Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" ma nową pracę. To bardzo odpowiedzialny zawód
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 26.04.2024 17:36

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" ma nową pracę. To bardzo odpowiedzialny zawód

Jarosław Mergner i Gosia
fot. YouTube/jarek Mergner chłopaki do wziecia

Jarosław "Jaruś" Mergner popularność zyskał za sprawą programu reality show "Chłopaki do wzięcia". Choć jakiś czas temu się ożenił i zniknął z ekranów, widzowie nadal chętnie obserwowali jego dalsze losy w mediach społecznościowych. Najnowsze wieści z pewnością ich zasmuciły - Jaruś rozstał się z żoną i musi ułożyć sobie życie na nowo.

Jarosław Mergner rozstał się z żoną. Celebryta układa sobie życie na nowo

Jarosław Mergner niedawno przeszedł przez bolesny rozpad małżeństwa z ukochaną Gosią. Mimo trudności bohater show Polsatu nie poddaje się i postanowił ułożyć swoje życie na nowo. Wiemy już, że sympatyczny "chłopak do wzięcia" ma w planach ponownie poszukać swojego szczęścia - w tym celu musi jednak najpierw stanąć na nogi. Do tego potrzebna mu praca i dach nad głową.

Jaruś Mergner, jedna z największych gwiazd programu "Chłopaki do wzięcia", bez wątpienia należy do ulubieńców widzów. Sympatyczny celebryta przez kilka sezonów szukał prawdziwej miłości i wszyscy byli przekonani, że ją znalazł, gdy poznał Gosię. Para stanęła na ślubnym kobiercu, a mężczyzna zdał mieszkanie socjalne, aby zamieszkać z ukochaną. Już wtedy wiele osób obawiało się o to, co pocznie, jeśli nie ułoży mu się w małżeństwie. Czas pokazał, że słusznie.

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" wyjawił swoje wymagania względem nowej partnerki

W trudnych chwilach Jarosław Mergner może liczyć na pomoc przyjaciela

Jarosław Mergner ukochaną Gosię poślubił w 2022 roku, ale niestety po zaledwie dwóch latach małżeństwo stanęło w obliczu poważnego kryzysu, a Jaruś musiał stawić czoła trudnej decyzji o rozstaniu z żoną. Według informacji podanych przez przyjaciela Jarosława Mergnera pana Tomasza Gosia wykorzystywała męża finansowo, traktując go jak "skarbonkę".

Jarosław Mergner miał dosyć również tego, że nie mógł liczyć na wsparcie ze strony ukochanej i ostatecznie para doszła do wniosku, że należy się rozstać. Jaruś przeprowadził się do przyjaciela, który zaoferował mu tymczasowy dach nad głową w zamian za prostą pracę. Gwiazdor “Chłopaków do wzięcia” zaczął szukać nowej partnerki i zdecydował się na znalezienie poważnej pracy. 

Jarosław Mergner znalazł pracę. Internauci są zachwyceni

Okazuje się, że gwiazdor “Chłopaków do wzięcia” został zatrudniony jako sprzedawca roślin w firmie prowadzonej przez pana Tomasza w Małomicach. Nagranie, na którym Jaruś zadebiutował w nowej roli, szybko zyskało ogromną popularność w sieci.

To są palmy takie, że można sobie u siebie zasadzić w ogrodzie i wziąć nawet i do domu. I to są takie fajne naturalne palmy z Meksyku. A tu są takie o, krzewy fajne - zachęca do kupna roślin Jaruś na nagraniu.

- "Bravo dla Pana! Życzę owocnej sprzedaży", "Super pozdrawiam serdecznie", "Fajnie mówi i w końcu pracuje" - piszą internauci, którzy trzymają kciuki za celebrytę.

Internauci wyrazili radość z powodu nowego etapu w życiu Jarusia, życząc mu powodzenia w nowej pracy i życiu osobistym. Jaruś, mimo trudności, wydaje się gotowy stawić czoła nowym wyzwaniom i z optymizmem patrzy w przyszłość.