Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Natasza Urbańska zalała się łzami podczas występu w "The Voice". "Muszę wyjść"
Mateusz Wyderka
Mateusz Wyderka 19.04.2024 22:30

Natasza Urbańska zalała się łzami podczas występu w "The Voice". "Muszę wyjść"

Natasza Urbańska
Fot. screen z programu "The Voice Kids" prod. TVP

Już w najbliższą sobotę TVP wyemituje najnowszy odcinek "The Voice Kids". Tym razem o awans do kolejnego etapu powalczą młodzi piosenkarze z grupy Nataszy Urbańskiej. Podczas jednego z występów trenerka wyraźnie się wzruszyła. - Muszę wyjść — powiedziała ze łzami w oczach. 

Natasza Urbańska nową trenerką w "The Voice Kids"

Natasza Urbańska w 7. edycji popularnego programu TVP “The Voice Kids” dołączyła do grona trenerów, zastępując Dawida Kwiatkowskiego, który zrezygnował z dalszego udziału w show. Trenerski team tworzą więc teraz Cleo, Tomson i Baron oraz debiutująca Natasza Urbańska. 

My z Nataszą znamy się prywatnie, nigdy nie współpracowaliśmy zawodowo. Dla mnie była to pozytywna informacja, sam jestem ciekaw jak będzie, ale jestem pewien, że szybko złapiemy wspólną energię i na pewno Natasza obroni swoją pozycję - chwalił nową koleżankę z “The Voice Kids” Aleksander Milwiw-Baron.

Tyle Dagmara Kaźmierska miała zarobić w "Tańcu z gwiazdami". Ogromna kwota Marek z "M jak miłość" ujawnił, co przed laty wyznał mu Paweł Królikowski. Znamienne słowa

Natasza Urbańska zalała się łzami

W najbliższą sobotę 20 kwietnia TVP wyemituje najnowszy odcinek "The Voice Kids", w którym o awans do dalszego etapu programu, powalczy grupa trenowana przez Nataszę Urbańską. Jurorka po raz pierwszy będzie musiała zdecydować, kto z jej podopiecznych odpadnie. Podczas jednego z występów piosenkarka wyraźnie się wzruszyła. 

Jezu, dziewczyny, to było piękne. Dobra, ja muszę wyjść albo coś - powiedziała ze łzami w oczach. 

Na sytuację szybko zareagował prowadzący Tomasz Kammel, który zapytał Barona o opinię na temat ostatniego występu. Ten podzielił zachwyt Nataszy Urbańskiej, komplementując jej podopieczne. 

Dziewczyny, ogień, czysty ogień. Gdybym zamknął oczy myślałbym, że śpiewają poważne, rasowe wokalistki - ocenił trener. 

"The Voice Kids" odkrył wiele talentów muzycznych

Program "The Voice Kids" jest nadawany od 2018 r., ciesząc się przy tym dużą popularnością. Za jego pośrednictwem odkryto talenty m.in. Roksany Węgiel i Viki Gabor, które później zwycięsko reprezentowały Polskę w konkursach Eurowizji. 

W 2021 r. zwyciężczynią "The Voice Kids" została Sara James, która rok później wystąpiła w finale niezwykle popularne za oceanem talent show "America's Got Talent".  Czy i tym razem wśród uczestników znajdzie się nieoszlifowany diament? Reakcja Nataszy Urbańskiej zwiastuje, że jest to całkiem możliwe.