Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marek z "M jak miłość" ujawnił, co przed laty wyznał mu Paweł Królikowski. Znamienne słowa
Mateusz Wyderka
Mateusz Wyderka 19.04.2024 20:43

Marek z "M jak miłość" ujawnił, co przed laty wyznał mu Paweł Królikowski. Znamienne słowa

Kacper Kuszewski Paweł Królikowski
Fot. KAPiF

Po wygranej w 8. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Kacper Kuszewski dołączył do grona jurorów. Aktor wspomina, jak wielka trema mu towarzyszyła. Niezwykle pomoce okazały się wtedy słowa, które usłyszał od Pawła Królikowskiego. 

Kacper Kuszewski zwyciężył w 8. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Kacper Kuszewski zdobył popularność rolą Marka Mostowiaka w produkowanym przez TVP serialu "M jak miłość". Postać, którą wykreował na ekranie, cieszyła się dużą sympatią widzów, co oczywiście przekładało się również na sympatię dla samego aktora. 

Kacper Kuszewski postanowił wykorzystać dobrą passę i wziął udział w chętnie oglądanym show Polsatu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Serialowy Marek Mostowiak zaprezentował się na tyle dobrze, że przebojem zwyciężył ówczesną edycję.

Tyle Dagmara Kaźmierska miała zarobić w "Tańcu z gwiazdami". Ogromna kwota

Kacper Kuszewski dołączył do jury "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Produkcja była na tyle zadowolona z obecności Kacpra Kuszewskiego w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", że zaproponowała mu pozostanie w programie, oferując dołączenie do grona jurorów. 

Pomimo niemałego doświadczenia scenicznego i telewizyjnego, aktor odczuwał dużą tremę. Obawiał się, czy odnajdzie się w nowej roli. Jeszcze po kilku pierwszych odcinkach, nachodziły go duże wątpliwości. 

Paweł Królikowski pomógł Kacprowi Kuszewskiemu

Widząc te obawy i rozterki, z pomocną dłonią przyszedł Kacprowi Kuszewskiemu doświadczony kolega z jury Paweł Królikowski, który zasiadał wśród jurorów "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" od pierwszego odcinka programu. 

Kiedy po raz pierwszy pojawiłem się jako juror w programie, to byłem tą sytuacją onieśmielony, nie bardzo wiedziałem, czy się nadaję i czy to, co mówię po występach, ma sens. Paweł bardzo mi pomógł, ponieważ nieustanie chodził za mną i mówił, że jestem świetnym, fantastycznym jurorem i absolutnie zasłużyłem, żeby tam być. To było wtedy mi bardzo potrzebne - wyjawił w rozmowie z ShowNews. 

Słowa kolegi bardzo podbudowały Kacpra Kuszewskiego. Obydwaj aktorzy współpracowali przy formacie jeszcze przez cztery edycje. Niestety przerwała ją śmierć Pawła Królikowskiego. Artysta zmarł 27 lutego 2020 r.