Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" nie rozpacza po rozstaniu z żoną. Nagranie obiegło sieć
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 20.04.2024 08:41

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" nie rozpacza po rozstaniu z żoną. Nagranie obiegło sieć

Chłopaki do wzięcia
kadr TikTok @jarekmergner6

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że Jarosław Mergner, zwany przez widzów pieszczotliwie Jarusiem, rozstał się z żoną. W tych trudnych chwilach może liczyć na wsparcie nie tylko swoich fanów, ale także przyjaciela Tomasza. Ten zdradził, że w nowym lokum, w którym zamieszkał uczestnik “Chłopaków do wzięcia”, pojawił się uroczy towarzysz dnia codziennego.

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" rozwodzi się z żoną

Jarek w “Chłopakach do wzięcia” pojawił się przed kilkoma laty i szybko wzbudził zainteresowanie oraz sympatię widzów. Mężczyzna liczył, że udział w programie pomoże mu znaleźć upragnioną miłość. Kilkukrotnie informował swoich fanów, że cieszy się zainteresowaniem kobiet, chwaląc się, że te odzywają się do niego, a on od czasu do czasu planował spotkania z poszczególnymi paniami. Przez dłuższy czas jego relacje jednak kończyły się niepowodzeniami, do czasu, aż poznał Małgosię

Związek ten zaczął nabierać rumieńców - zakochani coraz śmielej zaczęli planować wspólną przyszłość, a nawet wzięli ślub. Zamieszkali razem i zaciekle przeczyli doniesieniom, jakoby miało być pomiędzy nimi źle. 

Gdzie nie pojadę, tam mówią: “O, a co wy, już jesteście po rozwodzie? A my: ”Chłopie, co ty mi tu gadasz głupotę?". My nie jesteśmy po rozwodzie, my jesteśmy [razem - przyp. red.] cały czas - mówił jakiś czas temu Jaruś.

Ostatecznie jednak przyjaciel uczestnika “Chłopaków do wzięcia”, pan Tomasz, wyjawił, że doszło do rozpadu małżeństwa Małgorzaty i Jarosława. Co miało być przyczyną konfliktu małżonków, który zaowocował decyzją o rozwodzie?

Dagmara Kaźmierska mogła wygrać "Taniec z Gwiazdami"? Nieoficjalne doniesienia

Jarek z "Chłopaków do wzięcia" wyprowadził się od żony

Na TikToku pojawiło się nagranie, na którym pan Tomasz, który jest przyjacielem Jarusia, wyjaśnił, że małżeństwo, które jeszcze niedawno zostało zawarte przed kamerami, zakończyło się, a bohater programu ponownie jest “chłopakiem do wzięcia”. 

Dużo pytań zadajecie: co z Jarka żoną? Czy się wyprowadził? Czy jest? Czy nie ma? Powiem krótko i na temat, oficjalnie: Jarek już nie jest ze swoją żoną. Już jest dalej chłopakiem do wzięcia - wyjaśnił mężczyzna.

A dlaczego podjęli taką decyzję? Okazało się, że kością niezgody stały się kwestie finansowe. Według słów pana Tomasza Małgosia miała sprowadzić Jarka Mergnera do roli “skarbonki”, a jego bunt miał skutkować brakiem miejsca przy wielkanocnym stole.

Powiem wam tylko tyle: z Jarka sobie zrobili skarbonkę, tylko się liczyła kasa dla nich, a Jarek miał ciągle za wszystko płacić. Jak się zbuntował, to nawet nie mógł usiąść przy stole wielkanocnym. Oddzielnie musiał jeść - mówił dalej.

ZOBACZ TAKŻE: Henio z "Chłopaków do wzięcia" podpadł Marysi. Musiał się tłumaczyć

W mieszkaniu Jarka z "Chłopaków do wzięcia" pojawiło się towarzystwo

Jak zdradził pan Tomasz, Jarek wyprowadził się z mieszkania Małgosi, jednak nie musi obawiać się o swoją przyszłość. Schronienie znalazł w dwupokojowym mieszkaniu, które znajduje się w przestronnym domu. To właśnie tam będzie mógł relaksować się po trudach dnia codziennego, jednak nie sam.

Ja powiem tak, przyczyna była taka, że musiałem się wyprowadzić, bo nie szło wytrzymać. Ktoś, kto chce się dowiedzieć, to może do mnie napisać. Trzeba było się wyprowadzić, bo innego wyjścia nie było - wyjaśnił Jarek w zamieszczonym w sieci nagraniu.

W mieszkaniu nie będzie jednak sam, a towarzystwa będzie dotrzymywać mu papużka, która, być może, stanie się powierniczką tajemnic Jarka. Panowie pokazali ją na nagraniu zamieszonym na TikToku.

To jest Jarka papuga, na którą nazbierałem Jarkowi pieniążki, też ta amazonka, bo zarzucaliście, że Jarek nie ma papugi, że to jakiś wkręt z tą licytacją - wyjaśnił kolega Jarusia.