Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "The Voice of Poland": Widzowie wściekają się przez zmianę zasad! "Słabo się to ogląda"
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 09.10.2023 18:03

"The Voice of Poland": Widzowie wściekają się przez zmianę zasad! "Słabo się to ogląda"

The Voice of Poland
Instagram: @voiceofpoland

W ostatnim odcinku programu "The Voice of Poland" wystartowały bitwy 14. edycji programu, a widzów zaskoczyło pojawienie się kolejnego, piątego, fotela trenerskiego. Okazuje się, że zmiany w popularnym show nie do końca spodobały się wiernym fanom formatu.

Internauci narzekają w komentarzach. Nie podobają im się nowe zasady w "The Voice of Poland"

Nie da się ukryć, że najnowsza edycja "The Voice of Poland" przeszła szereg zmian. Dotyczyły one nie tylko składu trenerów, ale również przesłuchań w ciemno, zasad eliminacji uczestników i nokauty. Teraz zaszły kolejne, które nie spodobały się widzom.

W sobotnich bitwach wzięła udział drużyna Lanberry, ale odbyły się one na kompletnie innych zasadach, niż dotychczas. Dotąd w programie TVP w trakcie bitew konkurowali ze sobą dwaj uczestnicy, a trener decydował o tym, kto znajdzie się w kolejnym etapie. Na scenie "walczyli" członkowie różnych drużyn.

Gwiazda "Pierwszej miłości" zachwyciła jurorów "The Voice of Poland". Odwrócili się wszyscy, oszałamiający występ

Nowe zasady w popularnym show. Zmiany na gorsze?

W sobotnim odcinku zaprezentowali się uczestnicy z drużyny Lanberry, którzy zostali podzieleni na pięć grup po trzy osoby. Nagle ku zaskoczeniu widzów okazało się, że na scenie pojawiło się tylko 10 z nich, a 5 zostało wyeliminowanych podczas prób. To z kolei oznacza, że nie dotrwali oni do bitwy, podczas której dotychczas wyłaniano najlepszych uczestników.

Wedle nowych zasad z pięciu bitew trener wyłoni pięcioro uczestników, którzy zaśpiewają podczas nokautu wyemitowanego tuż po bitwach. Spośród nich czworo trafi do odcinków na żywo, które rozpoczną się 4 listopada 2023 roku. Po sobotnim odcinku do kolejnego etapu przeszli: Daniel Borzewski, Janek Górka, Damazy Wachuła i Martyna Lasiecka.

Widzowie rozczarowani zmianami w "The Voice of Poland"? Dali temu wyraz w Internecie

Nietrudno zauważyć, że nowe zasady nie przypadły do gustu fanom formatu. Widzowie wyrazili swoje niezadowolenie w mediach społecznościowych "The Voice of Poland" i uzasadniają, że przez to program stał się bardziej przewidywalny i nudny.

Hmmm trochę dziwnie i sztywno... pozostałe edycje podobały mi się bardziej... Brakuje kradzieży, a to dodawało programowi emocji, bo można było dać szansę innemu zawodnikowi, by dalej był w programie... Dwa ostatnie występy to był sztos - napisała jedna z internautek na Facebooku, a wielu komentujących zgodziło się z jej opinią. 

A jakie jest wasze zdanie?