of Poland” Justyna pokazała się w zupełnie obłędnym wydaniu, obok którego nie sposób przejść obojętnie.

Cristina Scuccia, zakonnica, The Voice of Italy
22.03.2023 19:05 Zakonnica z "The Voice" po 15 latach w zakonie zrzuciła habit. Jak dziś wygląda? Spore zaskoczenie

Cristina Scuccia w 2014 roku wygrała włoską edycję "The Voice", zachwycając wszystkich swoim anielskim głosem. Wówczas była wciąż siostrą zakonną. Po 15 latach życia konsekrowanego zrzuciła jednak habit. Dziś trudno ją rozpoznać. 

Doda
08.03.2023 14:59 Doda może zostać trenerką w "The Voice of Poland"? Gwiazda postawiła jeden warunek

Doda wróciła do łask największych stacji telewizyjnych w Polsce. Od jakiegoś czasu pojawia się w Polsacie, a ostatnio także w Telewizji Polskiej. Przy okazji swawolnych dyskusji z Idą Nowakowską w "Pytaniu na śniadanie" kolejny raz wyjawiła, że marzy o jurorskim fotelu w "The Voice of Poland". Czy gwiazda wreszcie spełni swoje życzenie? Istnieje taka możliwość, jednak jest jeden warunek.

Mateusz Matyszkowicz
03.03.2023 08:14 TVP sfinansuje "The Voice of Ukraine". Prezes stacji zdradził szczegóły

TVP zdobyła się na gest w stronę Ukraińców i zaproponowała realizację programu "The Voice of Ukraine" w naszym kraju. Realizacja ma nastąpić jeszcze w tym roku. Prezes stacji Mateusz Matyszkowicz, podał szczegóły przedsięwzięcia, które, jak się okazuje, będzie sfinansowane z budżetu polskiego nadawcy. 

Dominik Dudek
21.11.2022 11:07 "The Voice of Poland". Dominik Dudek bez czapki. Na to czekali wszyscy fani programu

"The Voice of Poland" dobiegło końca, a wielkim zwycięzcą 13. edycji okazał się Dominik Dudek. Wokalista nigdy nie pojawił się w programie bez swojego niezbędnego atrybutu - czapki. Zarówno widzowie, jak i nawet jurorzy programu zastanawiali się, jak wygląda bez niej.

the voice of poland dominik dudek
21.11.2022 10:25 "The Voice of Poland". Finał wzbudził skrajne emocje. Widzowie zwrócili uwagę na jeden szczegół

Finałowy odcinek 13. sezonu "The Voice of Poland" za nami. Wygrał Dominik Dudek z drużyny Tomsona i Barona. Werdykt spotkał się z mieszanymi odczuciami widzów, bo część z nich miała innego faworyta. Zapraszamy na przegląd skrajnych komentarzy opisujących wydarzenia z ostatniego odcinka muzycznego show Telewizji Polskiej.

"The Voice of Poland"
19.11.2022 22:39 "The Voice of Poland". Znamy zwycięzcę programu. Emocje w studiu sięgnęły zenitu

"The Voice of Poland" dobiegło końca. 13. edycja obfitowała w ogromne emocje i pełna była wzruszeń i radości. Choć wszyscy z czterech finalistów wyróżniali się niezwykłym talentem i determinacją, zwycięzca mógł być tylko jeden: Dominik Dudek

"The Voice of Poland"
17.11.2022 11:15 "The Voice of Poland". Finał 13. edycji. Przypominamy zasady i finalistów

Finał 13. edycji "The Voice of Poland" odbędzie się już w sobotę 19 listopada. O tytuł najlepszego głosu w Polsce i kontrakt muzyczny zawalczą Ewelina Gancewska, Łukasz Drapała, Konrad Baum i Dominik Dudek. Kim są finaliści i jakie zasady będą obowiązywać w ostatnim odcinku "The Voice of Poland"?

dziś w tv tvp
12.11.2022 11:25 Dziś w tv hit dla całej rodziny i doskonały film przygodowy. Co warto obejrzeć w sobotę?

Dziś w tv możemy spodziewać się wspaniałych hitów dla całej rodziny i filmów akcji już dla trochę starszych widzów. Ponadto wielu z nas zasiądzie przed najbardziej popularnymi i lubianymi programami rozrywkowymi. Co wybrać spośród bogatej sobotniej oferty?

Justyna Steczkowska
10.11.2022 13:49 Justyna Steczkowska wspomina początki kariery: Stres mnie tak wykańczał, że czułam się coraz słabsza

Justyna Steczkowska zdobyła się na szczere wyznanie. Artystka wspomniała, że początki kariery nie należały do najłatwiejszych. Zdradziła, co sprawiało jej największy problem. Marek Piekarczyk natychmiast przyszedł z dobrą radą.

"The Voice of Poland". Fala krytyki pod adresem 13. edycji programu. Przyniosła TVP pecha?
31.10.2022 18:18 "The Voice of Poland". Fala krytyki pod adresem 13. edycji programu. "Gdzie sens, gdzie logika?"

"The Voice of Poland" to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych formatów Telewizji Polskiej. Niestety 13. edycja okazuje się, delikatnie mówią, niezbyt szczęśliwa, gdyż od początku spotyka się z ogromną falą krytyki ze strony widzów.

dziś w tv
29.10.2022 02:30 Dziś w tv najpopularniejsze programy rozrywkowe i emocjonujące kino. Co obejrzeć w sobotę?

Dziś w tv zachwycać będziemy się utalentowanymi Polkami i Polakami za sprawą programów "The Voice of Poland" i "Mam talent!". Oprócz tego podziwiać będziemy mogli obiecującego boksera Mateusza Masternaka. Pojawią się też wielkie filmowe hity!

"The Voice of Poland", fot. Jan Bogacz / Natasza Młudzik TVP
26.10.2022 17:21 "The Voice of Poland". Startują odcinki na żywo. Jak wyglądać będą zmagania uczestników?

"The Voice of Poland" wchodzi w najważniejszą część rozgrywki pomiędzy uczestnikami. Zabawa się skończyła, teraz czas na prawdziwe emocje! Jak będzie wyglądać przebieg odcinków na żywo?